В России начали разработку беспилотника для боевой экипировки нового поколения Бойко лишил Рабиновича статуса доверенного лица на выборах На Донбассе погиб боец ВСУ, еще два ранены Корабль-невидимка пополнил флот США На Львовщине легковушка снесла пост пограничников, есть жертвы Украине обещают весеннюю погоду – в воскресенье до 14° тепла Глава минобороны Польши – о Северный поток-2: Россия вооружается за деньги Запада Астрономы заметили звезду, яркость которой превышает солнечную в миллиарды раз Россия ослабевает, но становится агрессивнее – Джо Байден Писать Kyiv, а не Kiev. Почему это важно?
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація про майновий стан та дохід новоствореного підприємця

Відправлено користувачем sladayuliagmailcom 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Я зареєстована підприємцем з 16.01.2018р. З 01.02.18р. на єдиному податку 1 група. Доходу за період з 16.01.18р. по 31.01.18р. як підприємця на загальній системі оподаткування не було. Разом з тим я є найманим працівником і отримую з/плату на іншому підприємстві. Мене цікавить три питання по заповненню декларацій.
1. Як заповнити в декларації про майновий стан та дохід за 1кв.2018р. рядок 10.1 (тобто показувати з/плату тільки січневу (якщо січневу, то повністю чи за період з 16.01.18 по 31.01.18) чи січень, лютий, березень)? В рядку 11.1 відображати дохід, що був на єдиному податку за лютий, березень чи ні?
2. Як заповнити в декларації про майновий стан та дохід за рік 2018р. рядок 10.1 (тобто показувати з/плату за період січень- грудень 2018р. чи за період з 16.01 по грудень 2018)? В рядку 11.1 відображати дохід, що був на єдиному податку за лютий-грудень чи ні?
3. В декларації по єдиному податку за 2018р. відображати дохід за лютий-грудень 2018р. чи березень-грудень, тому що в ст.294.4 ПКУ пише, «Для зареєстрованих в установленому порядку фізичних осіб - підприємців, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому особу зареєстровано платником єдиного податку.»?
Вам надо отчитаться за 1 кв. (як новостворений), в 1 кв. у вас две системы налогообл., т.е. надо сдать декл. по единому и про майновый. Сначала сдавайте декл. по единому, а потом формируйте про майновый, куда подтянется доход по единому.
Quote
Kisulya
Вам надо отчитаться за 1 кв. (як новостворений), в 1 кв. у вас две системы налогообл., т.е. надо сдать декл. по единому и про майновый. Сначала сдавайте декл. по единому, а потом формируйте про майновый, куда подтянется доход по единому.
А зачем подавать Деку по ЕП за 1 квартал? Это откуда ? Отчётность по ЕП для 1,2 групп - годовая. Вот за 2018 год и подаст....
Это ж не закрывающийся ФОП, который обязан отчитаться за период нахождения на ЕП до момента закрытия....
А подать Деку про майнстан за 1 квартал - да, обязательно.


Так, все вірно Деку по Єдиному податку треба здавати за рік. Але мене цікавить саме заповнення цих декларацій, як я і написала по пунктах. Тому що є один нюанс: я отримую зарплату ще на іншому підприємстві.
Я поняла Ваши вопросы.
Я думаю, что в Деке про майнстан за 1 квартал нужно показать:
- Вашу зарплату ( начисленную, разумеется) за 1 квартал, тобто за январь+февраль+март;
- удержанный из этой зарплаты ПДФО ( этот ПДФО удерживает и платит в бюджет Ваше предприятие).
И в рядке 11.1 показать доход от единого податка тоже за 1 квартал, в Вашем случае за февраль + март.
Моё мнение.
И не забудьте, когда будете подавать годовой отчёт по ЕСВу за себя (Додаток 5), то там нужно будет заполнить и табл. 1 ( январь 2018), и таблицу 2 (февраль - декабрь 2018).
У меня ФОП с 01.05.18.по 30.06.18 - ОС, потом ЕН .Зарегистр. в ...р-не г.... Продал квартиру в другом районе и в тот-же район оплатил НДФЛ и ВВ. В эл. кабинете числится по тому району переплата. Хотела сдать деку и указать отримання доходу при продаже, но по розъяснении налоговой выходит, что не надо показывать. Приклад: "У 2018 р. платником продано гараж, при нотаріальному вчиненні дії було сплачено ПДФО та військовий збір. У такому випадку платник податку звільнений від подання декларації." Если не показывать, то пусть висит переплата?В разделе про майновий стан показывать все имущество, которое числится за ним или есть какие-то условия? У ФОП есть временный тех. паспорт на авто - показывать его надо?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00075700000000001