Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Книга доходів ФОП

Відправлено користувачем christina27 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Книга доходів ФОП
У ФОПа єдинника 3 група є книга доходів зареєстрована ще з 2015, але в 2017 він був на місяць переведений на загальну систему (дохорду не було), а потім знову на єдиний податок. Чи потрібно мені реєструвати книгу заново при всіх цих змінах системи оподаткування?
Ні - продовжуєте стару winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ще одне питання, Книга доходів зареєстрована 15.06.18р, а дохід отримали 13.06.18р, чи показувати мені цю суму в книзі і в звітах.Як поступити?


Re: Книга доходів ФОП
Конечно показывайте, если это безнал, нал можно и на другую дату перенести.
У ФОП на загальній системі ( роздрібна торгівля) не ведеться Книга обліку доходів і витрат. При планові податковій перевірці таке порушення вартувало 510,00. Цього тижня відбулася позапланова перевірка ( в зв"язку із скаргою покупця) податківців, кажуть, що нарахували підприємцю 600 тис штрафу через неведення даної книги.
Це реально??? Можливо, це такі серпневі жарти??? Хтось має досвід як діяти в такій ситуації??

П.С. Хто насправді у роздрібній торгівлі на загальній системі веде цю книгу? І якщо є такі відчайдухи, навчіть мене, будь ласка.
Re: Книга доходів ФОП
Все книгу ведут. Таких безбашенных ФОПов без книги не встречала, но слышала, что за неоприходование в книге штраф пятикратный от суммы неоприходования. Так что и 600 тыс может быть, все зависит от суммы выручки.
Подруга вела ФОПа, пришли и оштрафовали за то, что вчерашняя выручка не была внесена в книгу, ну не успела она с утра вчерашнюю записать. Но вроде не пятикратым обошлось, а штрафом в сумме невнесенной выручки.
Книга зареєстрована є і чесно велася, поки не прийшли і не сказали, що у вашому випадку її краще загубити, адже у книгу потрібно реєструвати всі накладні, які є на приході ( а їх в день може бути до 50 шт), а також всі накладні які оплатив підприємець ( аналогічна ситуація). Одним словом, якось непорозумілись ми з податківцями....
Якщо хтось може мені дати посилання , де грамотно та зрозуміло буде розписано як правильно вести цю книгу, буду вдячна.
Re: Книга доходів ФОП
Поищите на форуме, тут много тем по заполнению книги. В рознице, насколько знаю, заполняют расходы по среднему, накладных не указывают. Тоже не очень правильно, но по накладным заполнять просто нереально.
Дякую за пораду... шукаю по форуму.
Ще таке питання, а якщо й справді "загубити" книгу, які наслідки в грошовій формі за втрату книги доходів і витрат?
Нада повідомить ДПІ, зареєструвать нову
і відновить записи десь за три попередні роки drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Книга доходів ФОП
Как-то "теряли" книгу единщика, пришлось еще объявление об утере в газету подавать и штраф около 600 грн платить.
Подскажите, как правильно заполнить в книге дохода сумму возврата ошибочно перечисленной суммы.
Было перечисление за товар в начале года, покупатель ошибся и перечислили немного больше. Сразу не заметили. Вот теперь по их письму перечислили ошибочную сумму. Как теперь ее отобразить в графе 3 книге доходов. Ведь приход был ранее и занесен в книгу другой датой. Теперь этот возврат в графе 3 с минусом что ли отображать? ФОП на 2 группе.
Помогите, пожалуйста как правильно заполнить
Гляньте на графу 3 в книзі...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Книга доходів ФОП
В графе 3 с плюсом возврат отображается, дальше графа 4 = графа 2 - графа 3, там с минусом будет, если в графе 2 дохода нет.
Да, в графе 2 дохода нет, т.к. был доход другой датой.
Значит графа 4 и 7 будет с минусом? Меня этот минус и сбил. Не нашла я в разъяснении заполнения книги с минусом.
Спасибо. Я так и думала, но решила узнать мнения других.
Добрий день, я зробила помилку у книзі обліку доходів. По своїй малій практиці, випадково записала суму у графу 9, а не 7 як мала, як мені виправити цю помилку. Буду безмежно вдячна за пораду.
Re: Книга доходів ФОП
Стара книга закінчилась. Зараз немає варіантів вести її в електронному вигляді?
Як раніше - зошит прошнурований, пронумерований?
І якщо в стару вже не влізуть всі записи- це штраф?
Re: Книга доходів ФОП
Quote
olga300
Стара книга закінчилась. Зараз немає варіантів вести її в електронному вигляді?
Як раніше - зошит прошнурований, пронумерований?
І якщо в стару вже не влізуть всі записи- це штраф?

Есть книга в электронном виде, но ей никто не пользуется, так как заполнять надо не позднее следующего за отчетным дня.
Если пропустил, то штраф.
Re: Книга доходів ФОП
вот почитайте здесь, например
[buhgalter911.com]
Quote
wikalawrenyukukrnet
Добрий день, я зробила помилку у книзі обліку доходів. По своїй малій практиці, випадково записала суму у графу 9, а не 7 як мала, як мені виправити цю помилку. Буду безмежно вдячна за пораду.
Re: Книга доходів ФОП
Добрий день.
ФОП 3 група, платник ПДВ. Є наймані працівники.
Підкажіть будь ласка, сплату ЕСВ "за себе" треба записувати у витрати чи тільки ЕСВ з найманих працівників писати? Якщо да, то в яку графу?
Quote
nadin65
Добрий день.
ФОП 3 група, платник ПДВ. Є наймані працівники.
Підкажіть будь ласка, сплату ЕСВ "за себе" треба записувати у витрати чи тільки ЕСВ з найманих працівників писати? Якщо да, то в яку графу?

Відповіла в іншій темі drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Книга доходів ФОП
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка
До 2019го року ФОП був у одній ДПІ, з 2019го ркоу - в іншій.
Нова книга з нової ДПІ зареєстровано, з нею все ок.
Минулу книгу загублено.
Знаю процедуру, якщо Книга доходів втрачена, але тут у мене питання, на яке у ДФС не змогли відповісти - куди подавати повідомлення про загублення книги з прозанням відновити її і зареєструвати минулу - у стару ДПІ чи у нову??
Дуже дякую за ваші поради!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042400000000009