Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Прийом на роботу працівника у ФОП вперше )))

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня!!! Маю допомогти ФОПу влаштувати працівника на роботу.
Як я розумію, укладаємо труд. договір, пишемо наказ, заповнюємо трудову - повідомляти Центр зайнятості не треба???
Чи потрібно з цим труд. договором ставати на облік у ПФ і фондах, зокрема щоб визначити клас проф. ризику, і щоб платити ЄСВ за працівника???
Якщо з/п буде виплачуватись готівкою, то треба вести касу???
дякую smiling smiley
Дівчатка, допоможіть будь ласка, що Ви робили щоб визначити клас проф. ризику??? Мені у фонді порекомендували поїхати у податкову на здати лист-прохання про визначення цього класу..але кажуть, шо не знають чи це шось дасть confused smiley
Quote
Нечемнуся
Дівчатка, допоможіть будь ласка, що Ви робили щоб визначити клас проф. ризику??? Мені у фонді порекомендували поїхати у податкову на здати лист-прохання про визначення цього класу..але кажуть, шо не знають чи це шось дасть confused smiley
А це в якому фонді Вам так порекомендували ?


nikon, в нещасному...
дзвонила в податкову - кажуть їхати до держ. реєстратора і вносити зміни, тоді з"явиться клас проф. ризику
дзвоню до держ. реєстратора - кажуть, що клас проф. ризику може і не з"явитись, так як це від податкової залежить...
написала лист в податкову + буду йти до держ. реєстратора, але я так і не маю впевненості щодо цього класу...
Щось останнім часом все перевернулося догори дригом...Скільки веду ФОПів, весь час була впевнена, що клас ризику визначає саме нещасний фонд. Ми ж туди подаємо отой щорічний дод.5 (Відомість розподілу)....
Позаминулого року міняла основну діяльність ( правда, в ТОВ), то ходила саме в нещасний фонд аби вони змінили клас ризику !
Мабуть ці суперзміни пов"язані з тим, що з цього року об"єднали ФССз ТВП і ФСНВ....
nikon, нещасний фонд сказав що ці зміни з 2011 року, коли запровадили ЄСВ... в ідеалі клас проф. ризику має визначатись при держ. реєстрації... однак на сьогодні у нашій виписці вказано - відомості відсутні
податкова гонить на держ. реєстратора, а держ. реєстратор на податкову... отаке...
Доброго дня!!! Чи може ФОП 2 група укласти договір ЦПХ??? Чи є якісь обмеження??
Доброго дня!!! Чи може ФОП 2 група укласти договір ЦПХ з людиною ( не ФОПом) на виконання певних послуг??? Чи є якісь обмеження??
Quote
Нечемнуся
Доброго дня!!! Маю допомогти ФОПу влаштувати працівника на роботу.
Як я розумію, укладаємо труд. договір, пишемо наказ, заповнюємо трудову - повідомляти Центр зайнятості не треба???
Чи потрібно з цим труд. договором ставати на облік у ПФ і фондах, зокрема щоб визначити клас проф. ризику, і щоб платити ЄСВ за працівника???
Якщо з/п буде виплачуватись готівкою, то треба вести касу???
дякую smiling smiley

