В РФ компании Google угрожают штрафом за отказ подключиться к госсистеме Южная Корея испытывает новый космический ракетный двигатель В Аргентине установили самый вкусный рекорд в мире Транспортный коллапс в Черкассах: частные перевозчики отказались выезжать на маршруты В Австралии будут судить "клубничную террористку" В Черкассах опавшие листья превращают в удобрение Мировой объем выбросов углекислого газа пошел на рекорд Блогеры рассказали, что нужно для того, чтобы зарабатывать в соцсетях В декабре украинцев ждут два набора длинных выходных В Украине дорожают продукты: каких цен ждать к концу года
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Наличные ограничения

Відправлено користувачем MPPANNA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП 3 група единщик,турагент, прием наличных от физлиц, с использованием кассового аппарата. Мой вопрос: Могу ли я принимать по 50000 грн в день, от нескольких туристов по разным договорам , или только 50000 грн в день?Заранее спасибо!
[bank.gov.ua]

...
9) Чи стосується гранична сума розрахунків готівкою (50 000 грн.) загальної суми розрахунків між фізичною особою та підприємствами (підприємцями) за день в цілому?



Згідно з пунктом 2.3. глави 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 637 та пункту 1 Постанови № 210 у редакції, що діє з 04.01.2017, фізична особа має право здійснювати розрахунки готівкою з підприємством (підприємцем) в межах 50 000 грн. протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами. При цьому кількість підприємств (підприємців) та фізичних осіб, з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054300000000002