Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зарплата

Відправлено користувачем imv1203 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Зарплата
Добрий ранок! Підкажіть, будь ласка, який розрахунок правильний. ФОП взяв в січні на роботу продавця. Він відпрацював в січні 6 днів, 48 годин при нормі за місяць 20 днів, 159 годин. Оклад 3200 гри. Який розрахунок за буде вірний:
1. 3200/20×6=960
2. 3200/159×48=966.04?
Re: Зарплата
Quote
imv1203
Добрий ранок! Підкажіть, будь ласка, який розрахунок правильний. ФОП взяв в січні на роботу продавця. Він відпрацював в січні 6 днів, 48 годин при нормі за місяць 20 днів, 159 годин. Оклад 3200 гри. Який розрахунок за буде вірний:
1. 3200/20×6=960
2. 3200/159×48=966.04?

Ну раз оклад за месяц, то 1 вариант smiling smiley
Re: Зарплата
Я бы так сказала : а в дальнейшем как Вы будете табелировать этого продавца ?
Если по часам - то и сейчас берите 2 вариант. Если по дням - то и сейчас берите 1 вариант.
Смысл в том, чтобы подход к табелированию был одинаковым, а не менялся помесячно.
Моё мнение.


Re: Зарплата
Я еще так думаю, если у вас оплата за час работы, так и ведите тогда в часах, а если оклад месячный, то проще в днях.
Re: Зарплата
Quote
nikon
Я бы так сказала : а в дальнейшем как Вы будете табелировать этого продавца ?
Если по часам - то и сейчас берите 2 вариант. Если по дням - то и сейчас берите 1 вариант.
Смысл в том, чтобы подход к табелированию был одинаковым, а не менялся помесячно.
Моё мнение.

