Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

фоп 2 група

Відправлено користувачем buhg1993 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Re: фоп 2 група
Quote
sashka111
[usr.minjust.gov.ua] можна ще тут перевірити

Тут показує державну реєстрацію просто як ФОП-там ми є, але реєстру платників єдиного податку тут нема. А от в податковій(в ел.кабінеті) є реєстр платників єдиного податку, і там мого ФОПа нема.
Re: фоп 2 група
Quote
nikon
Quote
sashka111
Quote
nikon
Quote
sashka111
ще запитаю, якщо знаєте підкажіть будь ласка, фоп 2 група, якщо ми будемо продавати товар оптом, квед тільки роздрібна торгівля, платити будуть нам на розрахунковий рахунок, питання ось в чому, коли прийде оплата за товар на р/р там буде вказано що це оптом чи там просто від кого і яка сума?
А Вы что, никогда не платили за товар по банку?
В платёжке всегда пишется типа
Оплата за ТМЦ згідно накл. № ХХ від ХХ. В т.ч. ПДВ ХХ.
Або
Без ПДВ.
Вообще-то обязательно почитайте определения розничной и оптовой торговли. Там разница НЕ В ФОРМЕ ОПЛАТЫ (нал или безнал).
Разница в том, что розничная торговля - это продажа конечному потребителю.
А поэтому если бы оплата пришла от физлица Пупкина - было бы всё спокойно, ибо Пупкин - конечный потребитель.
А если оплата придёт от ФОПа Пупкина - Вы никогда не докажете податковой, что ФОП Пупкин купил Ваш товар для себя, они будут втирать, что он купил для дальнейшей перепродажи.
Вывод: нужно обязательно добавить КВЭД по оптовой торговле и спать спокойно!
я тільки починаю це робити, тому не знаю, вибачте, якщо дурні запитання…..це податкова може вияснити тільки при перевірці? чи коли оплачується через р/р то податкова вже все знає, хто заплатив і скільки і чому?
Только при проверке. Они же имеют информацию про открытый счёт и могут затребовать у банка выписку за проверяемый период, чтобы проверить, весь ли доход ФОП показывает в Декларациях по ЕП.
щиро Вам дякую)
Re: фоп 2 група
Quote
perlunka
Quote
sashka111
[usr.minjust.gov.ua] можна ще тут перевірити

Тут показує державну реєстрацію просто як ФОП-там ми є, але реєстру платників єдиного податку тут нема. А от в податковій(в ел.кабінеті) є реєстр платників єдиного податку, і там мого ФОПа нема.
нас також немає в тому реєстрі, хоча повторюсь їздила у податкову 14.09 і робила витяг з реєстру платників єдиного податку…. я не знаю як це можна назвати


Re: фоп 2 група
Quote
sashka111
нас також немає в тому реєстрі, хоча повторюсь їздила у податкову 14.09 і робила витяг з реєстру платників єдиного податку…. я не знаю як це можна назвати

