Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

фоп 2 група

Відправлено користувачем buhg1993 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Re: фоп 2 група
ой сплачуються податки через касу банку
Re: фоп 2 група
Ну можливо їм потрібно буде здати копії квитанцій,
це потрібно в банку питать - вони вам розкажуть
шо їм для цього треба drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Quote
Котег :-)
Quote
nikon
Quote
sashka111
Quote
Котег :-)
Quote
sashka111
Quote
Котег :-)
Вам же вже двічи відповіли. У вас загальний дохід перевищив мільйон? Да. Значить треба РРО для готівкових операцій. Тепер або не берете готівку , або ставите рроwinking smiley
тобто має бути або суто готівкові операції, тоді РРО, якщо дохід більше 1 млн. грн. або суто кошти на рахунках у банку, тоді дохід може бути до 1.5 млн. грн. на 2 групі, так? Вибачте, що перепитую, все в голові перемішалось, а толком нічого не знаю...
навпаки, якщо дохід перевищив мільйон, операціі мають бути скто безготівкові, бо інакше треба рро
чесно, я щось запуталась
Не надо путаться.
Если ФОП на 2 группе ЕП, то до достижения 1 млн. он может работать :
- за наличку - без РРО
- по безналу
Если ФОП на 2 группе ЕП превысил 1 млн., то он может работать :
- за наличку - только через РРО
- по безналу как работал, так и продолжает работать.
НО !
Вся эта песня до достижения "потолка" 2-й группы ЕП = 1,5 млн.
вот максимально хорошо расписали

Єслі чілавєк готов доказать, шо готівка рєзко ісчєзла із расчьотов,
і шо не вознікло обязанності ставить РРО drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Re: фоп 2 група
Quote
Шустрик
Ну можливо їм потрібно буде здати копії квитанцій,
це потрібно в банку питать - вони вам розкажуть
шо їм для цього треба drinking smiley
а я зможу заплатити податки через касу готівкою? (якщо є рахунок) тобто чи платіж приймуть... сплачую через ПриваБанк
Re: фоп 2 група
Фопу не потрібні ніякі причини чи обгрунтування для зняття коштів
Re: фоп 2 група
Quote
Котег :-)
Фопу не потрібні ніякі причини чи обгрунтування для зняття коштів

Котічок вони моніторять сплату податків
по НБУшному распоряжєнію drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Яких іще податків?
Re: фоп 2 група
Quote
Котег :-)
Яких іще податків?

Бо це ж приравнюєцця до виплати доходів
і вони моніторять сплату ЄСВ і єдиного smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Не выдумывай
Re: фоп 2 група
eye popping smiley Зайшла в електр. кабінет по ФОП 2гр. подивитись розрахунки з бюджетом на всяк випадок, і в шоці... В мене висить велика сума переплати по єдиному податку. Відкрила, щоб подивитись коли це я так багато їм платила і побачила, що нарахувань по тому ФОП фіскали не роблять. Дала запит в реєстр, а там не має такого платника єдиного податку!? Мій стан не можна описатиconfused smiley
Хтось стикався з чимось подібним? Що потрібно робити, як вияснити?
Re: фоп 2 група
Посмотрите начисления по прошлым годам.
Возможно его сняли с единщиков за долги по налогам. Это можно только в налоговой выяснить.
У меня тоже по одному ФОПу начислений ЕН нет, но в реестре он числится плательщиком ЕН 2 группы. За прошлый год начисления есть, подозреваю, что появились они после сдачи годового отчета по ЕН.
Re: фоп 2 група
така ситуація, робила витяг з реєстру платника єдиного податку 14.09, все ок, а коли захожу в кабінет, щоб подивитися по реєстрам (просто перевірити себе та і подивитись) то інформації немає, ні по одному реєстру, може він не працює , пробувала з декількох комп'ютерів....може і у Вас така ж ситуація.....а в інших людей все працює? перевірте будь ласка
Re: фоп 2 група
Quote
Blick
Посмотрите начисления по прошлым годам.
Возможно его сняли с единщиков за долги по налогам. Это можно только в налоговой выяснить.
У меня тоже по одному ФОПу начислений ЕН нет, но в реестре он числится плательщиком ЕН 2 группы. За прошлый год начисления есть, подозреваю, что появились они после сдачи годового отчета по ЕН.

А як подивитись в ел.кабінеті, чи були нарахування за минулий рік? Я ніби по всіх ФОП-х дивилась, але точно вже не пригадую, собі не зберегла підтвердження. А після річного чому можуть зняти, якщо податки плачу вчасно, оборотів притримуюсь, вид діяльності тільки дозволений?
Re: фоп 2 група
Quote
perlunka
Quote
Blick
Посмотрите начисления по прошлым годам.
Возможно его сняли с единщиков за долги по налогам. Это можно только в налоговой выяснить.
У меня тоже по одному ФОПу начислений ЕН нет, но в реестре он числится плательщиком ЕН 2 группы. За прошлый год начисления есть, подозреваю, что появились они после сдачи годового отчета по ЕН.

