Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Єдинщик 3 група оренда нерухомості

Відправлено користувачем sansa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть, будь ласка порадою. Підприємець з 01.01.18 на Єдиному податку 3 група з ПДВ. До цього був на загальній системі з ПДВ і здавав в оренду частину приміщення загальною площею 350м2. На кінець року є заборгованість дебіторська. І от виникає питання - якщо зараз пройде оплата - як її відображати і оподатковувати? І чи не грозить це "злітанням" з єдиного податку?
Відображати як дохід та оподатковувати (касовий метод). 3 група - до 5 млн на рік. У вас буде більше? Чому злітати?
Злітати через обмеження - здавання в оренду нежитлових приміщень площею не більше 300 м2 або їх частин
Якщо оплата пройде зараз - чи не буде рахуватись це порушенням цієї вимоги? Дохід же рахується по касовому методу


Quote
sansa
Злітати через обмеження - здавання в оренду нежитлових приміщень площею не більше 300 м2 або їх частин
Якщо оплата пройде зараз - чи не буде рахуватись це порушенням цієї вимоги? Дохід же рахується по касовому методу
Але ж послугу ви надали в 2017 році..
293.4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої - третьої групи (фізичні особи - підприємці) у розмірі 15 відсотків:
4) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування;

як я розумію, ключовим є саме ОТРИМАННЯ доходу... так як застосовується касовий метод, в 2017 році дохід не задекларовано. А в 2018 році буде отримано і задекларовано дохід від діяльності, яка не дає право застосовувати спрощену систему...

Чи то я помиляюсь і в мене вже просто ум за разум заходить?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029900000000005