Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уплата 22% по ЕСВ по итогу года за 2017 или за каждый его месяц в Дод.5?sad smileyhot smiley

Відправлено користувачем Воля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Доброго дня! Сиджу в шоці та переварю консультацію як заповнити ФОПам на щагальній системі Додаток 5.
Ось ссилка, що ви про це думаєте: [ck.sfs.gov.ua] ???
Хто уже заповняв та подавав???


В примере этом вообще все прекрасно - начиная от названия примера - 3 группа, добровольно, а таблица почему то для общесистемников.... отчет за 2017 год, а подается 7 февраля того же 2017 года...
ну и - "Шо, опять?" - так все таки по Книге получается заполнять надо? confused smiley
я уже ничего не понимаю...надо узнать у них - шо они пьют? drinking smiley
Quote
sansa
В примере этом вообще все прекрасно - начиная от названия примера - 3 группа, добровольно, а таблица почему то для общесистемников.... отчет за 2017 год, а подается 7 февраля того же 2017 года...
ну и - "Шо, опять?" - так все таки по Книге получается заполнять надо? confused smiley
я уже ничего не понимаю...надо узнать у них - шо они пьют? drinking smiley
То точно, сама сиджу і нічого не розумію. Цікаво чи буде штраф якщо на протязі року меншу суму сплатив ЄСВ та ПДФО ніж яка мала бути виходячи з Книги доходів та витрат?????????
Quote
iryna12
Quote
sansa
В примере этом вообще все прекрасно - начиная от названия примера - 3 группа, добровольно, а таблица почему то для общесистемников.... отчет за 2017 год, а подается 7 февраля того же 2017 года...
ну и - "Шо, опять?" - так все таки по Книге получается заполнять надо? confused smiley
я уже ничего не понимаю...надо узнать у них - шо они пьют? drinking smiley
То точно, сама сиджу і нічого не розумію. Цікаво чи буде штраф якщо на протязі року меншу суму сплатив ЄСВ та ПДФО ніж яка мала бути виходячи з Книги доходів та витрат?????????

Ну НДФЛ вы меньше не заплатите - авансы ведь по Книге платятся, а итоговый - по декларации, где указывается общий доход за год. Вопросы могут быть только по ЕСВ... Я, наученная опытом прошлых проверок, когда пели песТню о том, что убыточных месяцев быть не должно, заполняю Книжку в конце года - если есть убыточные, то снимаю там затраты и переношу в следующие месяцы. При этом стараюсь минус вывести в такой плюс, чтоб получилась минималка... теперь вижу, что все таки не зря я этим делом заморачивалась и в этом году... Знакомая ведет 5 ФОПОв, так она вообще Книгу заполняет либо одной строчкой за год, либо если уж есть время - то по кварталам. Говорит - лучше пусть выпишут штраф з неправильное ведение, чем тратить время и нервы на ее заполнение... Так может в чем то она и права...
Quote
sansa
Quote
iryna12
Quote
sansa
В примере этом вообще все прекрасно - начиная от названия примера - 3 группа, добровольно, а таблица почему то для общесистемников.... отчет за 2017 год, а подается 7 февраля того же 2017 года...
ну и - "Шо, опять?" - так все таки по Книге получается заполнять надо? confused smiley
я уже ничего не понимаю...надо узнать у них - шо они пьют? drinking smiley
То точно, сама сиджу і нічого не розумію. Цікаво чи буде штраф якщо на протязі року меншу суму сплатив ЄСВ та ПДФО ніж яка мала бути виходячи з Книги доходів та витрат?????????