А як подивитись в ел.кабінеті, чи були нарахування за минулий рік? Я ніби по всіх ФОП-х дивилась, але точно вже не пригадую, собі не зберегла підтвердження. А після річного чому можуть зняти, якщо податки плачу вчасно, оборотів притримуюсь, вид діяльності тільки дозволений?
у стані розрахунків вибираєте рік "2016" і будуть карточки податків за 2016 рік
Re: фоп 2 група
Дякую за допомогу. Подивилась по роках. Дані висвітлюють починаючи з 2015р. Але мені від цього не легше, там теж нема нарахувань, а тільки оплати. Прийдеться їхати до них в гості, бо додзвонитись не можу.
Невже це тільки в мене така ситуація? Якщо в когось щось подібне було, розкажіть як вийшли з цієї ситуації? І чи може бути просто помилка в реєстрі платників єдиного податку? Чи це 100% говорить про те що вони виключили мене з платників?
Re: фоп 2 група
Может просто кабинет глючит. Вот мне квитанция по деке НДС со вчера не приходит. Посмотрела в кабинете, отчет есть, регистрационный номер есть, а посмотреть ни отчет, ни квитанцию не могу, ошибку пишет. Может и реестр не работать. Хотя у меня работает, показывает 2 группу и ставку, правда видов деятельности не показывает.
Re: фоп 2 група
Quote
Blick
Может просто кабинет глючит. Вот мне квитанция по деке НДС со вчера не приходит. Посмотрела в кабинете, отчет есть, регистрационный номер есть, а посмотреть ни отчет, ни квитанцию не могу, ошибку пишет. Может и реестр не работать. Хотя у меня работает, показывает 2 группу и ставку, правда видов деятельности не показывает.
А Ви дивитесь там де "Облікові дані" чи у самому реєстрі?
Re: фоп 2 група
В самом реестре плательщиков ЕН.
Кстати, тут идея в голову пришла. perlunka, а может Вы ИНН ФОПа неправильный вводите при поиске, вот и не находит?
Re: фоп 2 група
Quote
Blick
В самом реестре плательщиков ЕН.
Кстати, тут идея в голову пришла. perlunka, а может Вы ИНН ФОПа неправильный вводите при поиске, вот и не находит?

Я перевіряла і навіть пробувала по прізвищу, але такого ФОПа нема в платниках єдиного податку.
Re: фоп 2 група
Quote
perlunka
Quote
Blick
В самом реестре плательщиков ЕН.
Кстати, тут идея в голову пришла. perlunka, а может Вы ИНН ФОПа неправильный вводите при поиске, вот и не находит?

Я перевіряла і навіть пробувала по прізвищу, але такого ФОПа нема в платниках єдиного податку.
а просто як платника податку є в базі?
Re: фоп 2 група
Quote
perlunka
Quote
Blick
В самом реестре плательщиков ЕН.
Кстати, тут идея в голову пришла. perlunka, а может Вы ИНН ФОПа неправильный вводите при поиске, вот и не находит?

Я перевіряла і навіть пробувала по прізвищу, але такого ФОПа нема в платниках єдиного податку.
там же ж потрібно вводити де ІПН наприклад 123456789, а нижче ПІБ наприклад Іванович Іван Іванович, так жеж?
Re: фоп 2 група
подскажите пож. сотрудники приехали на выставку, живут в гостиннице, получили квитанции об оплате за проживание, которые выписаны отдельно на каждого сотрудника (деньги еще не заплатили), я посмотрела реквизиты, и вижу что ФОП который выписал документы на 2 группе, вид деятельности 55.10 (деятельность отелей), я позвонила и говорю: вы на 2 группе, вы не имеете права предоставлять нам юр лицу на общей системе услуги, и квитанции не подходят, т.к. мы будем платить с расчетного счета, соответственно вы нам даете акт вып. работ, в ответ слышу что он уже много лет работает и у него даже жили работники министерства инфраструктуры, и ни у кого никогда не возникало вопросов и т.д. я вообщем я что-то путаю и не понимаю

то что ему работа с нами грозит потерей ед. налога если он получит от нас оплату на р/с и выпишет акт вып. работ я понимаю
а что грозит нам ?
я так же понимаю что если б работники заплатили свои деньги и получили квитанции об оплате, то для ФОП тут нет нарушения

