Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП - загальна система - чистий дохід для НДФЛ та ЕСВ

Відправлено користувачем Геля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Раздел декларации называетсяИнформация о собственном недвижимом (движимом) имуществе и/или имуществе, которое сдается в аренду (субаренду).
Вот и мне интересно, чи це суттєво? Начала работать у этого ФОПа только в декабре, предыдущий бух имущество не указывала. Смущает, что автомобили используются в хоздеятельности, иначе не заморачивалась бы с этим майном. Что за неуказание грозит?
Quote
Blick
Вот и мне интересно, чи це суттєво? Начала работать у этого ФОПа только в декабре, предыдущий бух имущество не указывала. Смущает, что автомобили используются в хоздеятельности, иначе не заморачивалась бы с этим майном. Что за неуказание грозит?
І я чомусь задумаласьconfused smiley


За неуказание что грозит не знаю. Но согласно инструкции ФОП указывает все доходы(предпринимательские и прочие) и имущество в предпринимательской деке.
8. Фізичні особи – підприємці подають річну декларацію у строк, визначений підпунктом 49.18.5 пункту 49.18 статті 49 глави 2 розділу II Кодексу, в якій, крім доходів від підприємницької діяльності, мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.
Не предусмотрена подача декларации как физ.лицом. Поэтому всё должно попасть в одну фоповскую деку.
Доброго дня!
В мене така ситуація.
ФОП перейшов на загальну систему 1.10.2016р. з 3 групи(перевищення 5млн.),але у вересні відвантажив продукції на 300тис.,але оплатили у листопаді.
Чи можна враховувати витрати з вересня у розрахунок річного чистого доходу?
Коротка:
Оскільки для визначення чистого оподатковуваного прибутку витрати фізичної особи – підприємця на загальній системі оподатковування формуються при отриманні доходу, то така фізична особа має право врахувати суму витрат, яка безпосередньо пов’язана з отриманням доходу, незалежно від того на якій системі оподаткування вони фактично були понесені.
Повна:
Порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців передбачений ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
Об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця (п. 177.2 ст. 177 ПКУ).
Враховуючи викладене вище, оскільки для визначення чистого оподатковуваного прибутку витрати фізичної особи – підприємця на загальній системі оподатковування формуються при отриманні доходу, то така фізична особа має право врахувати суму витрат, яка безпосередньо пов’язана з отриманням доходу, незалежно від того на якій системі оподаткування вони фактично були понесені.
Quote
Blick
Вот и мне интересно, чи це суттєво? Начала работать у этого ФОПа только в декабре, предыдущий бух имущество не указывала. Смущает, что автомобили используются в хоздеятельности, иначе не заморачивалась бы с этим майном. Что за неуказание грозит?
У моего ФОПа есть легковая машина, которую я никогда не указывала и не указываю в Деке про майно ( по желанию самогО ФОПа ). Была документальная. Когда ФОП пришел за актами в податковую, инспектор, поколупавшись в компе, сказал типа Ааааааа, так у вас есть машина марки ....номер .....Мой ФОП спокойно сказал, что да, есть, но в хоздеятельности я её не использую, у меня розничная торговля и поставщики сами мне доставляют товар.
Так всё и успокоилось....
Quote
nikon
Quote
Blick
Вот и мне интересно, чи це суттєво? Начала работать у этого ФОПа только в декабре, предыдущий бух имущество не указывала. Смущает, что автомобили используются в хоздеятельности, иначе не заморачивалась бы с этим майном. Что за неуказание грозит?
У моего ФОПа есть легковая машина, которую я никогда не указывала и не указываю в Деке про майно ( по желанию самогО ФОПа ). Была документальная. Когда ФОП пришел за актами в податковую, инспектор, поколупавшись в компе, сказал типа Ааааааа, так у вас есть машина марки ....номер .....Мой ФОП спокойно сказал, что да, есть, но в хоздеятельности я её не использую, у меня розничная торговля и поставщики сами мне доставляют товар.
Так всё и успокоилось....
Дякую Вам за коментарі!!!! Напевне не варто подавати уточнення через не вказані дані по нерухомому та рухомому майну?
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
Blick
Вот и мне интересно, чи це суттєво? Начала работать у этого ФОПа только в декабре, предыдущий бух имущество не указывала. Смущает, что автомобили используются в хоздеятельности, иначе не заморачивалась бы с этим майном. Что за неуказание грозит?
У моего ФОПа есть легковая машина, которую я никогда не указывала и не указываю в Деке про майно ( по желанию самогО ФОПа ). Была документальная. Когда ФОП пришел за актами в податковую, инспектор, поколупавшись в компе, сказал типа Ааааааа, так у вас есть машина марки ....номер .....Мой ФОП спокойно сказал, что да, есть, но в хоздеятельности я её не использую, у меня розничная торговля и поставщики сами мне доставляют товар.
Так всё и успокоилось....
Дякую Вам за коментарі!!!! Напевне не варто подавати уточнення через не вказані дані по нерухомому та рухомому майну?
Вот лично мне кажется, что на эти данные ( нерухоме/рухоме майно) податковая смотрит сквозь пальцы ...
Если это рухомое майно (машина ) не используется в хоздеятельности и на неё не списываются затраты !!!
Оно им вроде для полноты картины что-ли.....

