Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Послуги по ремонту автомобіля

Відправлено користувачем 17Ang 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Фоп, загальна система, оптова торгівля(автозапчастини), добавили квед на ремонт, технічне обслуговування. Це я маю виписати рахунок, акт виконаних робіт, податкову накладну. А як взагалі формується вартість послуги? іде в дохід, і відповідно податки? А якщо запчастини наші і робота наша-виписуємо акт і видаткову на запчастину. Взагалі цікавить все на цю тему. Буду вдячна за будь-які пояснення.
А для чого робити послуги на загальній системі?!
ФОП продає запчастини для автомобіля,буде продажа (видаткова) і , наприклад, заміна запчастини. Так можна?


Quote
17Ang
ФОП продає запчастини для автомобіля,буде продажа (видаткова) і , наприклад, заміна запчастини. Так можна?

Та все то можна, але чи потрібно воно вам - порахуйте.
Затрати на виконання послуги у вас які, аби не платити
з повної суми доходу ПДФО і ВЗ drinking smiley
Чи не дешевше буде створити ще одного дружнього ФОП,
який на ЄП буде надавати послуги по заміні smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
17Ang
ФОП продає запчастини для автомобіля,буде продажа (видаткова) і , наприклад, заміна запчастини. Так можна?

Та все то можна, але чи потрібно воно вам - порахуйте.
Затрати на виконання послуги у вас які, аби не платити
з повної суми доходу ПДФО і ВЗ drinking smiley
Чи не дешевше буде створити ще одного дружнього ФОП,
який на ЄП буде надавати послуги по заміні smoking smiley
Ну, если даже не "створити ще одного дружнього ФОП", то можно залучити уже существующего дружнього ФОПа-единоподатника !
Будет выгоднее, особенно если объёмы работ - значительные....eye rolling smiley
Фоп-єдинник на випадок співпраці з такими є єдиноплатниками є, але ж він послуги може надавати тільки таким ж єдинникам, а юрікам загальникам послуги з ФОПА -загальника. Чи я неправильно мислю?
Quote
17Ang
Фоп-єдинник на випадок співпраці з такими є єдиноплатниками є, але ж він послуги може надавати тільки таким ж єдинникам, а юрікам загальникам послуги з ФОПА -загальника. Чи я неправильно мислю?
Абсолютно правильно !
Quote
17Ang
Фоп-єдинник на випадок співпраці з такими є єдиноплатниками є, але ж він послуги може надавати тільки таким ж єдинникам, а юрікам загальникам послуги з ФОПА -загальника. Чи я неправильно мислю?

А у ФОПа загальника достатні документально підтверджені
витрати по послугам будуть?!?!?! Інакше з всієї суми доходу
від послуг прийдецця платити ПДФО і ВЗ.eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
товар плануємо відписувати окремими документами, акт виконаних послуг-окремо,Як відображати витрати на саму послугу, я взагалі поки не збагну. Навіть , яккщо я буду мати витрати, пов"язані з цими послугами, як їх відобразити, якщо вхідний уктзед один, вихідний -послуга(інший). Може підкажете, де почитати, взагалі в яку сторону рухатись?
Та все пишецця як і при продажу товарів, ви ж вписуєте в книгу
в витрати електроенергію, зарплатню продавців і податки на неї
відповідно smoking smiley Так само записуєте і по послугам, єдине шо собівартість
їх буде 0, чи може буть амортизація обладнання чи вартість якоїсь
придбаної викрутки або чогось ще, шо необхідно саме для можливості
надання цієї послуги. Але ж викрутку можна в витратах показать тільки
в момент придбання - вони ж неодноразові tongue sticking out smiley, та й амортизація - це ж
сума за місяць, незалежно від того скільки раз і на яку суму ви послуг
надали smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
дякую за відповідь, вік живи-вік вчисьwinking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031900000000007