Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Терминал и ФОп

Відправлено користувачем lika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Терминал и ФОп
Запуталась и уже нифига не пойму

В магазине у ФОПа стоит терминал банка , ФОП 2 группа, до 1 млн, сложніх бітовіх нет- ему же не надо РРО?
Re: Терминал и ФОп


Re: Терминал и ФОп
И я уточню - ФОП 2 группа - общая выручка можно до 1 500 000, из нее по терминалу - до 1 000 000?
Re: Терминал и ФОп
Откуда это? Общая выручка до 1,5, из них без рро 1 млн, а после для операций по наличке или терминалу надо с рро.
Терминал непричем здесь
Re: Терминал и ФОп
Чертчертчерт. Не знаю, откуда это. Смотрю в книгу, вижу фигу.
Спасибо. То есть, больше 1 000 000 не делаем.
Re: Терминал и ФОп
Quote
Ira_Sirena
Чертчертчерт. Не знаю, откуда это. Смотрю в книгу, вижу фигу.
Спасибо. То есть, больше 1 000 000 не делаем.

Мона - но тільки безналом drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Терминал и ФОп
С точки зрения закона об РРО, при использовании терминала нужен РРО. Если РРО не нужен в принципе, т.к. ФОП на ЕН не превысил 1 млн, терминал можно использовать без РРО. Если же 1 млн. превышен, нужно ставить к терминалу РРО. И тут не важна сумма, которая прошла по терминалу, хоть 1 грн, хоть 50 копеек, но если общая выручка превысила 1 млн, РРО нужен.
Теперь уже я смущена....У меня по наличке за год, допустим, 400.000грн., по терминалу 700.000грн. Общая выручка - 1.100.000грн. И мне уже нужен кассовый??
Quote
Віталіка
Теперь уже я смущена....У меня по наличке за год, допустим, 400.000грн., по терминалу 700.000грн. Общая выручка - 1.100.000грн. И мне уже нужен кассовый??

Угу - причому уже з 01.10.2017-го, якшо далі
будете використовувать термінал smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
причому уже з 01.10.2017-го, якшо далі
будете використовувать термінал smoking smiley

Вибачте, не зовсім зрозуміла, що ви маєте на увазі. sad smiley
Ну ви вже ж досягли мільона в третьому кварталі
(цифри ж самі озвучили) - з наступного четвертого
маєте застосовувать РРО, якшо і далі проводитимете
розрахунки через термінал. Коли ж не будете, а тільки
безнал, то можна поки без РРО до кінця року smoking smiley
Ну і далі слідкувать за перевищенням tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Терминал и ФОп
Думаю, Шустрик имела в виду следующее:
1.
296.10. Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:
першої групи;
другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.
Норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що
підлягають гарантійному ремонту.

2.Даже если Вы будете торговать не за наличку, а только через терминал, - в Вашей ситуации с 1 жовтня уже нужен РРО !!!
Я написала гіпотетичну виручку ЗА РІК.
Re: Терминал и ФОп
Quote
Віталіка
Я написала гіпотетичну виручку ЗА РІК.
Исходя из Вашей гипотетической выручки, мы Вам объяснили ситуацию с РРО.
Теперь Ваша задача - следить за размером выручки. Как только превысит миллион - з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, УЖЕ НУЖЕН РРО !
Да, я понимаю...Но там по терминалу такие суммы проходят, ой-ёй.
На 30.09.17 общая выручка 990000грн. Само собой, я понимаю, что до конца года перепргынем миллион, это значит, с Нового года 2018г. мы должны уже установить кассовый аппарат? До конца года еще можем без него?

капец...
Quote
Віталіка
На 30.09.17 общая выручка 990000грн. Само собой, я понимаю, что до конца года перепргынем миллион, это значит, с Нового года 2018г. мы должны уже установить кассовый аппарат? До конца года еще можем без него?

капец...

Отож - до кінця року ще можете, але майте на увазі, шо далі
при обов'язку з 2018-го і тоді вже до скону матимете працювать
з РРО, обратного ходу вже не буде tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Терминал и ФОп
Quote
Віталіка
На 30.09.17 общая выручка 990000грн. Само собой, я понимаю, что до конца года перепргынем миллион, это значит, с Нового года 2018г. мы должны уже установить кассовый аппарат? До конца года еще можем без него?

капец...
С 01 января 2018 года Вы должны будете не установить РРО, а уже использовать РРО !!!
Тобто, купить РРО, зарегить его как положено ну и научиться на нём работать - всё это Вы должны сделать ещё в конце 2017 года.....Чтобы с 01 января уже работать на РРО по полной программе....
Спасибо, девочки. Звоню своему ФОПу, "порадовать".
Quote
Віталіка
Теперь уже я смущена....У меня по наличке за год, допустим, 400.000грн., по терминалу 700.000грн. Общая выручка - 1.100.000грн. И мне уже нужен кассовый??
имейте в виду, в миллион не только терминал и РРО учитывается, но и чистый безнал. То есть общая выручка
Quote
Котег :-)
Quote
Віталіка
Теперь уже я смущена....У меня по наличке за год, допустим, 400.000грн., по терминалу 700.000грн. Общая выручка - 1.100.000грн. И мне уже нужен кассовый??
имейте в виду, в миллион не только терминал и РРО учитывается, но и чистый безнал. То есть общая выручка

Та это магазин розничный, там только нал и терминал.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000358