Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Акт на використання матеріалів в госп. діяльності

Відправлено користувачем sansa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. підкажіть, будь ласка, як скласти акт на використання матеріалів/запчастин/обладнання. Підприємець на загальній системі. При перевірці відшкодування ПДВ податківці причепились до придбання матеріалів, які використані на утеплення власного адмінприміщення та до придбаного картріджа в принтер. Хочуть щоб був якийсь акт на використання в госп. діяльності
Пошукала якісь зразки - все надто складне, орієнтоване на юросіб і на списання в звязку з непридатністю для використання. Чи може просто написати - комісія в складі.... засвідчує використання матеріалів для утеплення адмінбудинку... і підписи А по картриджу як? "засвідчує встановлення картриджа в принтер для використання в господарській діяльності?"
Буду дуже вдячна за допомогу
Сделайте Акт как положено.
Правый верхний угол
ЗАТВЕРДЖУЮ.
ФОП Іваненко О.О.
ХХ.ХХ.2017р.

А К Т


Комісія в складі : ....... , склали цей Акт про те, що в жовтні 2017 року було проведено власними силами утеплення власного адмінприміщення, а саме проведено утеплення стін та підлоги........ . Для утеплювальних робіт використано матеріали, що перелічені в Додатку № 1 до цього Акту.
Висновок комісії : вартість використаних матеріалів в сумі ХХХХ.ХХ віднести на поточні витрати.

Голова комісії
(посада) (підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Члени комісії
(посада) (підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)


Сделайте и Додаток, ну экселевскую табличку, там распишите чего и сколько использовали и на какую сумму, типа так
Пінопласт.......м2 .......... 20 ......... 125,00(ціна)........2500,00(сума)
..........................
..........................
РАЗОМ: ХХХХ.ХХ

Про картридж тоже в таком же духе слепите, только там стоимость заправки и тонера не забудьте учесть.
Дякую дуже.
на картрідж щось подібне вже злямпічила...правда ще вказала, що прінтер використовується в госп. діяльності ФОПа, а на матеріали зараз теж буду малювати Акт, використовуючи Ваш зразок


Угу! В Акте на утеплення тоже можно впихнуть фразу про то, что админбудинок используется в хоздеятельности. Лишним не будет.
Пусть ИХ стошнит от изобилия информацииsmiling smiley)))
А хай би вже їх стошнило раз і на довго))
Я на все строчу акти, на канцтовари, на лампочки, на куточок споживача, на резинові накладки на сходи. У нас, на жаль, без бумажки ти гамняшка, як було в 70-80хх, так і лишилося.confused smiley
І це в них називається "спрощення" та "Покращення"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000554