Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Закриття ФОП спрощенець

Відправлено користувачем lolipop 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Закриття ФОП спрощенець
Хто закривав ФОП (спрощенець, 2 гр) у 2015 році, поділіться, будь ласка, досвідом
Чи правильно я розумію
Крок 1. Я іду в реєстраційну службу свого району і подаю ФОРМА 12 (не заяву, а саме цю форму, бо раніше наче були інші вимоги)??
Крок 2. Я забираю у цій же службі цього дня або наступного повідомлення, що я не є суб’єктом підприємницької діяльності.
Далі вже складно. З якими документами я їду у Податкову і у який термін? Зустрічала інформацію про «ліквідаційні звіти»? Їх потрібно подавати? Якщо так, то де беруться бланки.
Якщо всі податки сплачені, то Кроком 1 є похід в реєстраційну службу, з податкової ніяких паперів брати не потрібно?
Окремих бланків нема - подаюцця на звичайних,
опісля подачі цих звітів подавать вже нічого не потрібно.
В 2014 - я подавала форми 8-ОПП і 7-ЄСВ разом з копією
отриманого у реєстратора повідомлення (між іншим
і досі чекаю на перевірку) - зараз і не знаю чи треба
їх подавать чи ні...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тобто ліквідаційні звіти це звичайні звіти по ЄСВ та Єдиному податку за рік? Так на якому етапі вони подаються? після форм 8-ОПП і 7-ЄСВ? чи ще до походу до держреєстратора?


Я подавала відразу після походу до реєстратора.
Здала звіти і в канцелярію з копією повідомлення
від реєстратора 8-ОПП і 7-ЄСВ. Але зауважу це
було минулого року, можливо зараз порядок дій
змінився...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Я подавала відразу після походу до реєстратора.
Здала звіти і в канцелярію з копією повідомлення
від реєстратора 8-ОПП і 7-ЄСВ. Але зауважу це
було минулого року, можливо зараз порядок дій
змінився...eye rolling smiley

не надо никаких 7 есв и 8 опп, после регистратора подаете заявление на отказ от упрощенной системы и ликвидационные отчеты по есв и декларацию по единому, до подачи ликвид. отчетов все налоги должны быть оплачены.
в своей налоговой я сразу сдаю на проверку книгу учета доходов и банковские выписки с сопроводительным письмом и потом звоню узнаю когда ожидать акт проверки.
но в других налоговых порядок подачи документов на проверку может быть иным

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Так а 8-ОПП і 7-ЄСВ це і єзаяви на перевірку і зняття з обліку...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Так а 8-ОПП і 7-ЄСВ це і єзаяви на перевірку і зняття з обліку...tongue sticking out smiley

такі форми зараз не потрібні, в податковій їх ніхто не просить

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
В мене теж ніхто не просив - я сама подала, шоб
не чіплялись потім...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
В мене теж ніхто не просив - я сама подала, шоб
не чіплялись потім...eye rolling smiley

я вважаю шо це зайві рухи smiling smiley)

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Добре як не чіплятимуцця... Мені геть зовсім однаково було
чи нести два папірці чи чотири здохликам, але навіщо самим
давати їм привід причепицця...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тобто, якщо підсумувати. В податковій я подаю: 1. Ліквідаціні звіти, які по-суті, стандартними звітами по ПДВ та ЄСВ за рік. 2. Заяви про відмову від спрощеної системи та заяву про відмову від ЄСВ
Це те що точно, наскільки я зрозуміла

Ще питання: у мене ФОП відкритий в цьому році, за збігом обставин, діяльність не здійснювалась. Мені здавати книгу (пуста)? І чи можуть щось просити з банку (окремий рахунок для здійснення діяльності підприємницької не відкривався)?

І останнє: якщо закривається ФОП у листопаді, то ЄСВ платиться не за весь же квартал, а за жовтень та листопад, так?

Дякую заздалегідь
* в пункті один малися на увазі Єдиний і ЄСВ
була в податковій

модератор там не знає нічого,

відправили там якогось начальника відділу. там сказали, що достатньо копії повідомлення реєстратора та заяви а-ля "прошу провести перевірку та видати довідки про відсутність заборгованостей". (писати відмову від саме спрощеної системи ніхто не казав)
про всяк випадок подала і 8-ОПП і 7-ЄСВ - їх прийняли в канцелярії, ніхто не здивувався, що я їх принесла.