так я и недвижимость ФОПа тоже никогда не показываю....квартиру имею в виду....Мой ФОП говорит А ну их....пусть думают, що я голий, босий і до дому далеко....smiling smiley
Вот. А у моего используются в хоздеятельности, и топливо покупается, и ремонты делаются. Лучше в деку внести. Но все же, неужели если не внести, расходы по ним снимут?
Quote
Blick
Вот. А у моего используются в хоздеятельности, и топливо покупается, и ремонты делаются. Лучше в деку внести. Но все же, неужели если не внести, расходы по ним снимут?
Не знаю, что Вам сказать.....ОЧЕНЬ стрёмно...sad smiley
ИМ снять расходы или дорисовать доход на ровном месте - раз плюнуть.....
Quote
nikon
Quote
Blick
Вот. А у моего используются в хоздеятельности, и топливо покупается, и ремонты делаются. Лучше в деку внести. Но все же, неужели если не внести, расходы по ним снимут?
Не знаю, что Вам сказать.....ОЧЕНЬ стрёмно...sad smiley
ИМ снять расходы или дорисовать доход на ровном месте - раз плюнуть.....

Відносно цього я з Вами на 100% згіднаspinning smiley sticking its tongue out
Хтось включає у витрати суму ЄСВ за ФОП якщо була авансова сплата протягом року?
Наша податкова говорить ставити у звіті ЄСВ по загальносистемниках середньомісячну суму доходу з деклараціі, тобто чистий дохід у деці 120 000:12= 10 000 за кожний місяць, якщо діяльність була цілий рік
Quote
Ludmilka
Хтось включає у витрати суму ЄСВ за ФОП якщо була авансова сплата протягом року?
Наша податкова говорить ставити у звіті ЄСВ по загальносистемниках середньомісячну суму доходу з деклараціі, тобто чистий дохід у деці 120 000:12= 10 000 за кожний місяць, якщо діяльність була цілий рік
У нас також так консультують
Оплаченный ЕСВ включается в расходы, об этом четко в НКУ написано.
По заполнению додатка 5 по ЕСВ, пришла к выводу, что иначе и не заполнишь, т.к. годовая сумма дохода должна совпадать с годовой суммой дохода в майновой декларации.
Quote
Blick
Оплаченный ЕСВ включается в расходы, об этом четко в НКУ написано.
По заполнению додатка 5 по ЕСВ, пришла к выводу, что иначе и не заполнишь, т.к. годовая сумма дохода должна совпадать с годовой суммой дохода в майновой декларации.
ДФС зсилається на інструкцію №449 від 20.04.2015 п.п2 п.5 IV
Подскажите пожалуйста на загальной системе открываем ФОП устраиваем сотрудников торговля в павильйонах нужен касовый аппарат или до 1 мил.можно торговать без него?
Quote
Kceny
Подскажите пожалуйста на загальной системе открываем ФОП устраиваем сотрудников торговля в павильйонах нужен касовый аппарат или до 1 мил.можно торговать без него?
На загальній системі завжди потрібен РРО не важливо який дохід, на ЄП уже залежно від доходу
