Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налоговая отказала принять заявление на единый налог СПД, сказали уже только после 01.01.18??Что это за новшества?

Відправлено користувачем accountant_2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
А ще можна подати документи на припинення, потім відкритися знову і подати заяву на 1 групу, але працювати вже з грудня на ній.

Варіант з 3 групою дійсно непоганий, з січня цього року він вже по суті більш пріоритетний порівняно з 2 групою, а з наступного року- й порівняно з 1.
А можете пояснити, чому варіант з 3 групою буде більш пріоритетний, ніж з 1 і 2? ЕСВ однакове, справа в ЕН? eye rolling smiley
Quote
Цветик
А можете пояснити, чому варіант з 3 групою буде більш пріоритетний, ніж з 1 і 2? ЕСВ однакове, справа в ЕН? eye rolling smiley
Ну да.
Смотрите, ЕП = 20% от мин. з/платы = 3200,00 х 20% = 640,00 в месяц.
(ЕП может быть и меньше 20%, это зависит от решения местных властей, но в областных городах ЕП=20% ! Я рассматриваю максимальную налоговую нагрузку).
На 2-й группе ФОП тупо заплатит эти 640,00 в месяц независимо от дохода.
А на 3-й группе ЕП 640,00 заплатит только если доход за месяц будет 12800,00 ( 12800,00х5%=640,00 ).
Следовательно, при незначительных доходах 3-я группа может сэкономить на ЕП.
Ну да, 3-я группа подаёт Деку по ЕП поквартально. Но это ж мелочи....


Quote
nikon
Quote
Цветик
А можете пояснити, чому варіант з 3 групою буде більш пріоритетний, ніж з 1 і 2? ЕСВ однакове, справа в ЕН? eye rolling smiley
Ну да.
Смотрите, ЕП = 20% от мин. з/платы = 3200,00 х 20% = 640,00 в месяц.
(ЕП может быть и меньше 20%, это зависит от решения местных властей, но в областных городах ЕП=20% ! Я рассматриваю максимальную налоговую нагрузку).
На 2-й группе ФОП тупо заплатит эти 640,00 в месяц независимо от дохода.
А на 3-й группе ЕП 640,00 заплатит только если доход за месяц будет 12800,00 ( 12800,00х5%=640,00 ).
Следовательно, при незначительных доходах 3-я группа может сэкономить на ЕП.
Ну да, 3-я группа подаёт Деку по ЕП поквартально. Но это ж мелочи....

Ну для деяких підприємців і раз на рік подати декларацію проблемно, не то що кожен квартал.
А так все вірно. Та й отримуючи виручку готівкою багато хто не переймається відображенням правдивих сум eye popping smiley
Quote
hugo-smk
Ну для деяких підприємців і раз на рік подати декларацію проблемно, не то що кожен квартал.
А так все вірно. Та й отримуючи виручку готівкою багато хто не переймається відображенням правдивих сум eye popping smiley
Совершенно с Вами согласна.smiling smiley
Так предыдущие посты показывают, что кассовые аппараты как раз крайне нужны
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032299999999996