Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кредит на р/р ФОП 3 гр.

Відправлено користувачем Elena111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!
Хочу оформить в банке кредит на ФОП 3 группа, и в связи с этим переуточнить:
1. кредит банк зачислит на р/с ФОП 2600... - и это не будет попадать в доход, отражаться в декларации и книге доходов?
2. если кредить получить на 365 дней, но на расчетный счет деньги зачислят в декабре 2017г. - опять, я его нигде не отражаю?
В общем может есть какой-нибудь ньюанс еще, который я не учла?
Както страшно на р/с ФОП 3 группы деньги зачислять) чтобы не было потом попытки обложить их 5% у фискалов...
Спасибо!
Читаем ПКУ !!!

Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої - третьої груп.
..................................................
292.11. До складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:

1) суми податку на додану вартість;

2) суми коштів, отриманих за внутрішніми розрахунками між структурними підрозділами платника єдиного податку;

3) суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;
Хотела переубедиться)

Спасибо!


а % по депозиту в доход включаются?
А депозит як ФОПом покладений?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вот у меня депозит ложился на ФОПовский счет, поэтому я его в доход включала, а потом дочиталась, банк в назначении платежа пишет, что удержан НДФЛ и ВС, и сумму удержания.
Quote
Blick
Вот у меня депозит ложился на ФОПовский счет, поэтому я его в доход включала, а потом дочиталась, банк в назначении платежа пишет, что удержан НДФЛ и ВС, и сумму удержания.

А чого включали в дохід - тож по ідєї з уже оподаткованого доходу,
одложеного в заначку. Ну а банк щитає шо то фізик і з % утримав
ПДФО і ВЗ. І ше питання чого на ФОПівський рахунок - по ідєї депозит
це окремий рахунок ілі я шось непонімаю confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Отдельный депозитный счет, но тоже начинается с 2600... и в клиент банке фигурирует как поточний, и владелец не просто Иванов, а ФОП Иванов. Насколько помню, проценты по депозиту на общей системе облагаются.
То я по-быстрому неправильно написала, не депозит в доход включала, а проценты по нему.
Quote
Blick
Отдельный депозитный счет, но тоже начинается с 2600... и в клиент банке фигурирует как поточний, и владелец не просто Иванов, а ФОП Иванов. Насколько помню, проценты по депозиту на общей системе облагаются.
То я по-быстрому неправильно написала, не депозит в доход включала, а проценты по нему.

Получаєцця обложено дважди confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036000000000003