Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Порушення вимог перебування на спрощеній системі

Відправлено користувачем Kravetsinna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
фоп 2 гр. здає в оренду приміщення ТОВ платнику ПДВ із серпня 17р. Коли і на яку систему оподаткування ФОПу перейти? Якщо на загальну систему, то чи потрібен РРО? Дякую.
1. А почему Вы думаете, что нарушили условия пребывания на ЕП ?
2. Мало инфы для конкретного ответа.
Это ТОВ - оно на какой системе налогообложения? На общей или на ЕП ? (Платники они ПДВ или неплатники - значения ВООБЩЕ не имеет).
Какую площадь арендует это ТОВ ?
ТОВ - юр. особа, що перебуваює на загальній системі оподаткування, а площа, яку вони орендують у ФОП 2 гр. становить 340 м2. Дякую за відповідь.


Договір оренди уклали на 1 рік, щей при передачі в оренду ФОП зробив ремонт, який йому загальносистеиник компенсував, тобто ще були надані послуги. Дякую
При такій ситуації чи можливий перехід ФОП 2 гр на 3 гр.? Дякую
Возможен переход на 3 группу, только если операция была в августе, нужно было перейти с сентября. Сейчас уже поздно. Хотя есть вариант перейти на 3 группу добровольно со 2 квартала и сидеть тихо, надеясь что пройдет время и тот период уже не проверят. Это если договор аренды и сейчас действует.
Quote
Blick
Возможен переход на 3 группу, только если операция была в августе, нужно было перейти с сентября. Сейчас уже поздно. Хотя есть вариант перейти на 3 группу добровольно со 2 квартала и сидеть тихо, надеясь что пройдет время и тот период уже не проверят. Это если договор аренды и сейчас действует.
Нельзя им на 3-ю группу !!!
У них аренда 340 м2 !!!
291.5. Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп:
291.5.3. фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів;
Я вибачаюсь, отже ФОП перевести на загальну систему з 2 кв.?
Quote
Kravetsinna
Я вибачаюсь, отже ФОП перевести на загальну систему з 2 кв.?
А по-другому ж никак...
Только это ж невыгодно......Будут только доходы (от аренды), а затрат не будет....Значит, практически со всей суммы аренды придётся платить 18% ПДФО + 1,5% ВЗ.
Ну и + ЕСВ 22% "за себя"....
По поводу РРО : если ФОП будет получать арендную плату наличкой, то РРО обязателен.
Но как по мне, то лучше , чтобы ТОВка платила ФОПу по безналу (оговорить это в Договоре аренды !!!), тогда РРО не нужен.
А может договор переделать на 300 кв.м?
Дякую за відповідь. Я думаю, що якось буду випрошувати орендаря піти на зустріч. То я з 2 кв. перейду на 3 гр. спрощеної системи оподаткування.
Quote
Blick
А может договор переделать на 300 кв.м?
Да, я тоже об этом подумала...
Только не на 300, а типа на 298.....Ну, чтобы чётко было видно, что МЕНЬШЕ 300м2. Перемерять арендованные площади ведь никто не будет.
На бумаге оформить типа 298 м2, а на самом деле дать в аренду столько, сколько они хотят....за ту же сумму арендной платы, разумеется.
Уж больно сумма податков разная! 3-я группа заплатит всего 5% единого податка от арендной платы. Ну и ЕСВ за себя.
Но учтите, если поймают, штрафов будет много. Обнадеживает только то, что ФОПов на едином очень редко проверяют.
В любом случае, если Вы не этот ФОП, а его бухгалтер, поставьте его в известность о проблеме, пусть он сам принимает решение.
Та можно и 300, там жеж "...площа яких перевищує 300 квадратних метрів", а 300 - это не превышение.

Еще вопрос к автору возник. У этого ФОПа хоть аренда в КВЕДах на ЕН есть?
Так, КВЕД на оренду нежитлового приміщення є.
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка,якщо у фіз. особи є у власності нежитлове приміщення площею 500 м2, то будучи одночасно і ФОП 2 гр. здає в оренду 250м2, а інші 250 м2 хоче, щоб здавав в оренду її чоловік,який також зареєстрований як ФОП 2 гр.?
І ще одне запитання: чи є обмеження в площі наданної оренди ФОПу 3 гр. 5 %? Дякую.
Quote
Kravetsinna
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка,якщо у фіз. особи є у власності нежитлове приміщення площею 500 м2, то будучи одночасно і ФОП 2 гр. здає в оренду 250м2, а інші 250 м2 хоче, щоб здавав в оренду її чоловік,який також зареєстрований як ФОП 2 гр.?
Ну так а как муж будет сдавать в аренду вот эти вторые 250 м2 ?
Если всё помещение 500м2 принадлежит жене ?
Значит, сначала жена должна сдать в аренду мужу вот эти вторые 250 м2, а уж потом муж типа хочет сдавать уже в субаренду эту площадь.
А по концовке что получается? Жена сдаёт в аренду все 500м2 : первые 250м2 какой-то фирме, а вторые 250 м2 - мужу.
Так нельзя единоподатнику 1-3 групп, выше уже писали - не более 300м2.
Quote
Kravetsinna
І ще одне запитання: чи є обмеження в площі наданної оренди ФОПу 3 гр. 5 %? Дякую.
Не совсем поняла.
ФОП может арендовать сколько хочет площади.
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, якщо ФОП не здійснює господарської діяльності за адресою, яка вказана у Св. платника ЄП, як повідомити про це фіскальну службу? І чи викреслють її із Свідоцтва? Дякую.
Подайте заявление на изменение адреса осуществления деятельности, укажите актуальный адрес.

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Ви маєте на увазі Заява на застосування спрощеної системи оподаткування ф. 1675? Дякую.
Саме вона drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, ФОП переходить з 2 гр. на 3гр. з 2кв. із заявою про застосування спрощеної системи подається розрахунок доходу за попередній рік, що передує переходу з гр на гр. В даному випадку в цьому розрахуноку я вказуюю дохід за 2017 рік без урахування 1кв. 2018?
Ні там дохід за 2018-й (можете поставить приблизну цифру,
головне не більшу ніж дозволено для другої групи)...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую за відповідь. Підкажіть, будь-ласка, ФОП 2 гр. отримав дохід за 2017 р. в 3 млн., і не перейшов ні на загальну систему оподаткування, ні на 3 гр. платника ЄП ні 1 кв., ні 2 кв. Які наслідки?Що порадите зробити? Чи можна в 3 кв. перейти на 3 гр. платника ЄП? Дякую.
А ви самі цікавились в податковій - думаю вас
уже зняли з єдиного податку... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000469