В центре Киева на выходные запретят движение транспорта Осень уже хозяйничает в Украине с дождями и заморозками Обучения полностью на венгерском языке в Украине не будет - Пристайко Нафтогаз рассчитал тарифы на транзит газа для РФ Рада разрешила НБУ штрафовать банки из-за обманутых клиентов Преемник Омеляна отказался от Hyperloop В РФ отреагировали на план США прорыва системы ПВО Калининграда ГБР разрешили увидеть документы Порошенко по Керченскому проливу Из Украины уходят сразу две авиакомпании Депутаты разрешили бизнесу не пользоваться ГОСТами
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

як оформити працівника ФОПу

Відправлено користувачем Oly@ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Фоп на 2 групі вперше хоче оформити найманого працівника

1 будь ласка дайте ссилку на типовий договір
2 як його зареєструвати в податковій по електронці
3будь ласка ссилку на розрахунок мінімальної зарплати
4 перелік звітів які треба здавати

дякую
Oly@
Фоп на 2 групі вперше хоче оформити найманого працівника

1 будь ласка дайте ссилку на типовий договір
2 як його зареєструвати в податковій по електронці
3будь ласка ссилку на розрахунок мінімальної зарплати
4 перелік звітів які треба здавати

дякую
1. [blank.dtkt.ua]
2. Этот договор нигде не регистрируется.
3. Минимальная зарплата - она и в Африке минимальная зарплата. Какую ссылку и на какой розрахунок Вы хотите? Сформулируйте Ваш вопрос корректнее, пожалуйста.
4. До допуска к работе - Повідомлення про прийняття працівника - в податковую.
Ежемесячно по ЕСВу - Дод. 4 в податковую.
Ежеквартально 1-ДФ в податковую.
Отчётность самогО ФОПа - без изменений.
дякую,

чи можна розрахунок нарахування та відрахувань із мінімальної зп

У бухгалтеров это называется начисление зарплаты.
Мин. зарплата в 2018 году = 3723,00.
Удержания
ПДФО 18% = 3723,00 х 18% = 670,14
ВЗ 1,5% = 3723,00 х 1,5% = 55,85
Начисление
ЕСВ 22,0% = 3723,00 х 22,0% = 819,06
На руки 3723,00 - 670,14 - 55,85 = 2997,01

1. Про применение ПСП читайте в ПКУ.
2. Про индексацию зарплаты читайте нормативку.
3. Зарплата должна выплачиваться не менее 2-х раз в месяц - аванс и зарплата.
4. Начисление з/платы -это азы бухгалтерии. Вы - не бухгалтер?
У ФОП трудовой договор с работником должен быть обязельно оформлен в письменном виде
Може хто є з СТО. Підкажіть, будь ласка, на яку посаду записали працівників з класифікатора професій?
Добрий день. Маю оформити працівника по направленню центру зайнятості. Підкажіть, будь ласка, всі етапи оформлення і як має відбуватись відшкодування ЄСВ? Працюю бухгалтером всього рік і не доводилось з таким стикатись. Буду дуже вдячна за допомогу
То что с цента занятости ещё не означает что будет возмещение ЕСВ .
Обычное оформление, ничем не отличается.
wikalawrenyukukrnet
Добрий день. Маю оформити працівника по направленню центру зайнятості. Підкажіть, будь ласка, всі етапи оформлення і як має відбуватись відшкодування ЄСВ? Працюю бухгалтером всього рік і не доводилось з таким стикатись. Буду дуже вдячна за допомогу
ЦЗ направляет на временные работы или на стажировку или еще что-нить.... это же совсем разные документы оформляются.... вы создали новое рабочее место? Яке відшкодування? Там куча условий
направлення саме на роботу, так на нове робоче місце, я знаю про умови, мені потрібно саме алгоритм відшкодування і які документи потрібно подавати в ЦЗ щоб отримувати відшкодування
Главное не забыть отразить новое рабочее место в отчете ЕСВ, иначе не увидите компенсацию
wikalawrenyukukrnet
направлення саме на роботу, так на нове робоче місце, я знаю про умови, мені потрібно саме алгоритм відшкодування і які документи потрібно подавати в ЦЗ щоб отримувати відшкодування
я каждый месяц подавала табл.6 дод.4 с кв.№2
Скажіть будь ласка ФОП прийняв на роботу працівника на повну ставку з окладом 4173 грн., з 16.04.2019р., працівник згідно трудового договору працює 2 дні через 2 в т.ч. і у вихідні, робочий час з 9 до 19 год., ті 2 дні які працівник відпочиває працює сам ФОП тобто за графіком змінності. Як правильно нараховувати з/п працівнику і як правильно вести табель обліку робочого часу. Просто перший раз з таким стикаюсь. Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00054299999999996