как выйти из ситуации удобно для всех?
Re: фоп 2 група
[usr.minjust.gov.ua] можна ще тут перевірити
Re: фоп 2 група
ще запитаю, якщо знаєте підкажіть будь ласка, фоп 2 група, якщо ми будемо продавати товар оптом, квед тільки роздрібна торгівля, платити будуть нам на розрахунковий рахунок, питання ось в чому, коли прийде оплата за товар на р/р там буде вказано що це оптом чи там просто від кого і яка сума?
Re: фоп 2 група
Дивлячись від кого оплата. Якщо від фізособи, то це роздрібна. Якщо від СПД( фіз. та юр) то це оптова. Я ніде не зустрічала, щоб у платіжнці було вказано що це за опт, або роздріб. Звичайно пишуть згідно якому документу та за який товар . Так що краще добавляйте собі потрібні КВЕДи до отриманя платежу, якщо потрібно
Re: фоп 2 група
Quote
Сюзанна
Дивлячись від кого оплата. Якщо від фізособи, то це роздрібна. Якщо від СПД( фіз. та юр) то це оптова. Я ніде не зустрічала, щоб у платіжнці було вказано що це за опт, або роздріб. Звичайно пишуть згідно якому документу та за який товар . Так що краще добавляйте собі потрібні КВЕДи до отриманя платежу, якщо потрібно
оплата від фізичної особи-підприємця
Re: фоп 2 група
Дівчата в них полетіла база, може тому і не видно?!?!?!
Почекайте трохи - вчора її тіпа поремонтувли, но може ше
не все втягнулось smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Quote
sashka111
ще запитаю, якщо знаєте підкажіть будь ласка, фоп 2 група, якщо ми будемо продавати товар оптом, квед тільки роздрібна торгівля, платити будуть нам на розрахунковий рахунок, питання ось в чому, коли прийде оплата за товар на р/р там буде вказано що це оптом чи там просто від кого і яка сума?
А Вы что, никогда не платили за товар по банку?
В платёжке всегда пишется типа
Оплата за ТМЦ згідно накл. № ХХ від ХХ. В т.ч. ПДВ ХХ.
Або
Без ПДВ.
Вообще-то обязательно почитайте определения розничной и оптовой торговли. Там разница НЕ В ФОРМЕ ОПЛАТЫ (нал или безнал).
Разница в том, что розничная торговля - это продажа конечному потребителю.
А поэтому если бы оплата пришла от физлица Пупкина - было бы всё спокойно, ибо Пупкин - конечный потребитель.
А если оплата придёт от ФОПа Пупкина - Вы никогда не докажете податковой, что ФОП Пупкин купил Ваш товар для себя, они будут втирать, что он купил для дальнейшей перепродажи.
Вывод: нужно обязательно добавить КВЭД по оптовой торговле и спать спокойно!
Re: фоп 2 група
Quote
nikon
Quote
sashka111
ще запитаю, якщо знаєте підкажіть будь ласка, фоп 2 група, якщо ми будемо продавати товар оптом, квед тільки роздрібна торгівля, платити будуть нам на розрахунковий рахунок, питання ось в чому, коли прийде оплата за товар на р/р там буде вказано що це оптом чи там просто від кого і яка сума?
А Вы что, никогда не платили за товар по банку?
В платёжке всегда пишется типа
Оплата за ТМЦ згідно накл. № ХХ від ХХ. В т.ч. ПДВ ХХ.
Або
Без ПДВ.
Вообще-то обязательно почитайте определения розничной и оптовой торговли. Там разница НЕ В ФОРМЕ ОПЛАТЫ (нал или безнал).
Разница в том, что розничная торговля - это продажа конечному потребителю.
А поэтому если бы оплата пришла от физлица Пупкина - было бы всё спокойно, ибо Пупкин - конечный потребитель.
А если оплата придёт от ФОПа Пупкина - Вы никогда не докажете податковой, что ФОП Пупкин купил Ваш товар для себя, они будут втирать, что он купил для дальнейшей перепродажи.
Вывод: нужно обязательно добавить КВЭД по оптовой торговле и спать спокойно!
я тільки починаю це робити, тому не знаю, вибачте, якщо дурні запитання…..це податкова може вияснити тільки при перевірці? чи коли оплачується через р/р то податкова вже все знає, хто заплатив і скільки і чому?
Re: фоп 2 група
Quote
sashka111
Quote
nikon
Quote
sashka111
ще запитаю, якщо знаєте підкажіть будь ласка, фоп 2 група, якщо ми будемо продавати товар оптом, квед тільки роздрібна торгівля, платити будуть нам на розрахунковий рахунок, питання ось в чому, коли прийде оплата за товар на р/р там буде вказано що це оптом чи там просто від кого і яка сума?
А Вы что, никогда не платили за товар по банку?
В платёжке всегда пишется типа
Оплата за ТМЦ згідно накл. № ХХ від ХХ. В т.ч. ПДВ ХХ.
Або
Без ПДВ.
Вообще-то обязательно почитайте определения розничной и оптовой торговли. Там разница НЕ В ФОРМЕ ОПЛАТЫ (нал или безнал).
Разница в том, что розничная торговля - это продажа конечному потребителю.
А поэтому если бы оплата пришла от физлица Пупкина - было бы всё спокойно, ибо Пупкин - конечный потребитель.
А если оплата придёт от ФОПа Пупкина - Вы никогда не докажете податковой, что ФОП Пупкин купил Ваш товар для себя, они будут втирать, что он купил для дальнейшей перепродажи.
Вывод: нужно обязательно добавить КВЭД по оптовой торговле и спать спокойно!
я тільки починаю це робити, тому не знаю, вибачте, якщо дурні запитання…..це податкова може вияснити тільки при перевірці? чи коли оплачується через р/р то податкова вже все знає, хто заплатив і скільки і чому?
Только при проверке. Они же имеют информацию про открытый счёт и могут затребовать у банка выписку за проверяемый период, чтобы проверить, весь ли доход ФОП показывает в Декларациях по ЕП.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045099999999998