Ну НДФЛ вы меньше не заплатите - авансы ведь по Книге платятся, а итоговый - по декларации, где указывается общий доход за год. Вопросы могут быть только по ЕСВ... Я, наученная опытом прошлых проверок, когда пели песТню о том, что убыточных месяцев быть не должно, заполняю Книжку в конце года - если есть убыточные, то снимаю там затраты и переношу в следующие месяцы. При этом стараюсь минус вывести в такой плюс, чтоб получилась минималка... теперь вижу, что все таки не зря я этим делом заморачивалась и в этом году... Знакомая ведет 5 ФОПОв, так она вообще Книгу заполняет либо одной строчкой за год, либо если уж есть время - то по кварталам. Говорит - лучше пусть выпишут штраф з неправильное ведение, чем тратить время и нервы на ее заполнение... Так может в чем то она и права...
Та зрозуміло, сиджу виводжу ЧД і хочу вийти на приблизно 12 мінімалок але завтикала що попередні аванси платила з фактичних цифр що в книзі, от думаю якщо я покажу більший ЧД але авансів сплачено було менше чи буде в такому випадку якісь штрафи??????????? ЄСВ платила 9600*22% щоквартала а от ПДФО менше.
Нарахувань по авансах на ПДФО на протязі року не було, ми самі рахували і сплачували, так от буде в мому випадку якісь штрафні санкції чи ні?????
Подскажите такой вопрос
Фоп-общая система.Ежемесячный доход был на уровне минималки, с него платила авансовые внески ЕСВ. Теперь подаю годовой нужно ли чтото доплачивать?
И второй вопрос
Может ли сумма чистого дохода в годовом отчете по ЕСВ расходится с чистым доходов в декларации, ведь авансовые внески ЕСВ мы ставим на расход?
Дохід в деці і в звіті ЄСВ повинен буть однаковий.
Просто в дод.5 по ЄСВ ви ставите суми доходу по деці,
а в наступій графі суму 3200, далі 22% і 704 внесків drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Хорошо, а доплачивать по ЕСВ чтот-то нужно? ведь за каждый месяц я уже оплатила авансовые внески
Якшо у вас дохід по деці буде більший ніж
12х704=8448 грн. то тоді відповідно і в звіті
дод.5 ЄСВ ви повинні це показать і різницю
доплатить. Якшо ж дохід менший - то показуєте
як я написала вище і доплачувать уже нічого
непотрібно. Платите лише ПДФО і військовий
по деці drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
iryna12
Нарахувань по авансах на ПДФО на протязі року не було, ми самі рахували і сплачували, так от буде в мому випадку якісь штрафні санкції чи ні?????
????
Quote
iryna12
Quote
iryna12
Нарахувань по авансах на ПДФО на протязі року не було, ми самі рахували і сплачували, так от буде в мому випадку якісь штрафні санкції чи ні?????
????
за що штрафи?
Вот эта инструкция: [zakon3.rada.gov.ua]
Стало быть надо таки делить на 12, все верно
Quote
Kisulya
Quote
iryna12
Quote
iryna12
Нарахувань по авансах на ПДФО на протязі року не було, ми самі рахували і сплачували, так от буде в мому випадку якісь штрафні санкції чи ні?????
????
за що штрафи?
Ми рахували і сплачували на протязі 2017 року аванси по ПДФО вираховуючи з книги доходів та витрат. Так вийшло що включити ті витрати які б не мали включати (не мали права) і от в книзі ми виправили але Аванси по ПДФО і ЄСВ получається сплатили замалі. Що буде в такому випадку, будуть штрафи якщо ми все доплатимо по результату зданої декларації????
Чому ніяких штрафів, головне витримати терміни. drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Чому ніяких штрафів, головне витримати терміни. drinking smiley

Виправляюсь tongue sticking out smiley
Чому - ніяких штрафів, головне витримати терміни.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Чому ніяких штрафів, головне витримати терміни. drinking smiley
Я правильно вас зрозуміла??? Штрафів не буде навіть якщо помінявся ЧД в попередніх кварталах 2017 року і ми не доплатили ПДФО по закінченню даного кварталу?? Хоча по результатам року усе закриємо.!?
Якшо сплатите вчасно - ніяких штрафів drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Якшо сплатите вчасно - ніяких штрафів drinking smiley

У вас же річний період звітування. От якби квартальний tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я про ділення на місяці прочитала тут:
[news.dtkt.ua]

Фізичним особам — підприємцям на загальній системі оподаткування слід пам’ятати, що у разі отримання протягом року доходу (прибутку) базу нарахування єдиного внеску необхідно визначати виходячи з чис­того оподатковуваного доходу (прибутку), зазначеного у податковій декларації, поділеного на кількість місяців, протягом яких він отриманий. До цієї суми з урахуванням максимальної величини бази нарахування єдиного внеску застосовується ставка 22 %.
Шановні, підкажіть будь-ласка, чи не вважається, що, якщо протягом року в 7-ми місяцях був прибуток, а в 5-ти- збиток, то загальну суму чистого прибутку треба ділити на 7, а не на 12???? (поділеного на кількість місяців, протягом яких він отриманий)
А ви порахуйте шо вам буде дешевше, не забуваючи шо
по збиткових місяцях ніхто від мінімального внеску не
звільняє drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Писали ж выше. Чистый доход нужно делить на 7 и расписывать по прибыльным месяцам, а с убыточных 5 месяцев платить минимальный взнос.
Добрый день! ФОП закрылся 30.01.2018. Подаю ликвидационные отчеты! В додатке 5 я указываю получается только январь, за февраль я не должна платить ЕСВ?
Quote
foxyLLL
Добрый день! ФОП закрылся 30.01.2018. Подаю ликвидационные отчеты! В додатке 5 я указываю получается только январь, за февраль я не должна платить ЕСВ?
нет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044500000000003