Дякую Вам за попереднню відповідь.Але скажіть ще таке.Як мені заповнити декларацію з ЄСВ річну, якщо я платив мінімальний платіж кожного місяця. А зараз в виходить чистий дохід у жовтні 5000 грн., у листопаді -2000 грн., у грудні 3000 грн. то скільки мені треба зараз заплатити і як показати у декларації цей мінус?Вибачте що питаю таке,бо я лише з 4 кварталу на загальній системі.
А ви його ніяк не показуєте, просто те шо у вас лишнє сплачено,
після обробки вашого звіту буде видно в карточці...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Але ж не забувайте про пєнсію - всі "несплачені" місяці
у вас не йтимуть в стаж - може покажіть своїх 6000
доходу по два кожного місяця і переплати не буде по
ЄСВ і стаж буде йти весь рік eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Але ж не забувайте про пєнсію - всі "несплачені" місяці
у вас не йтимуть в стаж - може покажіть своїх 6000
доходу по два кожного місяця і переплати не буде по
ЄСВ і стаж буде йти весь рік eye rolling smiley
По две тысячи каждый месяц ?
А тогда надо доплатить ЕСВ !
В жовтні (2000-1450) х 22%=121,00
В листопаді (2000-1450) х 22%=121,00
В грудні ( 2000-1600 ) х 22% = 88,00

Не ?
То як мені порахувати ЄСВ і що писати у дод.5?
І скажіть чи можна включати витрати на оплату праці найманих працівників у витрати? (нарахованна ЗП і ЄСВ)?Бо я вже заплутався(
В дод. 5 чистый доход делите на кол-во месяцев. В вашем примере 6000/3=2000. Заполняете по графам:
жовтень 2000 2000 22% 440
листопад 2000 2000 22% 440
грудень 2000 2000 22% 440
итого 6000 6000 1320
Доплачиваете разницу: 1320 минус то что вы заплатили на протяжении 2016 года.
Но это при условии что вы начали деятельность с жовтня 2016г.
З.п. и налоги по ней можно в затраты.
Quote
nikon
Quote
Шустрик
Але ж не забувайте про пєнсію - всі "несплачені" місяці
у вас не йтимуть в стаж - може покажіть своїх 6000
доходу по два кожного місяця і переплати не буде по
ЄСВ і стаж буде йти весь рік eye rolling smiley
По две тысячи каждый месяц ?
А тогда надо доплатить ЕСВ !
В жовтні (2000-1450) х 22%=121,00
В листопаді (2000-1450) х 22%=121,00
В грудні ( 2000-1600 ) х 22% = 88,00

Не ?

Точно - то я вже на нову в 3200 переключилась winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день.
Подскажите пожалуйста, мне говорит дир что вроде фоп на общей системе до марта можно не платить есв. Где то вычитал.
я что то упустила? действительно ли это так ? если да то чем регулируется ?

заранее спасибо
Теж хотів запитати про таке.Я зняв ФОПа (на загальній системі) у держреєстратора 01.02.2017 і пішов у податкову, вони мені кажуть, що треба здавати звіт за 2016 рік і платити за два місяці єсв (704*2=1408грн) і в кінці місяця здавати ліквідаційних звіт за 2017 рік.
От що робити?
Я вам сочувствую искренне ((

Ну я это знала, но директора бедолаги не могут сейчас воспринимать реальность ((((



Редаговано разів: 1. Востаннє 21/02/2017 11:06 користувачем DK-admin.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046400000000001