Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи може ФОП подати заяву на эдиний податок електронкою?

Відправлено користувачем Цветик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
А хто знає, зараз можна через Медок або через Електронний кабінет подати ФОПу заяву на Єдиний податок? Чи треба подавати лише папірець в податкову?
Цвєтік пока такой возможності нєту... такшо нозями(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А підкажіть будласка які ще документи треба подати разом із заявою? Чи лише заяви достатньо?


Одна заява і всьо, жилатільно в двох екзмпл. tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Одна заява і всьо, жилатільно в двох екзмпл. tongue sticking out smiley
А у нас такую заяву не принимают без копии документа, подтверждающего право на помещение, в котором будет осуществляться хоздеятельность...eye rolling smiley
У нас т-т-т пока нічо не трєбують eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nikon

Одна заява і всьо, жилатільно в двох екзмпл. tongue sticking out smiley
А у нас такую заяву не принимают без копии документа, подтверждающего право на помещение, в котором будет осуществляться хоздеятельность...eye rolling smiley

А если он будет у себя дома этим заниматься (например, предоставлять какие-то информационные услуги), или ездить по офисам клиентов? То что? Платёжку из ЖЕКа им предоставить?
Quote
Цветик


Одна заява і всьо, жилатільно в двох екзмпл. tongue sticking out smiley
А у нас такую заяву не принимают без копии документа, подтверждающего право на помещение, в котором будет осуществляться хоздеятельность...eye rolling smiley

А если он будет у себя дома этим заниматься (например, предоставлять какие-то информационные услуги), или ездить по офисам клиентов? То что? Платёжку из ЖЕКа им предоставить?[/quote
]Неее)))))))
Если разъездной характер работы, то они ничего не хотят )))))
А вот если ФОП осуществляет хоздеятельность по месту жительства, то податковая обязательно начислит ФОПу земельный податок + податок на нерухоме майно...
Доброго дня, шановні експерти! Скажіть, будь ласка, то якщо ти в цьому році на Єдиному податку, то щоб перейти на наступний рік - треба подавати заяву знову? Автоматично не переводять?(((

А якщо немає змоги поїхати на місце реєстрації (мені то 600 км...), то з січня автоматично я перейду на загальну систему? А тоді можна повернутись на Єдиний податок у 2019 році? Чи вже всьо?

Наперед дякую за відповідь!
Quote
ttacja
Доброго дня, шановні експерти! Скажіть, будь ласка, то якщо ти в цьому році на Єдиному податку, то щоб перейти на наступний рік - треба подавати заяву знову? Автоматично не переводять?(((

А якщо немає змоги поїхати на місце реєстрації (мені то 600 км...), то з січня автоматично я перейду на загальну систему? А тоді можна повернутись на Єдиний податок у 2019 році? Чи вже всьо?

Наперед дякую за відповідь!

Не надо не каких заяв на следующий год. Этого давно уже нет. Вы на едином, пока не подадите заяву про отказ от единого , ну или налоговая сама не исключит вас с реестра плательщиков единого, например за не уплату.
Боже, дякую! Знаю, колись, як була фопом у 2010 році, потрібно було щороку подавати заяву. А тут натрапила на цю тему, і злякалась.

Але ж це різні ситуації можуть бути, я не планую переходити з 3 групи, боргів нема. Дякую!!!!!
Порадьте, будь-ласка, щодо моєї ситуації:
я ФОП з 2008 року, до середини 2015 року був на ЄП, потім перестав вести діяльність і перейшов на загальну систему (з 2017 року оплачував ЄСВ), в деклараціях показував нульові доходи. Зараз з 2019 року хочу відновити діяльність і знову перейти на ЄП. Мені для цього треба лише занести в податкову заяву про перехід на ЄП чи ще якісь дії? Книга обліку доходів, яку вів раніше (форма книги з 2012 року) десь має бути, але вона з 2012 року не заповнена. Може варто купити і зареєструвати нову книгу, оскільки пройшло вже більше 3 років, як я був на ЄП чи все ж заповнити стару книгу за старі дати і продовжити вести її далі?
Старую книгу "случайно потерять" и зарегистрировать новую
Так для "випадкової втрати" наскільки я знаю необхідно писати заяву в поліцію і потім писати заяву на втрату книги в податкову?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999