В российских тюрьмах содержится около двух тысяч украинцев - Денисова Загороднюк: Разведение сил по всей линии, как хотела Россия, не будет Турецкие ВМС помогут Украине перейти на стандарты НАТО - Воронченко В центре Киева демонтировали "Ежика в тумане" Сенцов стал на учет в киевском военкомате АМКУ оштрафовал 16 облгазов Фирташа и обязал сделать перерасчет Умерла солистка группы Roxette Мари Фредрикссон Украину ждет еще неделя "плюса": где будет теплее всего Вход на Лычаковское кладбище подорожает Бум на экзотику: почем в Украине продают тигров и леопардов и чем это опасно
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП на єдиному податку 3 група

Відправлено користувачем Люсия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Добрый день, коллеги. Такой вопрос вот возник..А можно каким то образом соптимизировать/компенсировать уплаченные 5%, или здесь нет вариантов?
ню-ню



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
ню-ню

Я задала вопрос согласно подписи под вашей аватаркой. Что то не так?


т.к.в книге доходов нужно писать отдельно нал, безнал, будет ли ошибкой, если написать безнал и все, не писать пустую графу нал, нала вообще нет
В мене є такі ФОПи 3-ої групи шо отримують більше
мільона і не хотять РРО - то я в книзі просто надписала
зверху в графі 2 безнал. В інших випадках дописую
готівка + безнал і пишу відповідно 0+ сума чи сума + 0,
або сума + сума - відповідно ситуації... В інших графах
пишу вже загальну суму winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
подскажите, пж, предприятие получило услуги от СПД (ЕН 3 гр), но в выписке нет вида деятельности по данным услугам. При оплате данных услуг нужно удерживать с СПД какие-то налоги?
спасибо
Quote
Svetulya
подскажите, пж, предприятие получило услуги от СПД (ЕН 3 гр), но в выписке нет вида деятельности по данным услугам. При оплате данных услуг нужно удерживать с СПД какие-то налоги?
спасибо

Ви дані дивились в реєстрах, чи на папірці?!?!?!
А в витягу з реєстру платників ЄП цей вид діяльності є?!?!?!
Для спокою перевірте в кабінєті в реєстрах



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в кабинете (в реестрах), на сайте Мин фина и в предоставленной выписке один и тот же вид деятельности, но не по нашим услугам.
значит при выплате дохода, мы должны удержать НДФЛ, ВС и ЕСВ?
а СПД в данном случае должен слететь с ЕН?
спасибо
Взагалі вас, як покупця, ці питання не мусять хвилювати - це
проблєми ФОПа. Сам факт шо він ФОП, тим паче на 3-й групі,
звільняє вас від всіляких податків за нього drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
т.е. я могу от него услуги принять и оплатить, налоги никакие не удерживаю, а для него это-проблема?
спасибо
а я не являюсь в данном случае налоговым агентом?
Quote
Svetulya
а я не являюсь в данном случае налоговым агентом?

Якшо ви сплачуєте йому як ФОПу - то факту шо він ФОП
достатньо - ви не податковий агент. Коли сплачуєте як
простій фізособі - тоді ви агент з усіма наслідками щодо
податків drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Но тут вмешивается Инструкция № 449.Из ее п.п. 1 п. 1 разд. II следует, что страхователи вправе не начислять ЕСВ на выплаты ФЛП по гражданско-правовым договорам работ/услуг, «...если выполняемые им работы (предоставляемые услуги) соответствуют видам деятельности, указанным в извлечении из Единого государственного реестра юридических лиц, физических лиц — предпринимателей и общественных формирований».

То есть во избежание трений с налоговиками вам нужно просить у ФЛП-контрагента именно копию извлечения из ЕГР с указанием его видов деятельности. Снова-таки, это может быть и печатная копия бумажного извлечения, и распечатка электронного извлечения, и электронная копия электронного извлечения.

Важно! Если вид деятельности, по которому производится выплата вознаграждения за выполненные работы (предоставленные услуги), не указан в ЕГР, субъект хозяйствования, выплачивающий доход, обязан включить сумму такого вознаграждения в базу начисления ЕСВ. Ставка ЕСВ стандартная (в общем случае — 22 %).
2. Платники єдиного внеску, зазначені в підпунктах 3-6 пункту 1 цього розділу, є для себе одночасно страхувальниками і застрахованими особами.

Значить для вас, як покупця, ЄСВ нєту коли дохід виплачено ФОПу tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Цитата вище з інструкції №449 drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Из инструкции 443
II. Платники єдиного внеску
1. Платниками єдиного внеску є:
1) роботодавці:
підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані ним роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами;
Ну так роботодавці ж...
В цитаті шо ви запостили пр ФОПів йдецця як про
роботодавців...

Вчимося читать документ, а не просто знаходить
знайомі слова - тим паче документ загалом, а не
окремі уривки yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
301,03
Коротка:
Сума коштів, що виплачується юридичною особою фізичній особі - підприємцю – платнику єдиного податку, не є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), якщо виконувані нею роботи (надані послуги) відповідають видам діяльності, які зазначені у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
В іншому випадку, роботодавці – юридичні особи нараховують єдиний внесок фізичній особі - підприємцю на суму винагороди (доходу) за цивільно-правовими договорами у розмірі 22 відсотка.
Повна:
Відповідно до п. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є роботодавці, зокрема, підприємства, установи та організації, інші ЮО, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з ФОП, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр)), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших ЮО, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
Згідно з абзацом першим частини п’ятої ст. 8 Закону № 2464 ЄВ для платників, зазначених у ст. 4 Закону № 2464, встановлюється у розмірі 22 відс. винагороди за цивільно-правовими договорами.
Отже, сума коштів, що виплачується ЮО ФОП – платнику єдиного податку, не є базою нарахування ЄВ, якщо виконувані нею роботи (надані послуги) відповідають видам діяльності, які зазначені у Єдиному державному реєстрі.
В іншому випадку, роботодавці – ЮО нараховують ЄВ ФОП на суму винагороди (доходу) за цивільно-правовими договорами у розмірі 22 відсотка.
________________________________________
Отут згодна, але ви повинні попередить ФОПа, шо
цей його дохід декларуватимете так. І вважаю шо
тоді ФОПу включати його для єдиного не потрібно,
бо це буде подвійне оподаткування...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо
т.е. я оплачиваю ему за услуги, плачу в бюджет 22 %, а СПД не слетает с ЕН, если оказывает услуги, не указанные в ЕДР?
Может быть, проще этому ФОПу сбегать к госрегистратору и добавить себе этот КВЭД ?
Или поменять название услуг в документах......
уже побежал
большое спасибо за помощь
Здала Новий звітний ФОП за 9 місяців 3 група 5%.Все прийнято. Виявила помилку у деклараціях за 1 квартал та за півріччя. Питання: яку декларацію мені подати за п1 квартал Уточнюючу чи Нову звітну. Адже сьогодні 05.11.2019. Набрала в електронному кабінету листопад 2019 уточнююча. Перевірила, підписала, відправила. Отримала 2 квитанцію, що звіт не принятий. У чому проблема? Може період вибрати 1 квартал и уточнюючу? Підскажіть, будь ласка. Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00069