Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ліквідація ФОПа

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ліквідація ФОПа
Добрий день,
ФОП на 3-ій групі збирається ліквідуватись, з чого почати?
спочатку треба закрити банківські рахунки, а потім до держреєстратора? чи можна спочатку до держреєстратора?
Здаємо форму 12, через 3 дні в податкову писати заяву на проведення аудиторської перевірки в зв"язку з ліквідацією?
А інші темки почитати важко...

[club.dtkt.com.ua]

[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Ліквідація ФОПа
Дуже, дякую!!! Та прочитала та щось не можу систематизувати все це:
- спершу до держреєстратора писати Заяву, в цей же день він має видати документ про ліквідацію,
- потім через 5 днів в податкову писати Заяву про перевірку в з"язку з ліквідацією,
- ФОП на єдиному податку 3 група не платник ПДВ, але платник ЄСВ, як бути зі звітами і оплатою ЄСВ, якщо завтра ФОП напише Заяву, то йому ще треба буде здавати звіти і як з оплатою ЄСВ, треба буде нарахувати тільки за період з 01.01 по 18.02 і оплатити?


Вы все правильно поняли: сначала к держреестратору. В этот же день можно и в налоговую, свериться по долгам, подать заявление на проверку в связи с закрытием СПД и ждать. Т/счета конечно надо закрыть.
Re: Ліквідація ФОПа
Подскажите, что нужно заполнить в форме 7 -есв в поле " Назва документа (постанова, ухвала, рішення, наказ тощо), його номер та дата" ???
Я там писала номер і дату повідомлення, шо видали реєстратори...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Ліквідація ФОПа
Доброго дня!!! Будемо закривати ФОП. Будь ласка, передивіться чи я правильно все зрозуміла.
1. Сьогодні йдемо в банк (довідку за останні 3 роки) і до реєстратора (заповнила заяву і форму - 12).
2. Тоді потрібно на протязі 3 днів йти в податкову (форма 8-ОПП + свідоцтва). Чи ще щось потрібно нести? А з ПФ чомусь не зрозуміла? У ФОП були наймані у 2004 році. То мені не потрібно йти і писати заяву на перевірку в ПФ? А тільки в податкову.
3. І коли потрібно здати декларацію по ЄП та звіт по ЄСВ?
Будь ласка, відгукніться. Щиро Вам дякую наперед.
Re: Ліквідація ФОПа
8опп не подается. Проверка в пенсионном проходит после проверки в налоговой.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Re: Ліквідація ФОПа
Ось прочитайте. Все докладно розписано.
[helem.com.ua]
Re: Ліквідація ФОПа
Таке питання як закриття ФОП краще доручити спеціалістам. Зверніться до юристів що займаються такими питаннями і знають усі нюанси.
[helem.com.ua]
Прошу прощения, прочитала все темки на форуме по этому поводу, но пока не все ясно. Я правильно поняла, что я подаю форму 12 госрегистратору и с этого момента считаюсь закрытой. Несу полученную от них справку в налоговую и все? Что еще потребуют в налоговой? Снимает ли меня налоговая с учета, или я до конца года должна еще подавать отчеты и платить ЕСВ? (фоп 3-я группа, без наемных)
Re: Ліквідація ФОПа
Доброго дня!!! Таке питаннячко.Ми ліквідовували ФОП. Пройшли перевірку в ДПІ. Отримали від акт по перевірці. І більше нічого. Коли заходжу на сайт Мін'юсту і по коду ІПН перевіряю цього підприємця то пише,що Стан суб'єкта: припинено і стоїть дата зняття з обліку в пенсійному і ДПІ. Це все? Чи ще щось потрібно мати від них на руках? І що з печаткою?
Re: Ліквідація ФОПа
Більше нічого. Більше ніяких документів зараз не видають.
Печатку можете знищити, але не обов'язково.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
так 7 есв надо подавать или нет? в налоговой ничего не говорят об этом

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Re: Ліквідація ФОПа
Да, надо

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Да, надо

странно. а в налоговой говорят не надо

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
и в этом, если разобраться нет смысла, тк ФОП подает заявление на отказ от ЕН то есть автоматически перестает быть плательщиком ЕСВ

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Re: Ліквідація ФОПа
Есть нормативный документ, регламентирующий порядок регистрации и снятия с регистрации
[www.profiwins.com.ua]
По крайней мере, если не берут заявление, проверьте себя в реестре страхователей
[sta-sumy.gov.ua]

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Спасибо, Кузьма,
еще раз перезвонила в налоговую, там сказали что 7 есв подают только те плательщики ЕСВ, которые не включены в ЕДР

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050099999999997