Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Недоїмка по ЄСВ "за себе"

Відправлено користувачем christina27 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт всім! В мене є питання.
Неправильно оплачено ЄСВ за підприємця на другій групі (оплатила на рахунок ЄСВ по найманих) а мала заплатити "за себе". В кабінеті платника світиться недоїмка, хоча я вже прострочений платіж оплатила на вірний рахунок, у стані розрахунків ця сума відображена, але на титульній сторінці недоїмка все ж світиться. Що робити, щоб недоїмка не відображалась? Я би і штраф заплатила, але не знаю куди і точної суми... Наперед дякую за допомогу)
Quote
christina27
...на титульній сторінці недоїмка все ж світиться. Що робити, щоб недоїмка не відображалась? ...
да это такая система у них, через какое то время позже правильно отобразится на титульной
Дякую, заспокоїли) А штраф 20% неоплаченої суми і по 0,1% пеня в день (так розумію до дня оплати) потрібно буде заплатити по повідомленню яке прийде чи можна самому зголоситися?


Можете й самі сплатить, тільки поки вони не проведуть
ці штрафні і пеню - не дивуйтесь переплаті в титулці tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скажите, пожалуйста, если оплатить штраф и пеню по ЕСВ за просрочку платежа без уведомления, то в платежке код вида платежа писать 101 или 130?
Добрий день. А в мене ситуація наоборот. Тобто замість найманих заплатила за "себе". Ось і виникла недоплата 200грн. по найманих.
Але побачила тільки тепер. Я проплатила суму.А як дальше бути з штрафом та пенею? Розрахувати і кинути на цей же рахунок і буде висіти як переплата? Підскажіть будь ласка.
Да просто закиньте немного денег потом автоматом спишется когда начислят штраф, пеню
У меня уже полтора года переплата висит. Случайно недоплатила 100 грн, фискалы прислали письмо ФОПу, что недоимка и чтоб он пришел за штрафом, я недоимку и штраф оплатила, но он так к фискалам и не дошел.
Quote
Blick
У меня уже полтора года переплата висит. Случайно недоплатила 100 грн, фискалы прислали письмо ФОПу, что недоимка и чтоб он пришел за штрафом, я недоимку и штраф оплатила, но он так к фискалам и не дошел.

Кстати у меня ФОП по Житомиру, та же фигня. Сказали ему что штраф и недоимка нужно оплатить в такой то сумме, НО, в ЕКП этого ничего нет...Заплатили эту сумму и она висит сейчас в переплате...Странно как то.
По юр.лицу у меня нормально все операции отражаются и пени и штрафы, правда Киев
Прям самой интересно это от того что фоп и юр.лицо, либо от региона confused smiley
Не, мне сумму не говорили. Прислали письмо, что недоимка и просили ФОПа прийти со справкой о зарплате. Ну какая зарплата у ФОПа??? Видимо еще админ хотели впаять.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032500000000002