Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

книга обліку доходів для платника єдиного податку

Відправлено користувачем Zelenaya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 7    Сторінки: 1234567Наступна
Всім доброго дня, прошу консультації стосовно ведення книги доходів для платника єдиного податку.
Я ФОП на 2й групі платник ед.податку. Зараз закриваюся. мене цікавлять такі питання:
1. В 2011 році я вела книгу де потрібно було записувати як дохід так і витрати. Чи потрібно ці витрати підтверджувати документами?
2. Якщо за товар заплатили, це видно в виписці з банку, а в книзі(за 2011) як витрату не показано, це є порушенням?
3. В 2012 році видали нову книгу, яка була зареєстрована 20.01.2012 а перші записи пройшли 05.01,2012. Чи є це помилкою?
4. Якщо в виписці з банку дата отримання коштів одна, ну наприклад 10.02, а в книзі я показала її пізнішою датою - 16,02.?
5. Чи відображаються в книзі кошти , які повернуті на р/р від постачальника, як помилково перераховані гроші? Як що так, то як саме їх потрібно показати?
6. За який період ,при призначенні перевірки по закриттю ФОП порібно брати виписку з банку.Мені говорять що за останні 3 роки. як відраховується ця дата. Дата коли подала заяву на закриття, 01.05.2014. Одні говорять, що за останні 3 роки, але не враховати поточного року. Інші, що від дати подання заяви на закриття.
7. Чи є порушенням виправлення в книзі. І як потрібно правильно виправляти помилки?

Дуже чекаю на ваші відповіді
Хоч по деяким пунктам проконсультуйте) Будь ласочка!!!!
1. Звичайно.
2. Ну не вказано і не вказано, ну адмінка буде. але адмінштраф буде по-любому.
3. Так, це помилка. До 20-го треба було вносити записи до старої книги. Але можна ж ще дописати до старої, а в новій зробити якусь помітку типу "записи перенесені зі старої книги" і мотивувати тим, що хотіли, аби весь рік вже був у новій книзі.
4. Так як це не готівка, то це не величезна проблема, як я вже писала, адмінка по любому буде, так що це можна пережити.
5. Ні (уважно прочитайте, що є доходом ФОП на ЄП в МКУ)
6. Ну якщо це перевірка внаслідок ліквідації, то до поточного моменту. При чому я так розумію, що після подачі заяви про ліквідацію підприємець вже не має вести діяльності (але на 100% про діяльність не впевнена, просто мені так логічно здається)
7.Як виправляти правильно помилки написано в інструкції щодо заповнення, якби Ви її прочитали, то багато б питань у вас відпало.
"3. Записи у Книзі виконуються розбірливо чорнилом темного кольору або пастою кулькових ручок. У разі внесення виправлень новий запис засвідчується підписом платника податку."


ПС Люди добрі, читайте хочаб той мінімум, який вас стосується і не відбирайте час у людей, які готові вам допомогти, але ж не з нуля.


Quote
rs_2012


ПС Люди добрі, читайте хочаб той мінімум, який вас стосується і не відбирайте час у людей, які готові вам допомогти, але ж не з нуля.

Дякую за відповідь). Вибачте, якщо мої питання здаються вам дурними і безглуздими. Я не досвідченим бухгалтер, "Я не волшебник, я только учусь". Можливо колись я їм стану. Справа в тому, що аудиторської консультації в нашому місті немає , в податкову зайвий раз йти не хочеться, да і не завжли адекватно там реагують на будь які питання. Кого не запитаєш, ніхто не хоче чиїмось проблемами забивати собі голову. А стосовно того, що мало читаю, можливо ви праві, але в мене так виходить, що чим більше читаю, тим більше розумію, що нічого взагалі не знаю, і в тих моментах в яких раніше була впевнена, після того як багато почитаю, починаю сумніватися.
Я знаю що при перевірці прискіпуються до будь-якої помилки, якщо значних помилок немає. От і перестраховуюсь.
Підкажіть будь-ласка як тепер з Книгою доходів і витрат ЄП. Взяла єдиноплатника 3 група 5% - в нього книжка ще з 2012р., в ній 2012, 2013, і пів року 2014р заповнено, тепер закінчується, треба купити нову і реєструвати в податковій? Дякую за відповіді
Quote
Karmen
Підкажіть будь-ласка як тепер з Книгою доходів і витрат ЄП. Взяла єдиноплатника 3 група 5% - в нього книжка ще з 2012р., в ній 2012, 2013, і пів року 2014р заповнено, тепер закінчується, треба купити нову і реєструвати в податковій? Дякую за відповіді
Ничего не поменялось, форма Книги прежняя.
Нужно написать заяву произвольной формы ( прошу зареєструвати Книгу обліку доходів у зв"язку із закінченням існуючої. Вид діяльності...Адреса здійснення діяльності...), прошнуровать-пронумеровать-заполнить 1-е страницы новой Книги - и идти с заявой и новой Книгой в податковую. У нас еще хотели копию Свидоцтва ЕП и копию Договора аренды помещения( дело было в январе).
Скажіть, як зараз ведуть книгу обліку доходів - сума доходів за день чи кожну суму, що надійшла на рахунок записують в книгу?

заміняю бухгалтера підприємця 2 групи на 3 місяці, і бачу в книзі вписана кожна сума, що надійшла на р/р, наприклад 28 травня внесено 16 записів.
а хтось стикався з таким, коли всі суми за день внесені, це потім при перевірці штраф за неправильне ведення чи не вважається суттєвою помилкою?
Quote
natha_lia
а хтось стикався з таким, коли всі суми за день внесені, це потім при перевірці штраф за неправильне ведення чи не вважається суттєвою помилкою?

