Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

фоп - 1кв на ОС, 2кв на ЕН, что/когда сдавать?

Відправлено користувачем printersmith 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
я - фоп, 3-я группа.
работал в первом квартале на ОС, в прошлом году тоже на ОС.
во втором квартале перешел на ЕН.
вроде как должен за 1 кв отчитаться и заплатить налоги.
вопрос когда???
нужно ли мне сдавать отчеты (додаток 5 и ПДФО) именно за первый квартал именно сейчас (40 дней по окончании квартала)?
или сдавать эти отчеты за год (в 2018-м) и там указать что в 1 кв была общая система а в остальных был ЕН
ведь фоп вроде отчитываются за год.
За другий квартал декілька порад ЄП.
А про ЄСВ за рік здасте дод.5 з двома
таблицями.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вибачте пишу з телефону...
Треба читать: ... деку по ЄП.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


дякую,
так і зроблю.
а ось з ПДФО мабуть прийдеться деку за квартал завтра здавати.
я ж в 2017-му далі буду на единому податку і буду в кінці року подавати зовсім іншу декларацію -
платника ЕП.
пдфо и вс за 1 кв надо быдо заплатить до 20 апреля, деку сдавать не надо; за год будете сдавать деку по ЕН и деку про майновый
Quote
Kisulya
пдфо и вс за 1 кв надо быдо заплатить до 20 апреля, деку сдавать не надо; за год будете сдавать деку по ЕН и деку про майновый

да нет, сомневаюсь, до 20-го это авансовые платежи.
а я же весь прошлый год и первый квартал работал на ОС, а теперь перешел на ЕН.
ни в кодексе ни в комментариях не нашел как поступать в таком случае с ПДФО и ВС.
лучше наверное сдам сегодня и заплачу
Quote
Kisulya
нет сейчас авансовых
177.5.1. Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від’ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується.
eye rolling smiley
Quote
nikon
Quote
Kisulya
нет сейчас авансовых
177.5.1. Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від’ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується.
eye rolling smiley
ну і які ж це авансові, якщо за фактичними данними.... вот раньше, когда платили за 1 кв до 15 марта - были авансовые..
Авансовые, т.к. они без сдачи деки платятся и висят переплатой весь год.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041999999999998