Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП, отримання оплати з іншого підприємства.

Відправлено користувачем DmitrijW 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП 3гр.,ед.налог5%, 68.20 сдача в аренду собственной недвижимости

Сдаю квартиру по договору на длительный срок некоему предприятию (типа общественной организации, точно форму не знаю).

С какого-то момента, полгода назад, они сказали, что у них финпотоки поменялись. С того момента мне стали платить со второй фирмы. У этой второй фирмы очень похожее название, и директор вроде бы тот же. Но при этом с ними нет никакого договора. В платежках они пишут, "согласно договору №.." (не за первую фирму, а просто). Указанный договор, строго говоря, со второй фирмой никак не связан.
Не знаю, что там думает их бухгалтер, но я испытываю некоторое беспокойство.

Чем может быть чревата такая ситуация для меня, если оставить как есть? И если чем-то чревата, то какая нужна бумага для исправления?
Так а шо мішає заключити договір з новою фірмою,
чи зробити дод.угоду шо платить може ше і третя
сторона - і тоді у вас нікакейшн прОблем, а вони
між собою хай розбираюцця... З вас дохід по любому
не знімуть - ви ж його показуєте, податок платите. А в
них це витрати - от нехай в їхніх бухів голова і болить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та я з ними намагаюся зараз більш серйозні питання полагодити, типу своєчасності платежів, і взагалі їх наявності, тож зайву тему не хотілося піднімати без необхідності. Хотів усвідомити, чи мені щось загрожує, якщо залишити як є...

Але мені сподобалася ідея про додаткову угоду, що платить може ще й третя сторона - це відповідає фактичному становищу...
(Бо перезаключити договір - платіжки вже на старий посилаються. Написати додаток, як я планував, що всі права і обов'язки за договором передаються фірмі 2 - трохи дивно, що залишається старий договір, а не новий)...

Ця угода має бути підписана фірмою 1, чи 2? Чи не може фірма 2 взагалі відкликати свої кошти, бо ж вона не має зобов'язань їх платити?


От на рахунок підписання третьою стороною достеменно не підкажу - не знаю,
але по логіці вони ж теж повинні якось знати шо мають/можуть платити, тому
думаю шо їх підписи теж мабуть треба. І якшо ви кажете шо директор там
один - то думаю проблем не повинно виникнути...
А ще можливо вони могли просто змінити назву і тоді можна зробити дод.угоду,
шо нова фірма є правонаступницею старої і приймає на себе всі її зобов'язання...
Перепитайте їх...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та наче інша фірма, по-моєму, казали мені, що дві.
Мене мало хвилює логіка, щоб там все було добре, більш цікаво, щоб у менеsmiling smiley
Але якщо я з фірмою 1 підписую дод.угоду, що платити може фірма 2, то фірма 2 платить мені, посилаючись на договір, який з ними не підписаний, і це трохи дивно... Може бути якось оскаржено чи опротестовано... Тож мабуть, згода 2ї фірми також потрібна на угоді...
Виходить, якщо я підніму це все, виникне купа питань, отож я й цікавлюсь - якщо нічого не робити, чи загрожує це мені якимсь чином?
Думаю якшо ви ці доходи декларуєте і платите податки,
то нічим не може загрожувати...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Декларую, і плачу податки... Скоро буду підписувати якісь акти з ними, тож спробую уточнити щодо цього всього принагідно.
Дякую за підтримку, пане Шустрику smiling smiley
Я пані... Удачі...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028900000000001