Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

як оформити працівника ФОПу

Відправлено користувачем Oly@ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Фоп на 2 групі вперше хоче оформити найманого працівника

1 будь ласка дайте ссилку на типовий договір
2 як його зареєструвати в податковій по електронці
3будь ласка ссилку на розрахунок мінімальної зарплати
4 перелік звітів які треба здавати

дякую
Quote
Oly@
Фоп на 2 групі вперше хоче оформити найманого працівника

1 будь ласка дайте ссилку на типовий договір
2 як його зареєструвати в податковій по електронці
3будь ласка ссилку на розрахунок мінімальної зарплати
4 перелік звітів які треба здавати

дякую
1. [blank.dtkt.ua]
2. Этот договор нигде не регистрируется.
3. Минимальная зарплата - она и в Африке минимальная зарплата. Какую ссылку и на какой розрахунок Вы хотите? Сформулируйте Ваш вопрос корректнее, пожалуйста.
4. До допуска к работе - Повідомлення про прийняття працівника - в податковую.
Ежемесячно по ЕСВу - Дод. 4 в податковую.
Ежеквартально 1-ДФ в податковую.
Отчётность самогО ФОПа - без изменений.
дякую,

чи можна розрахунок нарахування та відрахувань із мінімальної зп


У бухгалтеров это называется начисление зарплаты.
Мин. зарплата в 2018 году = 3723,00.
Удержания
ПДФО 18% = 3723,00 х 18% = 670,14
ВЗ 1,5% = 3723,00 х 1,5% = 55,85
Начисление
ЕСВ 22,0% = 3723,00 х 22,0% = 819,06
На руки 3723,00 - 670,14 - 55,85 = 2997,01

1. Про применение ПСП читайте в ПКУ.
2. Про индексацию зарплаты читайте нормативку.
3. Зарплата должна выплачиваться не менее 2-х раз в месяц - аванс и зарплата.
4. Начисление з/платы -это азы бухгалтерии. Вы - не бухгалтер?
У ФОП трудовой договор с работником должен быть обязельно оформлен в письменном виде
Може хто є з СТО. Підкажіть, будь ласка, на яку посаду записали працівників з класифікатора професій?
Добрий день. Маю оформити працівника по направленню центру зайнятості. Підкажіть, будь ласка, всі етапи оформлення і як має відбуватись відшкодування ЄСВ? Працюю бухгалтером всього рік і не доводилось з таким стикатись. Буду дуже вдячна за допомогу
То что с цента занятости ещё не означает что будет возмещение ЕСВ .
Обычное оформление, ничем не отличается.
Quote
wikalawrenyukukrnet
Добрий день. Маю оформити працівника по направленню центру зайнятості. Підкажіть, будь ласка, всі етапи оформлення і як має відбуватись відшкодування ЄСВ? Працюю бухгалтером всього рік і не доводилось з таким стикатись. Буду дуже вдячна за допомогу
ЦЗ направляет на временные работы или на стажировку или еще что-нить.... это же совсем разные документы оформляются.... вы создали новое рабочее место? Яке відшкодування? Там куча условий
направлення саме на роботу, так на нове робоче місце, я знаю про умови, мені потрібно саме алгоритм відшкодування і які документи потрібно подавати в ЦЗ щоб отримувати відшкодування
Главное не забыть отразить новое рабочее место в отчете ЕСВ, иначе не увидите компенсацию
Quote
wikalawrenyukukrnet
направлення саме на роботу, так на нове робоче місце, я знаю про умови, мені потрібно саме алгоритм відшкодування і які документи потрібно подавати в ЦЗ щоб отримувати відшкодування
я каждый месяц подавала табл.6 дод.4 с кв.№2
Скажіть будь ласка ФОП прийняв на роботу працівника на повну ставку з окладом 4173 грн., з 16.04.2019р., працівник згідно трудового договору працює 2 дні через 2 в т.ч. і у вихідні, робочий час з 9 до 19 год., ті 2 дні які працівник відпочиває працює сам ФОП тобто за графіком змінності. Як правильно нараховувати з/п працівнику і як правильно вести табель обліку робочого часу. Просто перший раз з таким стикаюсь. Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058000000000002