Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Правила внутрішнього трудового розпорядку

Відправлено користувачем Ira_Sirena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Будь ласка, чи можете скинути ще мені. hotelvatra@gmail.com
Дуже дякую


Если можно и мне koksohim07@mail.ru

Зараннее спасибо))))
Если можно, и мне тоже сбросьте. Заранее, спасибо!) g15a@mail.ru
Можете мені теж переслати: olegholovatyk@gmail.com, дякую завчасно!
если можно, и мне сбросьте пожалуйста. Спасибо!!! tan4ik_tan4ik@rambler.ru
Якщо ще актуально,то і мені скиньте "внутрішній розпорядок" super.miasko@ukr.net Дякую!!!
Доброго дня, якщо можна скиньте мені правила ris64@inbox.ru
Дякую!!!!
Доброго ранку)
мені будьласка правила ВТР
rakova.inna@ukr.net
Дякую
Скиньте у кого есть трудовой договор с продавцом? svetlana_cherneg@ukr.net
и мне нужен трудовой договор с продавцом , если кто-то может поделится daiana@i.ua благодарю. всем позитивной неделиdrinking smiley
Привіт) Якщо я правильно розібралась з Хмарним сервісом Майл.ру, то ловіть посиланнячко [cloud.mail.ru]
Там Правила і Труд.договір.
В Правилах треба подивитись до графіків роботи і в загальному перечитати, бо я їх не закінчила.
В ТД можете додати умови праці. В мене поки перевірок не було, то ж я не претендую на безумовну правильність заповнення цього всього нещастя.
Якщо будуть якісь доповнення чи зауваження - пишіть)
Будь ласка скиньте і мені romashkanatasha@ukr.net Для магазину
Добрый день))Очень прошу и мне сбросить ПВР!!!
yuroznova@ukr.net

Заранее спасибоsmiling smiley
Народ, ви взагалі читаєте хто що пише чи тільки перший пост?
Двома повідомленнями вище я кинула ссилку на ПВТР. Заходите, дивитесь, якщо не підходять - просите тут в когось іншого. Є зауваження - також пишете тут. Нема зауважень - мислєнно додали +1 до моєї карми.
Дякую за увагу)
Доброго дня) Чи можна мені також надіслати на ел.пошту правила внутрішнього трудового розпорядку для магазину, бо за вказаним вище посиланням неможливо увійти на сторінку. Моя пошта marinajurist@cmg.cn.ua
Дякую.
Доброго дня Скиньте ПВТР будь ласка qwertyua1987@gmail.com
Дякую
Ставте на браузер розширення Hola або Hotspot і вільно заходьте на майл.ру. Або через Оперу пробуйте.
Доброго дня! Можна і мені скинути Правила внутрішнього трудового розпорядку))chornohil@ukr.net
Можно мне тоже данные правила для магазина
marchukad@ukr.net

Спасибо
а можно и мне правила внутреннего трудового распорядка и протокол? Спасибо огромное!
lesi4ka878787@gmail.com
Доброго вечора може вже трошки запізно, але можна і мені Правила внутрішнього розпорядку для ФОП (магазин)
Коллеги, сбросьте и мне, пожалуйста, правила внутреннего трудового распорядка, и если у кого есть кроме продуктового магазина.ghiytt@gmail.com дякую.
Коллеги, сбросьте и мне, пожалуйста, правила внутреннего трудового распорядка, и если у кого есть для продуктового магазина.ghiytt@gmail.com дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000477