залишаються в голові думки: чи цього всього достатньоsmiling smiley
Так ота форма 8-ОПП і є по суті тією ж заявою шо ви написали а-ля...
Тільки має затверджену форму - а не отсєбятіну... І 7-ЄСВ теж, тільки
по відношенню до ЄСВ...
А заяву на відмову від спрощеної ви не подавали взагалі?!?!?! На мою
думку може буть чрєвато - краще подать, бо ще будуть нараховувати
мінімальний ЄСВ як єдинщику... Сам єдиний може й перестануть після
отримання повідомлення від реєстратора, а от за ЄСВ не впевнена...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ох, ні, не подавала (( це було б не логічно, нароховувати ще якісь податки, але, боюсь, що таки можуть(

це ж ось та сама заява, що писалася при виборі спрощеної (ЗАЯВА
про застосування спрощеної системи
оподаткування) тільки поставити галочку в полі "5.4. Відмова від спрощеної системи оподаткування"? так?

Дякую
так



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тема очень вопремя,а подскажите пожалуйста,все же годовые отчеты при таком закрытии (СПД в РДА был,в налогой все с его слов сам написал сказали сдайте декларацию только и мол все)
Потому вопрос: я склоняюсь подавть отчеты за год после НГ же?простые годовые?

буду очень благодарна за ответы.
А коли закрився в РДА - то якісь звіти після того здавались?!?!?!
Якшо ні - то річні обов'язково)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А коли закрився в РДА - то якісь звіти після того здавались?!?!?!
Якшо ні - то річні обов'язково)))

Шустрик,ой ОГРОМНЕЙШЕЕ СПАСИБО что откликнулись. дело в том что СПД пошел и сам в РДА и ДПИ понаписывал-я перед фактом сегодня посталена. Как я поняла он понаписывал все заявы и в РДА-уже статус припинено(проверила).Пытаюсь понять теперь мои действия поправьте будьте добры:

1.за год сдаю все обычнве отчеты для спд3 група(у меня ЕН,ЕСВ,1дф)
2.книгу до НГ веду с прочерками,а с 01.01.15 не веду вообще
3.счет тоже закрыть не могу ж заранее,сначало уплачу в январе ЕН и ЕСВ за 2015г,потом он его закрывает
3.галвный вопрос: Вытяг по ЕН у меня на руках оригинал,когда он его должен сдать в налоговую??(разве не сегодня с формой 8?)
4.Книгу я так понимаю налоговая сама требует потом как и сотальные документы...счас так поняла никаких обходных самостоятельно брать не надо?

еще раз спасибо что отвечаете
1. так
2. книгу можна вести до дати зняття і поставити Z - я особисто
так зробила, правда мене мене ще так ніхто і не первірив з
01.10.2014 року.
3. Ви можете і звіти здать і сплатить все зараз - навіщо чекати
закінчення року... і закрити рахунок... От за витяг непідкажу, бо
сама мала ше оте строгої отчьотності свідєтельство і здавала
його разом з заявою на відмову від ЄП, 8-ОПП і 7-ЄСВ... Можливо
і витягтепер тож треба, но він жиж на звичайній бомажці...confused smiley...
Хоча заяву на відмову від спрощенки ж подаватимете, то й
візьміть про всяк випадок і його з собою, та й здайте - шоб
не було лишніх питань)))
4.Книгу і всі макумєнти бережіть ще три роки - за цей термін
вони мусять вас перевірити і тільки після перевірки з ними можна
шось буде зробить - а за три роки ше всьо пітсот раз може
помінятись і вдрух і ФОПів об'яжуть здаваць в архів - поки цього
нєту)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик ,ой спасибо за развернутый ответ. не знала что отчеты могу здать заранее...боялась что налоговая их не приймет так как это медок не в руки же.... а период еще не кончился...

по 3.пункту.Он заяву уже сам подал вытяг не попросили в ДПИ(вот и думаю это потому что не надо или потмоу что налоговая ошибочно не попросила.

по 4.пунку. Тоесть по реесстру ЕДРПОУ если я буду поверять после того как сдала отчеты я буду еще на учете в ДПИ? а что тогда подтвержает факт что я не должна упалчивать ЕСВ с 1 кв.2016г. -это стан припинено у держеестратора подтверждает?


