Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декретні підприємця!

Відправлено користувачем nazarec303 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Я ФОП 2 група + працюю на 0,25 ставки. З квітня маю йти в декрет. Як рахується і виплачується допомога по вагітності та пологах??Дякую
Мало информации.
Чтобы что-то ответить, нужно знать следующее:
- застрахованы ли Вы как ФОП в соцстрахе (договір про добровільну участь ) и плАтите ли туда взносы
- то, что работаете на 0,25 ставки, - это основное место работы или по совместительству?
Я плачу кожного місяця ЄСВ за себе..а чи маю договір?? ні, не маю...нічого не підписувала.... 0,25 ставки - це основне місце праці.


Так от і питання скільки ви платите за себе ЄСВ 34,7% чи більше...
Якшо більше - значить ви приймаєте добровільну участь у страхуванні
з тимчасової втрати непрацездатності...
Якшо ж платите лише 34,7% - то лікарняні зможете отримать тільки з
0,25 ставки своєї роботи...sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Увы.... но при таком раскладе как ФОП Вы не получите декретных денег от соцстраха...
Вам насчитают допомогу по беременности по больничному листу по основному месту работы.
Руководствоваться будут вот этим [www.dt-kt.com].

Схема такая : Вы принесете больничный, бухгалтерия насчитает допомогу и подаст заяву-розрахунок в соцстрах, на протяжении 10 дней соцстрах должен перечислить заявленную сумму на спецсчет Вашего предприятия( на деле обычно дольше, недели 2-3 идут деньги) , предприятие выплачивает Вам деньги в день ближайшей зарплаты или аванса.
Я оплачую тільки 34,7% не більше(( А розрахунок буде з 405 грн (0,25 ставки) чи з мінімальної?
Я думаю лише з 0,25 ставки, нажаль...angry smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой не той смайлик вліз - треба ось цей sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ясненько...Дякую, що допомогли розібратисяsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000247