Дякую за підтримку. Зроблю і я запит на отримання витягу. Надіюсь отримаю.
Re: фоп 2 група
Дєвочки у них (здохликів) база полетіла - з цим можить буть
і зв'язана ваша відсутність в реєстрах. Но в кабінєті, якшо
ви туди заходите в особистий кабінєт - єсть така кнопулічка
як "Облікові дані платника" - там вся інфа з їхньої бази по
конкретному підприємству чи ФОПу smileys with beer Тікишо провірила,
всьо на мєсті winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Quote
Шустрик
Дєвочки у них (здохликів) база полетіла - з цим можить буть
і зв'язана ваша відсутність в реєстрах. Но в кабінєті, якшо
ви туди заходите в особистий кабінєт - єсть така кнопулічка
як "Облікові дані платника" - там вся інфа з їхньої бази по
конкретному підприємству чи ФОПу smileys with beer Тікишо провірила,
всьо на мєсті winking smiley
Ви провіряли у реєстрі чи в облікових даних?
Re: фоп 2 група
В облікових даних - там єсть і група, і багато ішо іншої інфи winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Quote
nikon
Quote
sashka111
Quote
nikon
Quote
sashka111
ще запитаю, якщо знаєте підкажіть будь ласка, фоп 2 група, якщо ми будемо продавати товар оптом, квед тільки роздрібна торгівля, платити будуть нам на розрахунковий рахунок, питання ось в чому, коли прийде оплата за товар на р/р там буде вказано що це оптом чи там просто від кого і яка сума?
А Вы что, никогда не платили за товар по банку?
В платёжке всегда пишется типа
Оплата за ТМЦ згідно накл. № ХХ від ХХ. В т.ч. ПДВ ХХ.
Або
Без ПДВ.
Вообще-то обязательно почитайте определения розничной и оптовой торговли. Там разница НЕ В ФОРМЕ ОПЛАТЫ (нал или безнал).
Разница в том, что розничная торговля - это продажа конечному потребителю.
А поэтому если бы оплата пришла от физлица Пупкина - было бы всё спокойно, ибо Пупкин - конечный потребитель.
А если оплата придёт от ФОПа Пупкина - Вы никогда не докажете податковой, что ФОП Пупкин купил Ваш товар для себя, они будут втирать, что он купил для дальнейшей перепродажи.
Вывод: нужно обязательно добавить КВЭД по оптовой торговле и спать спокойно!
я тільки починаю це робити, тому не знаю, вибачте, якщо дурні запитання…..це податкова може вияснити тільки при перевірці? чи коли оплачується через р/р то податкова вже все знає, хто заплатив і скільки і чому?
Только при проверке. Они же имеют информацию про открытый счёт и могут затребовать у банка выписку за проверяемый период, чтобы проверить, весь ли доход ФОП показывает в Декларациях по ЕП.
а податкова може самостійно без відома ФОПа взяти виписку банку? Чи на це потрібний дозвіл самого ФОПа?
Re: фоп 2 група
Quote
Шустрик
Quote
Котег :-)
Quote
nikon
Quote
sashka111
Quote
Котег :-)
Quote
sashka111
Quote
Котег :-)
Вам же вже двічи відповіли. У вас загальний дохід перевищив мільйон? Да. Значить треба РРО для готівкових операцій. Тепер або не берете готівку , або ставите рроwinking smiley
тобто має бути або суто готівкові операції, тоді РРО, якщо дохід більше 1 млн. грн. або суто кошти на рахунках у банку, тоді дохід може бути до 1.5 млн. грн. на 2 групі, так? Вибачте, що перепитую, все в голові перемішалось, а толком нічого не знаю...
навпаки, якщо дохід перевищив мільйон, операціі мають бути скто безготівкові, бо інакше треба рро
чесно, я щось запуталась
Не надо путаться.
Если ФОП на 2 группе ЕП, то до достижения 1 млн. он может работать :
- за наличку - без РРО
- по безналу
Если ФОП на 2 группе ЕП превысил 1 млн., то он может работать :
- за наличку - только через РРО
- по безналу как работал, так и продолжает работать.
НО !
Вся эта песня до достижения "потолка" 2-й группы ЕП = 1,5 млн.
вот максимально хорошо расписали

Єслі чілавєк готов доказать, шо готівка рєзко ісчєзла із расчьотов,
і шо не вознікло обязанності ставить РРО drinking smiley
а что тут доказывать: перестал работать за наличку, чтоб не ставить рро, поскольку для этого надо бухгалтера, а это дорого
Re: фоп 2 група
Quote
alisona
подскажите пож. сотрудники приехали на выставку, живут в гостиннице, получили квитанции об оплате за проживание, которые выписаны отдельно на каждого сотрудника (деньги еще не заплатили), я посмотрела реквизиты, и вижу что ФОП который выписал документы на 2 группе, вид деятельности 55.10 (деятельность отелей), я позвонила и говорю: вы на 2 группе, вы не имеете права предоставлять нам юр лицу на общей системе услуги, и квитанции не подходят, т.к. мы будем платить с расчетного счета, соответственно вы нам даете акт вып. работ, в ответ слышу что он уже много лет работает и у него даже жили работники министерства инфраструктуры, и ни у кого никогда не возникало вопросов и т.д. я вообщем я что-то путаю и не понимаю

то что ему работа с нами грозит потерей ед. налога если он получит от нас оплату на р/с и выпишет акт вып. работ я понимаю
а что грозит нам ?
я так же понимаю что если б работники заплатили свои деньги и получили квитанции об оплате, то для ФОП тут нет нарушения

как выйти из ситуации удобно для всех?
удобно выйти это не вступать в отношение с таким фоп. Дальше можно не показать в 1дф и забыть. Но если у вас при проверке увидят, то прибыль снимут. Я бы снял.
Но было разьяснение что если физлица в командировке заплатили, то это услуги физлицам. Разьяснение дурное, но оно вроде есть, и позиция официальная такая. То есть как вариант то пусть заплатят наличкой.
А то что министерство платило и проблем не было, то это глупости они говорят. Нельзя юрлицам напрямую на второй группе услуги оказывать. Когда их накроют и налоги до начислят, будут плакать огромными слезами. А по хорошему, то бухгалтер должен будет со своих штраф заплатить, ибо это идиотизм
Re: фоп 2 група
Quote
Шустрик
Дєвочки у них (здохликів) база полетіла - з цим можить буть
і зв'язана ваша відсутність в реєстрах. Но в кабінєті, якшо
ви туди заходите в особистий кабінєт - єсть така кнопулічка
як "Облікові дані платника" - там вся інфа з їхньої бази по
конкретному підприємству чи ФОПу smileys with beer Тікишо провірила,
всьо на мєсті winking smiley

