Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєстрація ФОП не за місцем реєстрації (прописки)

Відправлено користувачем ttacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Усім доброго дня!
Розпочинаємо справу - створюємо інформаційний сайт. І хочемо все оформити, наразі створити ФОП.

Місце діяльності (офіс) - Київ, місце реєстрації (потенційного ФОП) - Хмельницька область.

Запитання: чи можна податися на онлайн-реєстрацію ФОП (сподіваємось ця функція працює)),
а тоді стати на облік платника податків не за місцем реєстрації у податковій в Києві (може підкажете яку заяву туди потрібно подавати, чи можна це онлайн зробити)?

Чи все одно потрібно їхати і ставати на облік за місцем прописки?

Наперед дякую вам за відповідь!
Як ФОП зареєструватись в Києві у вас не вийде на жаль,
тільки по місцю реєстрації(прописки)... І стать в Києві на
облік відповідно теж не можна. Якшо ви вибиратимете
спрощену систему оподаткування - то в заяві вкажете
місце здійснення діяльності Київ (офіс) і отримаєте
витяг з реєстру платників ЄП з цією адресою...
Але податки, перевірки і т.п. - все-одно Хмельницька обл.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибі Вам велике, Шустрик!


Бо оце нагуглила про форму № 17-ОПП «Заява про взяття на облік за неосновним місцем обліку» замість форми № 16-ОПП «Повідомлення про взяття на облік за неосновним місцем обліку», що діяла раніше. - але то я так розумію, для тих, хто вже зареєструвався і став на облік за основним місцем, а тоді просто пише оцю заяву форму № 17-ОПП....

доведеться їхати..або щось тут думати. А вже дасть Бог, через півтора року зареєструюсь у Києво-Святошинському районі, тоді все перенесемо сюди.


Я живу в Вишневому, де знаходицця К-Святошинська ДПІ.
Якшо треба - звертайтесь drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Форму 17-ОПП нужно будет подавать, если будете в Киеве становиться на учет как плательщик прочих налогов.
Канарева писала в ДК что по электронке можно и не по адресу зарегистрироваться
Quote
Котег :-)
Канарева писала в ДК что по электронке можно и не по адресу зарегистрироваться

Добрий день! Тобто самим ФОП можна стати онлайн, це мені теж розповідали, а далі - я так розумію, треба все одно йти в податкову за місцем реєстрації...
А не маєте під рукою посилання на цю статтю? Буду вдячна
Не знайшов посилання. В податкову ніхто тепер не ходить. Уже років 10, якщо не 15
Quote
Котег :-)
Не знайшов посилання. В податкову ніхто тепер не ходить. Уже років 10, якщо не 15

Дякую! Я теж так думала, бо перестала ходити в 2011 році ще. але потім фопа закрила.

Тепер пІшла на платну консультацію до бухгалтера-аудитора: вона сказала строго йти самому подавати заяву про взяття на облік особливо платником ЄП. Бо так не поставлять. Ну і книгу зареєструвати. Тому думаю, таки ходять!
А шо через реєстратора не можна подати на єдиний? Я не шарю в єдинниках
Quote
Котег :-)
А шо через реєстратора не можна подати на єдиний? Я не шарю в єдинниках

Пока вроді можна тільки при первинній реєстрації,
і то не всіхда інфа до фіскалів доходить ілі вони її
спіціатільно тіряють smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Таня, я не представляю как систематически может чтото теряться. Такогг просто не может быть
Quote
Котег :-)
Таня, я не представляю как систематически может чтото теряться. Такогг просто не может быть

Ну я про сістєматічность не кажу - читаю періодічєскькі і на форумі
і на ФБ подобні сообщєнія - щас даже їхній кабінєт почті моща - можить
і з остальним уже наладили winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так, звітую. Спочатку хотіла подати заяву на реєстрацію ФОП через онлайн-будинок юстиції. Але: у заяві чому ніяк не підтягувався блок про отримання Витягу, то зависало і треба було по-новій заповнювати... Одним словом, вирішила через Igov, але там по регіонах реєстрація триває в середньому до місяця часу. Відтак, приїхала до місця реєстрації і зареєструвалась у ЦНАПі за 5 хв.
Наступного дня подала заяву в податкову на ЄП 3 група, книжку і т.д.

І в податковій мені сказали, що вже наступного місяця я маю платити ЄСВ. А в різних джерелах (календарі для ФОП на 2018 рік, наприлкда, на бухресурсах) пишуть, що платити треба за квартал. Хотіла б дізнатись, може хтось з цим стикався?

Чи це немає значення як платити - помісячно, чи за квартал?

Наперед дякую за відповідь!

