Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова соціальна пільга

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Ну і мені здається, що має бути 100%+150%, тобто 2000.
Якщо платник податку має право на ПСП з двох або більше підстав, то застосовується одна пільга з підстави, яка передбачає її найбільший розмір.
Quote
Kisulya
Якщо платник податку має право на ПСП з двох або більше підстав, то застосовується одна пільга з підстави, яка передбачає її найбільший розмір.
Тобто, або 1200, або 1600?


Почитайте здесь, как раз пример с детьми и инвалидами:
[www.buhoblik.org.ua]
Нашла вот такое:
Если работник имеет право на применение НСЛ по двум и более основаниям, применяется одна НСЛ по основанию, предусматривающему ее наибольший размер (кроме случая содержание ребенка-инвалида). В случае удержания работником двух и более детей, в т.ч. инвалида (детей — инвалидов), льготы на двух и более детей» следует добавлять льготу на каждого ребенка – инвалида. (это единственный случай и он является исключением).

Итого: льготы в данном случае суммируются, т.е. 800,00 (100% на 1 ребенка) + 1200,00 (150% на второго ребенка-инвалида)=2000,00грн.
Спасибо за рассуждения)
Абожечки)
Я впадаю в ступор, коли читаю речення з купою якихось "пунктів таких-то" при умові виконання "пунктів таких-то" крім "пунктів таких -то". Треба схеми малювати)
Тобто, якщо двоє дітей і одна з них інвалід - то 800 і 1200?
Quote
Ira_Sirena
Абожечки)
Я впадаю в ступор, коли читаю речення з купою якихось "пунктів таких-то" при умові виконання "пунктів таких-то" крім "пунктів таких -то". Треба схеми малювати)
Тобто, якщо двоє дітей і одна з них інвалід - то 800 і 1200?

Именно так.
Quote
Ira_Sirena
Абожечки)
Я впадаю в ступор, коли читаю речення з купою якихось "пунктів таких-то" при умові виконання "пунктів таких-то" крім "пунктів таких -то". Треба схеми малювати)
Тобто, якщо двоє дітей і одна з них інвалід - то 800 і 1200?

Вот заявление на применение этих льгот будете оформлять, еще раз в ступор впадете, как это все отразить и увеличенную НСЛ и увеличенный доход для ее применения>grinning smiley<
Quote
Dimaxa
Quote
Ira_Sirena
Абожечки)
Я впадаю в ступор, коли читаю речення з купою якихось "пунктів таких-то" при умові виконання "пунктів таких-то" крім "пунктів таких -то". Треба схеми малювати)
Тобто, якщо двоє дітей і одна з них інвалід - то 800 і 1200?

