Украина вошла в ТОП-5 мировых экспортеров сливочного масла "Друзья Путина" из-за санкций США остались без частных самолетов Банк Англии вынес приговор криптовалютам Инвестпортфель-2019: куда будет выгодно вкладывать деньги Украину ждут снег, дождь, гололедица и сильный ветер Книга жалоб может исчезнуть: куда теперь жаловаться Украина за год опустилась на 7 ступенек в индексе инновационности - Bloomberg Брэд Питт закрутил роман с известной голливудской актрисой По Украине пронесется мощный снежный циклон: синоптики предупредили об ухудшении погоды Кофе без вреда: сколько чашек можно пить без ущерба для здоровья
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП перейшов з 3 групи ЄП на Загальну систему, що з ПДВ?

Відправлено користувачем Mila2011 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка як правильно тлумачити ситуацію:
Є ФОП у 2017 році був на 3ій групі єдиного податку і не був платником ПДВ. Його дохід за останній 12 місяців складав 2.4 млн грн. У 2018 ФОП перейшов на загальну систему оподаткування. Чи мае ФОП на загальній системі оподаткування одразу ж подавати заяву на те що він стає платником ПДВ бо за останні 12 місяців доход ФОП був віще 1м грн., Чи 1млн починає відлік з 2018 року?
Бо в ПКУ ст. 181 п. 1 написано:

У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг,що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі,нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1м грн, така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням з дотриманням вимог,передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку 1-3 гр
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042800000000004