Центр зайнятьсті з 01.01.2015р- не треба, наказ треба або труд.договір. Клас проф.ризику визначається по КВЕДам ( має бути в виписці з ЄДР). При нарах з/п подавати звіт ЄСВ дод.4. сплата ЄСВ в день виплати з/п, або до 20 числа ( все як у юр.осіб). Касу вести не треба , але для підтвердження факту виплати можни виписати ВКО ( на ваш розсуд) , або як варіант в розрахунково-платіжній відомості окремою графою підпис і доту отримання з/п. Т.б. для ФОПів немає чіткіх умов...
Мы когда сдавали за 2014 год Ведомость в Нещ.випадок- в самом фонде приняли, даже не сказали, что у нас должен поменяться класс риска! .А когда я начала ЕСВ платить за январь 2015 года- думаю, а дай-ка посмотрю,какой там у меня получается % по диминирующему классу риска - о, боги, вместо 38,52% выходило целых 42,72%. Позвонила в этот несчастливый фонд -говорю- у меня что, новый класс риска должен быть с 2015г. -а они ,типа у Вас он всегда таким былeye popping smiley Однако в конце февраля нам пришло письмо из этого фонда- что у нас-таки Новый класс риска с 2015 года , соответственно и новый % по ЕСВ...отакоиangry smiley
Моя епопея з визначенням класу ризику триває...
За рекомендацією Фонду нещасних випадків написала в свою ДПІ лист, що прошу внести дані, що ми маємо найманого працівника і визначити нам клас проф. ризику, про що повідомити письмово. Оте "повідомити письмово" до речі дуже допомогло, оскільки інспектор нам передзвонив...але допомогти так і не зміг, спочатку довго доводив мені, що це має зробити Нещасний фонд, після моєї розповіді сам подзвонив до Нещасного фонду, але нічого нового він не дізнався - сказав мені йти до Держреєстратора і вносити "зміни" - типу додати ще один номер телефону і тоді підтянеться клас проф. ризику.
Сьогодні була у Держреєстратора, та сказала, що клас проф. ризику підтягується з бази податкової, тому гарантій ніяких вона не дає... отаке smiling smiley
Будемо надіятись на краще, але ще може до Пенсійного фонду передзвоню, можливо вони цей клас проф. ризику заносять в базу...вже не знаю, що думати confused smiley
Я вот тоже задалась этим вопросом - наемных работников. Сегодня в фонде нещасных случаев мне сказали что бы присвоить класс нужно подать в налоговую - копию договора с сотрудником и письмо о том что просим изменить стасус фоп, мол у него появились наемные сотрудникии соответственно просим присвоить класс проф.риска. А потом уже налоговая подает даные в фонд.

Не подскажите, вместо договором же может подойти и приказ о приеме на работу???
У тех ФОП кто регестрировался недавно - класс проф.риска уже присвоен и указан в выписке. А вот кто давно открывал ФОП - у того ничего не указано и не присвоено.
така сама історія, уже обірвала телефони усх гарячих ліній і установ з цим зв"язаних, результат поки нульовий, однозначної послідовної відповіді у вигляді форм і механізму до кого і з чим і в якій послідовності ідти, щоб отримати клас ризику поки не отримала.
Quote
zorya
Я вот тоже задалась этим вопросом - наемных работников. Сегодня в фонде нещасных случаев мне сказали что бы присвоить класс нужно подать в налоговую - копию договора с сотрудником и письмо о том что просим изменить стасус фоп, мол у него появились наемные сотрудникии соответственно просим присвоить класс проф.риска. А потом уже налоговая подает даные в фонд.

Не подскажите, вместо договором же может подойти и приказ о приеме на работу???
Да, приказ и есть трудовым договором. Но мы у себя в этом году делали и приказ и сам договор (такой как раньше подавали в ЦЗ) только не регистрировали. Моя ФОП так настояла - я сделала
Я вот не пойму как проходит вся процедура прийома на работу.
Сначало прнимаем на работу, потом присваиваем класс проф.риска, а потом уже уплачиваем ЕСВ согласно риска.

Так если этот класс риска так долго присваивается и время подходит платить ЕСВ, а класа нет, что тогда делать???
А если заказать у держ.регистратора выписку новой формы, их же можно заказывать сколько угодно... и там уже будет класс риска...а?
Реєстратори кажуть шо для того аби реєстраційні дані потрапили в
виписку - треба якісь зміни в картку внести, тоді вони туди попадають...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Реєстратори кажуть шо для того аби реєстраційні дані потрапили в
виписку - треба якісь зміни в картку внести, тоді вони туди попадають...drinking smiley

