Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФЛП на общих основаниях без ПДВ

Відправлено користувачем st-guta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите разобраться!!!!
ФЛП на общих основаниях без ПДВ работает полгода, уже есть 1 млн. На каком этапе нужно регистрироваться плательщиком ПДВ? И возможно ли при торговле сидром и пивом перейти на 3-ю группу?....нам по сути не интересно ПДВ(((
Тут нада чьотко розібрацця який податковий період
у нього - рік чи квартал confused smiley Якшо квартал і мільон уже є,
то з 01.10.2017 маєте примінять РРО, якшо рік - то
відповідно з 01.01.2018 drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
здрасте, а что можно было на общей быть без РРО?


Здравствуйте! РРО есть, ведь продаём подакцизный товар. я о НДС
Отчётный период - год. РРО используем. Я о НДС имела ввиду
Quote
st-guta
Отчётный период - год. РРО используем. Я о НДС имела ввиду

Так я ПДВ і мала на увазі, но почімусь написюкала РРО.
Просю пардону drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
братці, а ФЛП на загальній же платить з чистого доходу всі три платежі - 18 ПДФО, 1.5 ВЗ і 22 ЄСВ? вірно?
Quote
Котег :-)
братці, а ФЛП на загальній же платить з чистого доходу всі три платежі - 18 ПДФО, 1.5 ВЗ і 22 ЄСВ? вірно?
ну да
Будь ласка, підскажіть авансові платежі по ПДФО та військовому збору коли платять. 704 грн. Платимо кожен місяць. Доходу немає, хоча з червня почав працювати ФОП.Декларацію подавать за рік. Чистого доходу нема.
Авансовые платежи по НДФЛ платят по результатам квартала в течение 20 дней после его окончания. Если дохода нет, то и платить нечего. ВС платится по результатам деки про майновой стан до 19 февраля. ЕСВ тоже можно раз в год до 9 февраля.
Путаюсь. ФЛП на общей то есть доход по итогам месяца то нет, он может платить ЕСВ только по итогу поданной за год деки, без ежемесячных авансовых взносов?
Quote
Воля
Путаюсь. ФЛП на общей то есть доход по итогам месяца то нет, он может платить ЕСВ только по итогу поданной за год деки, без ежемесячных авансовых взносов?
да, можно по итогу за год, но миним. 704 придется заплатить и в м-цах, где не было дохода..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037900000000002