Щойно спробувала подивитись облікові дані. Там де пише про єдиний податок, то написано "Інформація відсутня". Але вище викинуло помилку: ORA-01427: single-row subquery returns more than one row
Re: фоп 2 група
Quote
perlunka
Quote
Шустрик
Дєвочки у них (здохликів) база полетіла - з цим можить буть
і зв'язана ваша відсутність в реєстрах. Но в кабінєті, якшо
ви туди заходите в особистий кабінєт - єсть така кнопулічка
як "Облікові дані платника" - там вся інфа з їхньої бази по
конкретному підприємству чи ФОПу smileys with beer Тікишо провірила,
всьо на мєсті winking smiley

Щойно спробувала подивитись облікові дані. Там де пише про єдиний податок, то написано "Інформація відсутня". Але вище викинуло помилку: ORA-01427: single-row subquery returns more than one row

Ну можливо якраз ваші дані полетіли, бо по мойому
ФОПу всьо єсть confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Quote
perlunka
Quote
Шустрик
Дєвочки у них (здохликів) база полетіла - з цим можить буть
і зв'язана ваша відсутність в реєстрах. Но в кабінєті, якшо
ви туди заходите в особистий кабінєт - єсть така кнопулічка
як "Облікові дані платника" - там вся інфа з їхньої бази по
конкретному підприємству чи ФОПу smileys with beer Тікишо провірила,
всьо на мєсті winking smiley

Щойно спробувала подивитись облікові дані. Там де пише про єдиний податок, то написано "Інформація відсутня". Але вище викинуло помилку: ORA-01427: single-row subquery returns more than one row
в мене видає таку помилку, як я захожу в облікові дані, там де реєстраційні відомості, а там де про єдиний то все є.....
Re: фоп 2 група
Нарешті додзвонилася до податкової по своєму ФОПу. Правда ланцюжок дзвінків тривав, від вівторка, і таки знайшла кінцевого з ким вдалось поговорити і щось дізнатись. Так от його справді не має в базі. Але вони бачать, що ФОП є платником єдиного податку і знімати його з платника ніхто не має права просто так, тільки по заяві, або порушення. Це в них якась помилка в системі, яку тепер вони обітцяють виправити. Тож буду надзвонювати поки не виправлять. І ще на додаток замовлю той витяг, щоб надалі спати спокійно.
Re: фоп 2 група
Уважаемые коллеги! Прошу разъяснить. ФОП 2 гр общепит может закупать товар у юрлиц?
Re: фоп 2 група
А чому ні?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Сама думаю чому ні? Сегодня консультировалась по друнгому вопросу в большой сети ресторанов, а там меня вот так огорошили и сказали низяconfused smiley А вроде что тут такого? решила спрсить у умных людей
Re: фоп 2 група
А чим вони такоє мнєніє подтвірждають?!?!?!
Аж самій інтєрєсно eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Quote
Toryta_Maryal
Уважаемые коллеги! Прошу разъяснить. ФОП 2 гр общепит может закупать товар у юрлиц?
тю,а где ж он должен товар покупать? мы покупаем
Re: фоп 2 група
Доброго дня. Підскажіть чи може ПП 2-га група надавати послуги бюджетним організаціям, благодійним фондам ?
Re: фоп 2 група
Тільки платникам єдиного або простим людям.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: фоп 2 група
Quote
prg1974
Доброго дня. Підскажіть чи може ПП 2-га група надавати послуги бюджетним організаціям, благодійним фондам ?
291.4. Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:
................................
2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства
Re: фоп 2 група
Доброго дня! Чи може ФОП 2 група купувати послуги у ТОВ?
Re: фоп 2 група
Quote
sashka111
Доброго дня! Чи може ФОП 2 група купувати послуги у ТОВ?

ФОП 2 группа сам не может оказывать услуги ТОВ (если это ТОВ не на едином податке).
А покупать услуги у ТОВ - может.
Re: фоп 2 група
Купляти послуги у ТОВ на загальній системі фоп 2 група може? Так?
Re: фоп 2 група
Тобто може купляти послуги у будь-якого ТОВ?
Re: фоп 2 група
Фізособа-підприємець на другій групі єдиного податку має право надавати послуги щодо пільгового підвезення дітей дошкільного віку згідно програми ОТГ згідно договору з комуунальним дошкільним закладом
Re: фоп 2 група
Quote
azovka
Фізособа-підприємець на другій групі єдиного податку має право надавати послуги щодо пільгового підвезення дітей дошкільного віку згідно програми ОТГ згідно договору з комуунальним дошкільним закладом
Вы спрашиваете или утверждаете ?
Re: фоп 2 група
Так меня интересует может ли : Фізособа-підприємець на другій групі єдиного податку надавати послуги щодо пільгового підвезення дітей дошкільного віку згідно програми ОТГ згідно договору з комуунальним дошкільним закладом ???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042699999999998