прошу прощение за 800-ый раз заданные вопросы на этом форуме..все перечитала уже...все ссылки..а вопросы все равно..
\\\Ви можете і звіти здать і сплатить все зараз - навіщо чекати закінчення року... і закрити рахунок... \\\
Именно так и надо сделать ! Всё заплатить и закрыть счёт ОБЯЗАТЕЛЬНО этим годом !!! Не дай Бог на счёт капнет 1 копейка после НГ - пойдёт типа деятельность, типа доход....
\\\ заяву на відмову від спрощенки ж подаватимете, то й візьміть про всяк випадок і його з собою\\\
Речь о оригинале Свидоцтва ЕП ?Именно так и надо сделать ! Без оригинала Свидоцтва ЕП заявление про отказ от ЕП не принимают !!! Податковая ЗАБИРАЕТ оригинал Свидоцтва ЕП !!!
Ну якшо через Медок, то можуть і не прийнятись - я здавала
папірчиками і деку і ЄСВ...confused smiley тут надоть пробувать і дізнаватись
потім у здохликів як ті звіти лягли)))
по п.3 - ну якшо не попросили - то хто їм лєкарь, но хай не викида...
можуть схаменуцця і затрєбовать назад...
по п.4 - заява про відмову від ЄП і не дасць їм нараховувати
вам ЄСВ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
nikon ,спасибо огромное за советы.Так ясно,завтра сдам все отчеты через медок годовые.Попробую хотя бы и заплачу(надеюсь опалаты лягут туда куда надо у них). в 1 кв никто платить уже не бедут деятельночть не ведется сейчас,но действительно мало ли....
а свидетельства у СПД нет только вытяг,он открыт только в 2014.


Шустрик, значит по совету вашему и nikon. попробую сдать отчеты через Медок, а вытяг приберегу у себя.Главное что волнует СПД чтобы он ничего не платил за 1 кв .

а потмо как я поняла сидеть он должен и ждать пока про него налоговая вспомнит....от весело...а поторопить их никак нельзя?

Огромное Вам обеим спасибо что делитесь знаниями. Всегда благодарна таким людям.
Годовые отчёты Вы сейчас сдать не сможете ! Ещё не закончился год, сегодня только 16-е....eye rolling smiley Программа не пустит.
Моё мнение.
А заплатить сейчас - это запросто, всё зачтётся как надо.
А ФОПу надо не сидеть сложа руки, а время от времени позванивать/похаживать в податковую , напоминать о себе и спрашивать С единого я снят? С Нового Года ЕСВ и ЕП мне не начисляют случайно? Проверьте, я должен быть в курсе.
Я б ото плюнула б на Медок і понесла ніжками на
папірчиках - зато матимете штампік і спатимете спокойно.
Якшо заартачацця - сказать ліквідаційні - і мусять прийнять...

Поквапить їх конєшно можно - но це, як правило, стоїть дєньох,
воно вам надоть?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Позвольте вклиниться в тему, у меня тоже вопрос, связанный с ликвидаципей ЧП-ЕН.
По иску налоговой (ненахождение по месту регистрации) суд принял решение о ликвидации ЧП.
ЧП об этом не знает, счет не закрыт, на которые продолжают поступать денежки. Причем суд был в начале лета, гос.регистратор внес запись о прекращении только в октябре. Задают вопрос мне-как поступить-хотят продолжать деятельность, регистрироваться заново, а я даже теряюсь, может лучше не шевелиться?
Собирались сдать годовую деку на общих основаниях (затраты там есть), но думаю, в таком случае налоговым агентом является предприятие, которое деньги платило (и не знало, что ЧП уже не ЧП). Короче ситуация запутанная, как поступить правильно (хотя бы с наименьшим ущербом)?
Такс.тоесть уплтить Еп за 4 кв я могу сейчас авансом.....закрыть счет. а с отчетами или ногами сейчас...или сразу в первых числах января медок.(ехать фиг куда)-подумаю...
еще та процедурка..не захочет похаживать он туда...ну его дело...

Спасибо за опертивные ответы.наконец-то картина полная ясно..что б я без васsmileys with beer
Я б ото плюнула б на Медок і понесла ніжками на
папірчиках - зато матимете штампік і спатимете спокойно.
Якшо заартачацця - сказать ліквідаційні - і мусять прийнять...

Во-о-о-т ! Так можно попробовать, но могут упереться, что прога пока не пускает, типа не открывает им годовую отчётность.
А не захочет ФОП похаживать - пусть позванивает, это денег не стОит и корона с него не упадёт, в конце концов это он заинтересован в результате. А податковой на него ( впрочем, как и на всех) на....ть с большой колокольни.
Пардон за французский...eye rolling smiley
Делюсь ..ФОП пошел в РДА 16.12 -закрыли в РДА и ЭТИМ же числом сняли с учета в налоговой -это увидела в реестре ЕГРПОУ.То есть отчеты за 2015г медок не принял..написал Діяльність установи припинено 16.12.15. Итого имеем,отчеты понесем ножками за год. Что потом с проверкой посмотрим.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044699999999998