Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Припинення діяльності ФОП 3гр без ПДВ

Відправлено користувачем Dobrotvor 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!

Припиняємо діяльність ФОП. Для цього необхідно розрахуватись по Єдиному за останній квартал і подати ліквідаційну по ЄСВ і до моменту подачі сума повинна бути сплаченою.
Питання:
1)за скільки місяців подається ліквідаційна якщо закриваємо ФОП у квітні?
2)сьогодні отримали платіж за безнадійною видатковою, що з єдиним при закритті у цьому випадку? Подавати звіт за півріччя?
1. Я закривалась в 2014-му з 01.10, то подавала в жовтні,
але річну - з заповненими тільки потрібними місяцями і з
галочкою ліквідаційна і всі інші деки теж з написом ліквідаційна.
Думаю особливих змін з того часу небуло... Якшо закриття в квітні,
то ЄСВ за квітень теж треба сплатить...
2. Вам за квітень (можна й в квітні) потрібно буде подать піврічну деку
з написом ліквідаційна, просто рукою напишете на папірчику, бо
з моменту закриття у реєстраторів електронкою скористуватись
ви вже не зможете, якшо вона у вас є...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дуже дякую
Чи можна подати через Медок до реєстрації припинення?


От не знаю - ви ж не припинені ще і помітку ліквідаційна чи сприйме confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день!

Допоможіть розібратись чи правомірні дії податківців.
ФОП припинив роботу 26 вересня 2017р. І цей день подав заяву на припинення в держ.реєстр. Податки за цей період всі сплатив на передодні.Тобто боргів не мав. Ліквідаційний звіт по ЄСВ подав 30.09.17р., Декларацію по єдиному 19.10.17р.
Сьогодні зайшла в електрон.кабінет і побачила недоїмку по ЄСВ 2112,00грн. Роздивилась і бачу, що в жовтні за 3-кв мені нарахували 2-ва рази 2112,00. Подзвонила до них, сказали що це помилково, але штраф і пеню по цій сумі треба заплатити, бо ліквідаційний звіт з ЄСВ поданий запізно. Шукала в які терміни потрібно подати цей ліквідаційний звіт і не знайшла. Чи правомірно це? І все таки, в який термін потрібно подати ліквідаційний звіт з ЄСВ по ФОП при ліквідації?
Quote
perlunka
Добрий день!

Допоможіть розібратись чи правомірні дії податківців.
ФОП припинив роботу 26 вересня 2017р. І цей день подав заяву на припинення в держ.реєстр. Податки за цей період всі сплатив на передодні.Тобто боргів не мав. Ліквідаційний звіт по ЄСВ подав 30.09.17р., Декларацію по єдиному 19.10.17р.
Сьогодні зайшла в електрон.кабінет і побачила недоїмку по ЄСВ 2112,00грн. Роздивилась і бачу, що в жовтні за 3-кв мені нарахували 2-ва рази 2112,00. Подзвонила до них, сказали що це помилково, але штраф і пеню по цій сумі треба заплатити, бо ліквідаційний звіт з ЄСВ поданий запізно. Шукала в які терміни потрібно подати цей ліквідаційний звіт і не знайшла. Чи правомірно це? І все таки, в який термін потрібно подати ліквідаційний звіт з ЄСВ по ФОП при ліквідації?

Підкажіть, будь-ласка confused smiley
Вроді термін для ліквідаційних звітів - 30-ть днів з дня
подачі заяви реєстратору. Десь бачила цю інфу коли і
непрацюючих зобов'язали платити ЄСВ, а де це прописано
в законодавстві не підкажу - якось не доводилось шукать(((
Але те шо знайшла зараз - стосуєцця тільки загальників і тільки
дек по єдиному і майновій - про ЄСВ ні слова(((

[tr.sfs.gov.ua]

Якшо брать до уваги інфу в лінку - то ви вклались в усі терміни eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Вроді термін для ліквідаційних звітів - 30-ть днів з дня
подачі заяви реєстратору. Десь бачила цю інфу коли і
непрацюючих зобов'язали платити ЄСВ, а де це прописано
в законодавстві не підкажу - якось не доводилось шукать(((
Але те шо знайшла зараз - стосуєцця тільки загальників і тільки
дек по єдиному і майновій - про ЄСВ ні слова(((

[tr.sfs.gov.ua]

Якшо брать до уваги інфу в лінку - то ви вклались в усі терміни eye popping smiley

Завтра маю сплатити той штраф, а не розумію за що. І жодного підтвердження своєї правоти не знайшла, але і їхньої теж.
Дякую за спробу допомогти smiling smiley
Знайшла наступне:
ПОРЯДОК
формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування №435 від 14.04.2015р.
9. У разі припинення без правонаступника або зняття з обліку у фіскальних органах страхувальник зобов'язаний подати Звіт за останній звітний період до дати державної реєстрації припинення та Звіти за попередні звітні періоди, якщо вони не подавались.

Якщо вони керуються цим, то тоді має бути просто штраф за невчасне подання звіту...
Ну ви ж неправильно читаєте - а фіскали цим пользуюцця:

8. а не 9-ть - це з порядку [zakon0.rada.gov.ua]
У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності страхувальників, зазначених у пункті 2 цього розділу, такі особи зобов'язані подати самі за себе Звіт із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

а п.2 гласіт:
2. ФО - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів доходів і зборів Звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, що настає за звітним періодом.

Звітним періодом є календарний рік.

Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску подається за формою № Д5 згідно з додатком 5 до цього Порядку із зазначенням типу форми «початкова».

Вивод - слова "до дня державної реєстрації припинення
підприємницької діяльності" відношення виключно до
оприділєнія податкового періоду, а не термінів подачі
ліквідаційних звітів... Но про терміни знов - ні слова yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Когда в конце 2016-го закрывала ФОПа моя подруга, и я за неё подавала ликвидационные, то податковая говорила мне, что подать их надо на протяжении 3-х дней с дня закрытия у регистратора...Я когда-то писАла про это, сейчас не найду...
А вот откуда ОНИ тогда взяли эту песТню про 3 дня - я не знаю...
Но в законодательстве упоминается только о периоде, ЗА КОТОРЫЙ подаётся ликвидационная отчётность ! И НИ СЛОВА о том, на протяжении какого времени эту ликвидационная отчётность нужно подать....eye rolling smiley
Подзвонила на гарячу лінію, і отримала від них відповідь, що не має такого поняття як термін протягом якого я повинна подати ліквідаційну звітність по ЄСВ, є тільки за який період, тому теж з цього висновок, що до 10 лютого.
Але підтвердження цього теж нема, тобто вони будуть тягнути своє, а я своє і або пристати на їхнє, або судитись і доказувати правоту.
Але навіть і не в тому питання, а проблема: чому вони рахують штраф 20%(як за невчасну оплату ЄСВ і + пеню від 2112). Я ж сплатила все вчасно, просто звіт подала(якщо брати їхню версію) невчасно. Тоді має бути штраф 170,00грн або 520,00 як найгірший варіант. А вони мені більшу суму називають???
Ви просто спитайте їх на основанії яких статей і яких законів
вони такоє неподобство з вас вимагають - думаю вони
"зависнуть" і все роз'ясницця - тільки не спішіть сплачувати
штраф, бо чи вернуть потім якшо вияснять шо таки не мали
права drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ви просто спитайте їх на основанії яких статей і яких законів
вони такоє неподобство з вас вимагають - думаю вони
"зависнуть" і все роз'ясницця - тільки не спішіть сплачувати
штраф, бо чи вернуть потім якшо вияснять шо таки не мали
права drinking smiley

Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037899999999996