Вот заявление на применение этих льгот будете оформлять, еще раз в ступор впадете, как это все отразить и увеличенную НСЛ и увеличенный доход для ее применения>grinning smiley<
Та в мене поки, тьфу-тьфу, або двоє дітей, або звичайна.
Як бути з виплатою з.п. за першу половину місяця, якщо загальна сума доходу (0,25 ставки) менше ніж ПСП?
Якщо ПСП не застосовувати, виникне переплата, оскільки по результатам місяця ПДФО = 0. В 1ДФ не відображаеться, оскільки дані за місяць.
Позиція податкової - до авансу ПСП не застосовувати, але ж тоді у роботодавця виникне інше порушення - виплата з.п. працівнику не в повному обсязі, оскільки за результатом місяця ПДФО "0" і за якого права він його вираховував в середині місяця?
До того ж, в КЗПП ст.115, зазначено про виплату два рази на місяць заробітної плати, мова не йде про те, що за першу половину місяця виплачується лише частина з.п., це повноцінна з.п., але за першу частину місяця
Quote
Lyudmila_
Як бути з виплатою з.п. за першу половину місяця, якщо загальна сума доходу (0,25 ставки) менше ніж ПСП?
Якщо ПСП не застосовувати, виникне переплата, оскільки по результатам місяця ПДФО = 0. В 1ДФ не відображаеться, оскільки дані за місяць.
Позиція податкової - до авансу ПСП не застосовувати, але ж тоді у роботодавця виникне інше порушення - виплата з.п. працівнику не в повному обсязі, оскільки за результатом місяця ПДФО "0" і за якого права він його вираховував в середині місяця?
До того ж, в КЗПП ст.115, зазначено про виплату два рази на місяць заробітної плати, мова не йде про те, що за першу половину місяця виплачується лише частина з.п., це повноцінна з.п., але за першу частину місяця
Боже, чого я нічого не можу зрозуміти з цього всього?...
Я мало в цьому розбираюсь, хтось розумніший прийде і розсудить.
Якби в мого працівника була ЗП 800грн, то я б думала, що ПДФО взагалі не сплачується, бо 800-800=0 і опа - нема бази нарахування ПДФО.
А що ж Ви вирахували в середині місяця?
Що в 1 дф не відображається?
І яка переплата виникне, якщо ПСП не застосовувати?
Вибачте за купу питань. Може, я щось неправильно роблю.
брого всім дня! Заплутуалась у приміненні ПСП. Працівник прийнятий 20.04.2017. нарахована з/п получається 1197,17 (оклад на даній посаді 3250), як в такому разі будити з ПСП???
(У працівника це перша робота, до того він ніде не працював)
Доброго всім дня! Заплутуалась у приміненні ПСП. Працівник прийнятий 20.04.2017. нарахована з/п получається 1197,17 (оклад на даній посаді 3250), як в такому разі будити з ПСП???
(У працівника це перша робота, до того він ніде не працював)
Он заявление на льготу написал?
Я бы не заморачивалась, ведь в следующих месяцах НСЛ не будет.
Quote
Blick
Он заявление на льготу написал?
Я бы не заморачивалась, ведь в следующих месяцах НСЛ не будет.
Ви маєте на увазі, не приміняти?
Я також над тим задумувалась
Заяву поки не написав, а в наступному місяці дійсно ПСП не буде.
я би взяла заяву і надала працівнику псп
Quote
Anna
я би взяла заяву і надала працівнику псп
+1
Quote
iryna12
Заяву поки не написав, а в наступному місяці дійсно ПСП не буде.
Заяви беріть при оформленні.
Дайте ту пільгу бідоласі) напише заяву заднім числом))
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Заяву поки не написав, а в наступному місяці дійсно ПСП не буде.
Заяви беріть при оформленні.
Дайте ту пільгу бідоласі) напише заяву заднім числом))
Дякую, до дохіду в сумі 1197,17, по ідеї, ПСП ще застосовується (більше в даного працівника ніякого доходу не було)???
Quote
iryna12
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Заяву поки не написав, а в наступному місяці дійсно ПСП не буде.
Заяви беріть при оформленні.
Дайте ту пільгу бідоласі) напише заяву заднім числом))
Дякую, до дохіду в сумі 1197,17, по ідеї, ПСП ще застосовується (більше в даного працівника ніякого доходу не було)???
Ну так. В нього звичайна, чи може двоє дітей є?
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Заяву поки не написав, а в наступному місяці дійсно ПСП не буде.
Заяви беріть при оформленні.
Дайте ту пільгу бідоласі) напише заяву заднім числом))
Дякую, до дохіду в сумі 1197,17, по ідеї, ПСП ще застосовується (більше в даного працівника ніякого доходу не було)???
Ну так. В нього звичайна, чи може двоє дітей є?
ні, немає 2 дітей. Тобто тут до доходу 2240 пільга буде 800,00 грн???
Добрый вечер. Вопрос на засыпку. Напутала с ПСП для работницы, у которой 2-е детей. Вместо того, чтоб удерживать 329 грн, удерживала 0 грн. Теперь выяснили что недоплатапо взносам за несколько месяцев. Как теперь это исправить и как показать в 1 дф. Если я теперь буду каждый месяц удерживать у нее сумму текущего налога + сумму недоплаченого налога, какэто отражать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00068400000000002