Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

куда платить НДФЛ

Відправлено користувачем buh_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
куда платить НДФЛ
куда платить НДФЛ удержаный из зарплаты сотрудника. По месту регистрации ФОПа или по месту осуществления деятельности
По місцю реєстрації ФОП



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У меня 2 ФЛП. Один зарегистрирован в одной налоговой, другой в другой. Платила НДФЛ с аренды помещения у физ.лица за одного и за второго. Только заплатила все в одну налоговую.Как теперь быть? Можно ли сделать переброску платежа как-то?


Навряд чи вийде - бнехай висить переплата по тому ФОПу
на чию податкову заплатили, пізніше скористаєтесь - менше
заплатите... А от по другому потрібно заплатить на його
податкову - і якшо не вклались в терміни сплати, то і штраф
і пеню...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
бнехай=нехай



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так фамилию, имя, отчество и ИНН я указала того ФОПа,который зарегистрирован в другой налоговой
Re: куда платить НДФЛ
Можна написати заяву про перекидку на рахунки іншого бюджету. Але це буде досить довга процедура (днів 10-20), тому повторно заплатіть правильно, а коли надійдуть кошти по перекидці, то врахуєте цю переплату в майбутньому платежі.
А я только сейчас заметила, а платеж за июль был. 1 дф как сдавать?
Люди подскажите.
Я ж вам вище писала...
Заплатіть за того ФОПа, де помилка - на правильні реквізити...
зі штрафом і пенею (якшо терміни порушені)...
А по помилці - в межах самої ДПІ зробити перекид з помилкових
реквізитів на того ФОПа, шо там зареєстрований...(це буде швидше
і гарантованіше, бо на іншу податкову перекиду чекатимете дуже довго)
А 1-ДФ здавать як звичайно - переплату не показувать, інакше
ви самі ж її своїм звітом і "з'їсте", а якшо покажете цифри такі як
мають бути - то тоді буде переплата (після перекиду звісно)...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, я плачу НДФЛ с аренды помещения,которое арендую у физ.лица. какие сроки уплаты этого НДФЛ?ННигде не могу найти ответ. Заранее спасибо.
Терміни сплати не пізніше виплати доходу...

168.1.2. Податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування цього податку до бюджету.

168.1.4. Якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок сплачується (перераховується) до бюджету протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

168.1.5. Якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені цим Кодексом для місячного податкового періоду.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, а физ.лицо, за которое я плачу НДФЛ, подает отчеты в налоговую? Я просто проверила свои проплаты, и обнаружила что не заплатила за июль. Если я заплачу в августе, но не буду указывать месяц, за какой я плачу, сможет ли налоговая обнаружить, что оплата произведена позже срока и начислить пеню?
Коли просто фіз.особа зобов'язана подавати деку в ст.176...

176.1. Платники податку зобов’язані:
...
є) подавати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року у строки, передбачені цим Кодексом для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом такого податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, платнику податку у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.
...

Перевірити зможуть, коли прийдуть на перевірку - по звітам
навряд чи вони таке замітять...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ув. Шустрик.Я вас замучила наверное уже вопросами. Для меня это новизна, поэтому очень много неясностей.
1) если я заплачу в августе, то в 1 ДФ за 3-й квартал я это показывать не должна? А покажу это в 1 ДФ 4-го квартала?
2) по второму ФОПу я плачу в августе за июнь-июль, рассчитываю пеню, уплачиваю ее и 1 ДФ не сдаю?
3) пишу в налоговую письмо о перебросе оплаты с одного ФОПа на другого. Это нужно идти в какой-то отдел или к своему инспектору?
1. Ну чому ж в 4-му кварталі - серпень це ще 3-й квартал...confused smiley
2. Навіщо вам рахувать зараз ту пеню - при перевірці нарахують,
не спішіть, може й не помітять...winking smiley
3. Я думаю просто в канцелярію, але я би перед тим зайшла б
у відділ де проводять звірки і з ними поспілкувалась, вони й
підкажуть як правильно написати той лист...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я все напутала. Я имела в виду 3 кварталconfused smiley
1) если я заплачу в августе, то в 1 ДФ за 2-й квартал я это показывать не должна? А покажу это в 1 ДФ 3-го квартала? Вот так
Тоді так...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
2. Навіщо вам рахувать зараз ту пеню - при перевірці нарахують,
не спішіть, може й не помітять...winking smiley

А пеня не зависит от количества дней просрочки? Мне сейчас при оплате за пропущенные месяца можно в платежке не указывать период?
Ну ви ж заплатите і відік для пені припиницця...
Без перевірки вони все-одно ніяк не знайдуть
шо у вас порушення...winking smiley
А заплатите після перевірки, якшо знайдуть...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
відік=відлік



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скажите, а можно не указывать месяца,за которые я буду платить? Чтоб не бросилось в глаза?
Не будет ли последствий для ФОПа, когда я напишу письмо о переброски суммы м другого ФОПа? Там тоже пеня может быть?
Я извиняюсь, есть еще несколько вопросиков:

1) В 1 ДФ нужно указывать оплату не на того ФОПа после написания письма? Или подождать когда перекинут (т.е если это будет в августе, то и показываю в 1ДФ за 3 квартал) А за июнь заплатить еще раз правильно (на того ФОПа)
2) Как я узнаю перекинули оплату или нет?
Заранее спасибо.smiling smiley
Уважаемая Шустрик, подскажитеconfused smiley
Re: куда платить НДФЛ
Да пишите лучше правильный месяц, назначение платежей никто не читает. В прошлом году в июне мой ФОП заплатил на неправильные реквизиты, платеж вернулся. Поскольку клиент-банком он пользуется сам, я это заметила только в августе. Отправила платеж в августе, до сих пор никто ничего не нашел. В 1ДФ показывала как оплаченный во 2 квартале, я ведь даже не знала о возврате.
Вибачте була зайнята...

Правильно вам Blick підказала - призначення вони не читають...
зате ви для себе будете знать шо це за платіж...

Ніяких наслідків не бійтесь - не повинно бути...

1. В 1-ДФ вказуєте все так як повинно бути правильно. Нічого не чекайте
і ота сума після перекиду в звіті не повинна фігурувать, вона по карточці
у здохликів висітеме як переплатапо вашому ФОП...
2. Дізнатись про перекид тільки телефонуючи своєму інспектору, шоб
він глянув по базі...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А по второму ФОПу я ж оплату сделаю только сейчас за июнь-июль. Мне в 1 ДФ эти оплаты показывать в 3 квартале?
Це по тому, шо помилились?!?!?!
Якшо так - то звичайно в 1-ДФ за
3-й квартал показуєте...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Да. По тому, что ошиблась. Ох и накрутила яsad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053700000000001