Ну в табель я ставлю 8 с пн по пт. Потом подбиваю сколько часов и дней отработано. Всегда считала по 1 варианту. Лучше так и продолжать?
Re: Зарплата
Ну да.
Лично я делаю именно так, в днях.
Re: Зарплата
Добрый день. Подскажите пожалуйста, если сотрудник работает на пол ставки, ходит на работу пол месяца, нужно ли выплачивать аванс и зарплату или можно один раз за весь период?
Re: Зарплата
Нужно выплачивать аванс и зарплату.
Re: Зарплата
Підкажіть, як правильно оформити з/пл працівників, які працюють у фоп? (Купити книгу нарахування заробітноі плати чи робити розрахунково-платіжні відомості в eксeлі?)хтось взагалі вeлe з/пл у книзі наразування з/пл?
Re: Зарплата
Когда-то в книге вела, кажется еще в прошлом веке. Можно вести как угодно, но мне кажется в книге вероятность ошибки больше, Проще всего в 1С, там все само считается и отчеты заполняются, но если 1С нет, можно и в экселе. Все же легче один раз правильно формулы написать, только с округлением, чтоб в итоговых строках копейки не плясали, а дальше остается только копировать, чуть подправлять и распечатывать.
Re: Зарплата
Пeрeвіртe мeнe будь ласка:
1. Заповнюю штатний розпис за місяць;
2. Розраховую з/пл за 1 половину, за 2 половину та за місяць(тобто 3 розрахунка);
3. Складаю розрахунково-платіжні відомості також за 1 половину, 2 половину та за місяць (тобто також 3).....виникає питання чи потрібно вставляти графу “з/пл за пeршу половину місяця”у розрах.-платіж. відомість за місяць? Чи можливо у когось є зроблeна то скіньтe будь ласка на sashkaulasovich19@ukr.net буду дужe вдячна)
4. Скадаю 2 платіжні відомості (за 1 та 2 половину)......всe правильно?
Re: Зарплата
Зачем 3 ведомости? У меня 2: за 1 половину и за месяц, проводки только в ведомости за месяц. В ведомости есть графа - выплачено аванса. Формулировка не совсем правильная, но сути не меняет, там все, что выплачено авансом, т.е зарплата за 1 половину, отпускные, ...
Re: Зарплата
У меня одна ведомость начисления за месяц. Там есть колонка "Аванс" - это чисто аванс. И есть колонка "Виплачено в поточному місяці" - это для отпускных, больничных.
И , естественно, 2 ведомости выплаты денег : аванс и зарплата.
Re: Зарплата
Quote
nikon
У меня одна ведомость начисления за месяц. Там есть колонка "Аванс" - это чисто аванс. И есть колонка "Виплачено в поточному місяці" - это для отпускных, больничных.
И , естественно, 2 ведомости выплаты денег : аванс и зарплата.
а дe Ви розраховуєтe податки, які потрібно сплатити із з/пл за 1 половину місяця, тобто авансу?
Re: Зарплата
Поясніть будь-ласка як правильно вести документацію по зарплаті. Табель і відомості на виплату грошей? А форми П-6 і П-7 теж потрібно? Чи можна одну розрахунково-платіжну відомість саморобну без тих П-6 і П-7,маю 2 найманих
Re: Зарплата
Как по мне (а я много лет веду ФОПов с наёмными), П-6 и П-7 - забагато для ФОПа.smiling smiley
Достаточно одной расчётной ведомости (у меня - в Экселе , саморобна ) и двух ведомостей на выплату грошей (аванс, зарплата).
Проверки были. Не примахивались.
Re: Зарплата
дуже дякую,nikon! Ваша відповідь дуже мені допомогла
Re: Зарплата
Раджу в відомості нарахування біля П.І.Б. найманого обов"язково зазначати його ідентифікаційний №.
І в відомостях виплати грошей - так само.
По-перше, так треба.
По-друге - податкова від цього в захваті !smiling smiley
Re: Зарплата
доброго)) я стажер, ось таке завдання: є залишок по єдиному внеску (6511) в сумі 12366,10 грн, за січень булшо утримано із зп 14419,17, і перераховано по банку 1400 грн, як визначити сальдо на кінець ф яка правильність проводок?
Re: Зарплата
доброго)) я стажер, ось таке завдання: є залишок по єдиному внеску (6511) в сумі 12366,10 грн, за січень булшо утримано із зп 14419,17, і перераховано по банку 1400 грн, як визначити сальдо на кінець і яка правильність проводок? небюджетна організація
Re: Зарплата
\\\залишок по єдиному внеску (6511) в сумі 12366,10 грн\\\ Этот залишок дебетовый или кредитовый ?
Re: Зарплата
и что утримано из зп
Re: Зарплата
Quote
Kisulya
и что утримано из зп
Вероятнее всего НАЧИСЛЕН О, а не утримано. Старая методичка, наверное...smiling smiley
Re: Зарплата
Доброго дня! Не можу визначитись... Як правильніше: податки з авансу з коефіціентом нараховувати чи не заморячцватись?
Re: Зарплата
Quote
sadvin17
Доброго дня! Не можу визначитись... Як правильніше: податки з авансу з коефіціентом нараховувати чи не заморячцватись?
ну це ж зараз не аванс, а ЗП за першу половину...
Re: Зарплата
А ПДФО і військовий з коефіціентом рахувати чи не обов"язково?
Re: Зарплата
Quote
sadvin17
А ПДФО і військовий з коефіціентом рахувати чи не обов"язково?
откуда коэффициенты на з/плату?? и на ВС в принципе нет коэффициента
Re: Зарплата
Сама запуталассь. Всегда считаю за фактически отработанное время. Плачу 18%Пдфо из насчитанной суммы и ВЗ(1,5%). 22 на ЗП, Вот моя коллега с 30 летним стажем , у которой все идеально в работе,за первую половину месяца налоги платит больше , то есть с коэффициентом, получается переплата в бюджет, а потом в зарплате за месяц в бюджет остаток платит, говорит так правильно.
Re: Зарплата
Quote
sadvin17
Сама запуталассь. Всегда считаю за фактически отработанное время. Плачу 18%Пдфо из насчитанной суммы и ВЗ(1,5%). 22 на ЗП, Вот моя коллега с 30 летним стажем , у которой все идеально в работе,за первую половину месяца налоги платит больше , то есть с коэффициентом, получается переплата в бюджет, а потом в зарплате за месяц в бюджет остаток платит, говорит так правильно.
"коллега с 30 летним стажем , у которой все идеально в работе" это ваша коллега она сама решила что у неё всё "идеально"???
Вы всё правильно делаете! а вот вашей коллеге на пенсию пора или как минимум НКУ почитать...коэффициент к НДФЛ применяется только к выплатам в не денежной форме (НКУ ст.164.5)
Re: Зарплата
Я всегда считаю за фактически отработанное время и на руки выдаю за минусом НДФЛ и ВС. К чему еще коэффициент применять?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042200000000001