п.с. І ще - цілком ймовірно, що за другий квартал року (перші три місяці діяльності) у мене не буде доходу від підприємницької діяльності - тоді єдиний податок я не плачу? Чи все одно має бути базова ставка?
Всі ФОПи на єдиному податку платять ЄСВ незалежно від
отримання доходів. З 2017-го навіть загальників зобов'язали,
так шо сам факт реєстрації ФОПом вже зобов'язує платити tongue sticking out smiley
А платити можна й квартально - дозволено, як вам зручніше так
і платіть і не дуже слухайте фіскалів - робота у них така, аби
ми частіше і більше платили... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибі велике! Так, знаю, що ЄСв обов"язкове! Добре, ну наразі буду платити помісячно!
але звіт все-одно раз у квартал?
Quote
ttacja
Спасибі велике! Так, знаю, що ЄСв обов"язкове! Добре, ну наразі буду платити помісячно!
але звіт все-одно раз у квартал?

Звіт квартальний тільки по єдиному податку, бо ви
на 3-й групі (для 1-ої і 2-ої річний) і 1-ДФ, якшо є наймані
працівники чи комусь із фізиків (не плутать з ФОПами)
сплачували і відповідно утримували ПДФО і ВЗ. По ЄСВ
за самого ФОПа - річний, а от за найманих щомісячний,
як і платежі...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, дякую за допомогу Вам щиро!
Подниму темку.

Консультировалась у гос.регистратора по вопросу регистрации ФЛП не по месту прописки, указанному в паспорте. Мне говорят, что мы вообще адреса не сверяем, как вы указали в регистрационном заявлении, так и регистрируем, а налоговая берет на учет по адресу, указанному в выписке.

Получается, что можно регистрироваться по любому адресу или как?
Может кто-то разъяснить?
Ни от регистратора ни от налоговой конкретного ответа не получила..

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Хто реєстрував ФОП онлайн? через сайт мінюсту, наскільки швидко проходить реєстрація?
Підскажіть таке питання. Фоп зареєстровано по місцю проживання. Місце господарської діяльності -може бути не одне, а декілька?
Може. Якшо на ЄП, то вказуєцця в заяві на ЄП
в місці провадження діяльності.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Алиссия
Подниму темку.

Консультировалась у гос.регистратора по вопросу регистрации ФЛП не по месту прописки, указанному в паспорте. Мне говорят, что мы вообще адреса не сверяем, как вы указали в регистрационном заявлении, так и регистрируем, а налоговая берет на учет по адресу, указанному в выписке.

Получается, что можно регистрироваться по любому адресу или как?
Может кто-то разъяснить?
Ни от регистратора ни от налоговой конкретного ответа не получила..
Стикнулась з таким сьогодні - дівчинку з адресою реєстрації у Хмельницькому, зареєстрували у Львові за адресою проживання у м. Львів, а податкова взяла там же на облік. Гаряча лінія ЦНАПу каже -ні , тільки за адресою реєстрації. І вона права. Адміністратори у ЦНАПі щось зовсім погубились, а реєстратори не звіряють, чи що. Тепер міняємо адресу, податкова передає картку у інспекцію за місцем реєстрації.
Quote
Moraine

Подниму темку.

Консультировалась у гос.регистратора по вопросу регистрации ФЛП не по месту прописки, указанному в паспорте. Мне говорят, что мы вообще адреса не сверяем, как вы указали в регистрационном заявлении, так и регистрируем, а налоговая берет на учет по адресу, указанному в выписке.

Получается, что можно регистрироваться по любому адресу или как?
Может кто-то разъяснить?
Ни от регистратора ни от налоговой конкретного ответа не получила..
Стикнулась з таким сьогодні - дівчинку з адресою реєстрації у Хмельницькому, зареєстрували у Львові за адресою проживання у м. Львів, а податкова взяла там же на облік. Гаряча лінія ЦНАПу каже -ні , тільки за адресою реєстрації. І вона права. Адміністратори у ЦНАПі щось зовсім погубились, а реєстратори не звіряють, чи що. Тепер міняємо адресу, податкова передає картку у інспекцію за місцем реєстрації.
А якщо цього не робить?
Всім доброго дня!.Підскажіть мені будь-ласка бо я не дуже в цьому обізнаний,з яких документів почати оформлення(хочу відкрити станцію по встановленню гбо(пропан)+сто.
І ще одне питання,приписаний я в Житомирі а діяльність хочу вести в Києві,де потрібно оформлювати документи?
Буду всім дуже вдячний за поради!!)).
Quote
Vetruk17
Всім доброго дня!.Підскажіть мені будь-ласка бо я не дуже в цьому обізнаний,з яких документів почати оформлення(хочу відкрити станцію по встановленню гбо(пропан)+сто.
І ще одне питання,приписаний я в Житомирі а діяльність хочу вести в Києві,де потрібно оформлювати документи?
Буду всім дуже вдячний за поради!!)).

не проще нанять бухгалтера?Вы же сами не сможете вести учет
Підкажіть, яку дату треба вказувати у графі

прошу перевести мене на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності з "__" ___________ 2019р.

в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування на 3-тю групу ЄП, хочемо подати заяву при реєстрації - дату, якою подаємо документи на реєстрацію?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053700000000001