Внесли зміни ФОПу в реєстраційні дані -змінили вид діяльності.
Отримали нову виписку-клас ризику -"відомості відсутні".
От і закінчились наші поневіряння з класом професійного ризику...тривали вони трохи більше трьох тижнів )))
Були ми в держреєстратора двічі - вносили зміни, чекали поки з"явиться інформація по класу - так і не з"явилась. Держ. реєстратор сказала звертатись до інспекторів з податкової... Інспектор з відділу обліку, який власне нам і радив піти до держ. рестратора, після нашої розповіді все ж таки подав запит до нещасного фонду і вніс наш клас проф. ризику до своєї бази... зараз вже бачу його в реєстрі ЄДР smiling bouncing smiley Також інспектор сказав нам написати лист-прохання видати довідку форми ЄСВ-2 ну і будемо робити нову виписку, де теж вказано клас проф. ризику...
Ось така історія, надіюсь у Вас це все займе набагато менше часу... а взагалі сумно, що інспектори не знають своїх прямих обов"язків та можливостей і так ганяють людей (((
Quote
olga34
Доброго дня!!! Чи може ФОП 2 група укласти договір ЦПХ з людиною ( не ФОПом) на виконання певних послуг??? Чи є якісь обмеження??[


Маю таку саму задачу. Укласти договір між ФОП і фізичною особою. Які податки нараховуються з винагороди по договору? Як і для загальносистемника: ЄСВ -2,6% та 34,7%, ПДФО - 15-20% та військовий збір -1,5%? Чи лише ПДФО та військовий?
Quote
olga34
Доброго дня!!! Чи може ФОП 2 група укласти договір ЦПХ з людиною ( не ФОПом) на виконання певних послуг??? Чи є якісь обмеження??

Маю таку саму задачу. Укласти договір між ФОП і фізичною особою. Які податки нараховуються з винагороди по договору? Як і для загальносистемника: ЄСВ -2,6% та 34,7%, ПДФО - 15-20% та військовий збір -1,5%? Чи лише ПДФО та військовий?
Налоги те же, от системы налогообложения налогового агента они не зависят. ЕСВ есть, если договор на работу/услуги. Если договор аренды, ЕСВ нет.
наверное ФОП с очень давней регистрацией, раз пришлось пройти такой путь, чтоб клас рызыка определился, для новых ФОП-ов этот клас сразу в выписке уже есть, в разделе по регистрации единого внеску
Подскажите, новым созданным предприятиям определяют класс проф. риска при регистрации, получается в этом фонде несчатсных случаев дополнительно регистрироваться нет необходимости и туда мы попадаем только при сдачи годового отчета?
Добрый день, а подскажите пожалуйста в таком вопросе: если у фоп наемный работник приступил к работе с 1 июля, мне сообщили об этом только вчера, как теперь правильно оформить? Заранее спасибо.
Quote
Ole4ka2503
Добрый день, а подскажите пожалуйста в таком вопросе: если у фоп наемный работник приступил к работе с 1 июля, мне сообщили об этом только вчера, как теперь правильно оформить? Заранее спасибо.
Теперь уже правильно не оформите.
Вам придется объяснить ФОПу, допустившему наемного к работе без предварительного уведомления ДФС, что он попал на 36 тысяч штрафа.
[kyiv.sfs.gov.ua]
Quote
Ole4ka2503
Добрый день, а подскажите пожалуйста в таком вопросе: если у фоп наемный работник приступил к работе с 1 июля, мне сообщили об этом только вчера, как теперь правильно оформить? Заранее спасибо.

оформите его с 20 числа
Quote
Dimaxa
Quote
Ole4ka2503
Добрый день, а подскажите пожалуйста в таком вопросе: если у фоп наемный работник приступил к работе с 1 июля, мне сообщили об этом только вчера, как теперь правильно оформить? Заранее спасибо.

оформите его с 20 числа
Угу!
Или хотя бы с завтрашнего, но тогда отэто повидомлення в податковую - сегодня бегом подать !
Quote
nikon
Quote
Dimaxa
Quote
Ole4ka2503
Добрый день, а подскажите пожалуйста в таком вопросе: если у фоп наемный работник приступил к работе с 1 июля, мне сообщили об этом только вчера, как теперь правильно оформить? Заранее спасибо.

оформите его с 20 числа
Угу!
Или хотя бы с завтрашнего, но тогда отэто повидомлення в податковую - сегодня бегом подать !

ну я просто глянул, что завтра суббота (у меня выходной)smileys with beer
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040699999999999