Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нова точка, чи треба подавати заявуна єдиний?

Відправлено користувачем 17Ang 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП 2 група, зареєстрований в районі, зараз бере в оренду два приміщення (дві адреси) в місті. В свідоцтві про сплату єдиного місце здійснення діяльності ТЕРИТОРІЯ УКРАЇНИ. Чи треба подавати заяву про застосування спрощеної системи (внести цих дві орендованих адреси)чи просто не вносити , а зробити запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку і отримати це самемісце здійснення діяльності ТЕРИТОРІЯ УКРАЇНИ.? Дякую
Я б отримала сперш витяг з реєстру платників єдиного і
подивилась шо у вас там буде написано. Якшо територія
України, то як на мене нічого не треба вносити... але це
виключно моє імхо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я так і думала зробити, а по результату буде видно, чи щось далі робити. Дякую Вам!!!thumbs up


Добрий день ! ФОП 2 група.В витягу з реєстру платників єдиного податку пункт "місце здійснення діяльності" територія України. Взяв в оренду два приміщення в місті , сам зареєстрований в районі. Заяву на застосування спрощеної сиситеми не подавала( на внесення адрес). Зараз подали заяву до реєстратора на внесення нових кведів. Які наші дії? Отримаємо витяг з ЄДР. Потім в податкову заяву на застосування спрощеної системи пункт 5,3 внесення змін до свідоцтва (видів госп. діяльності), Питання :в пункті 7.(місце провадження господарської діяльності) можна не вносити адреси (оренди) а указати "територія України". Дякую
Quote
17Ang
Добрий день ! ФОП 2 група.В витягу з реєстру платників єдиного податку пункт "місце здійснення діяльності" територія України. Взяв в оренду два приміщення в місті , сам зареєстрований в районі. Заяву на застосування спрощеної сиситеми не подавала( на внесення адрес). Зараз подали заяву до реєстратора на внесення нових кведів. Які наші дії? Отримаємо витяг з ЄДР. Потім в податкову заяву на застосування спрощеної системи пункт 5,3 внесення змін до свідоцтва (видів госп. діяльності), Питання :в пункті 7.(місце провадження господарської діяльності) можна не вносити адреси (оренди) а указати "територія України". Дякую
Вважаю, що адреси треба вказати, 20-ОПП ж будете подавати...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029199999999999