Я думаю, головне шоб не навпаки...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка чи правильно я розумію логіку заповнення книги доходів ФОП 2 група.

Ситуація наступна: ФОПу оплатили кошти за товар по 2-х рахунках, по одному рахунку товар клієнт отримав, а по іншому товару не буде, тому ФОП клієнту повертає частину коштів назад. Звідси питання- в книзі я в дохід внесла в кол. 2 всю суму отриману на р/р, в кол.3 - вношу суму яку повертаю клієнту і кол.4- кінцева сума (2-3) ?
Так...все вірно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А як правильно запис в книгу зробити. якщо кошти прийшли на р/р 06.06 числа, а повернув кошти ФОП 10.06.???
Я би поставила проти 6-го числа, але в дужечках дату повернення...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Я би поставила проти 6-го числа, але в дужечках дату повернення...
smiling smiley
А я бы наоборот сделала : сумму возврата поставила бы в строку с датой возврата, т.е. 10.06.2014р.
Объясню свою логику :
если будут проверять Книгу ( т-т-т ! ), увидят сумму при дате 10-го червня, посмотрят банковскую выписку от этого же числа - там все расписано, и всем все станет понятно...Я так думаю...eye rolling smiley
Quote
nikon
Quote
Шустрик
Я би поставила проти 6-го числа, але в дужечках дату повернення...
smiling smiley
А я бы наоборот сделала : сумму возврата поставила бы в строку с датой возврата, т.е. 10.06.2014р.
Объясню свою логику :
если будут проверять Книгу ( т-т-т ! ), увидят сумму при дате 10-го червня, посмотрят банковскую выписку от этого же числа - там все расписано, и всем все станет понятно...Я так думаю...eye rolling smiley

Так тоді не буде зрозуміло, шо повернена саме сума чи частина,
яка була сплачена 06.06.2014...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
nikon
Quote
Шустрик
Я би поставила проти 6-го числа, але в дужечках дату повернення...
smiling smiley
А я бы наоборот сделала : сумму возврата поставила бы в строку с датой возврата, т.е. 10.06.2014р.
Объясню свою логику :
если будут проверять Книгу ( т-т-т ! ), увидят сумму при дате 10-го червня, посмотрят банковскую выписку от этого же числа - там все расписано, и всем все станет понятно...Я так думаю...eye rolling smiley

Так тоді не буде зрозуміло, шо повернена саме сума чи частина,
яка була сплачена 06.06.2014...eye rolling smiley
А-а-а, так это ж будет расписано в выписке ! Ведь когда возвращаещь деньги, ведь пишешь, что повернення коштів відповідно до......від...числа.
Ведь главное в такой ситуации - по дате возврата уменьшить доход того месяца, в котором этот возврат имел место.
А если бы отгрузка и оплата были бы в январе на 100(например), а часть денег , ну типа 25, вернули бы в феврале ? Мы бы на 25 уменьшили доход февраля !
Тоді можливо ви і праві...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я рахую, що запис потрібно робити тією датою, коли фактично повернені кошти, бо у інструкції чітко вказано, що записи в книзі робляться щоденно за результатами дня, відповідно не можна записати 6-м те, що здійснено 10-м.
Добрый день! У меня вопрос по книге доходов ФОП 2 группа. Покупателю выписан товарный чек 2.07.14 на сумму 100 грн. Он расплатился картой 02.07.14. Деньги поступили на р\сч 04.07.14 100 грн, минус комиссия банка 2 грн. Вопрос - какой датой и какая сумма дохода должна быть записана в книге? И еще такая ситуация: на р/сч поступают деньги от оплаты покупателями карточками за 3 дня (пт,сб,вс) в понедельник, в банк.выписке написано "за 02.07-04.07.14" - это записывается в книге понедельником или отдельно пт,сб,вс?
..........какой датой и какая сумма дохода должна быть записана в книге?
04.07.2014р. сумма 98,00
.........это записывается в книге понедельником или отдельно пт,сб,вс?
Это записывается понедельником.
Quote
nikon
..........какой датой и какая сумма дохода должна быть записана в книге?
04.07.2014р. сумма 98,00
.........это записывается в книге понедельником или отдельно пт,сб,вс?
Это записывается понедельником.

Мы делаем:
1. 100 грн.
2. Пт, сб, вс.
Я тоже на всякий пожарный пишу 100 грн, хотя налоговики разъясняли, что нужно 98. А вдруг передумают... Но записываю датой поступления на расчетный счет.
Доброго дня. Прошу вибачення, за безглузде запитання, але не знаю, як правильно зробити, звертаюсь до вас.
Читала про помилку в заповненні книги, що помилка закреслюється і підтверджується підписом. Як поступити в разі, якщо пропустили одне число, і далі книга була заповнена? Після пропущеного числа було внесено два числа. Потрібно закреслити ці два числа і вписати правильно? чи дописати потрібне число після?
Дякую за відовідь.
Я би на вашому місці між рядків дописала б
потрібне число і дані - та й по всьому... і виправила б
тільки підсумок, якшо він підбитий без тої дати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Підсумок то не підбитий, але місця, щоб вписати немає, стрічка в стрічку все записано
Можливо бували в когось такі випадки, як виходили з цієї ситуації, і як податкова на це реагувала
Ну то між рядками допишіть мілкішим почерком...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую Вам. Бачу, що можна все таки щось придуматиsmiling bouncing smileyyawning smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 7    Сторінки: 1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044900000000003