Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП загальна система ПДВ зведені податкові

Відправлено користувачем Олена 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
НЕ кидайте тапками. Допоможіть, шановні колеги, бо від номативки вже очі вилазять. Ситуація наступна. Є ФОП загальник з пдв та акцизом. Платником ПДВ став автоматично (перевищення ліміту продажу). Намагаюсь скласти зведені податкові накладні АЛЕ в Z звіті є тільки такі дані - "обіг без пдв" "обіг ПДВ 0%" "збір (акциз)". Я так розумію, що КА просто не запрограмовано на ведення даних ПДВ 20%. Але ж податкову зведену потрібно скаладати з моменту , як ФОп став платником податку.? На основі якої цифри складати податкову накладну? Де брати коди підакцизних товарів? Чи просто складати "товар в асортименті" і одиниця виміру "грн"??? Який код зведеної податкової (1-4)???
Або киньте в мене нормативкою.
Дякую за розуміння!


p.s. яку програму для реєстраціі ви використовуєте? чи все можливо робити в електронному кабінеті платника?
РРО нужно запрограммировать под НДС. Сейчас все равно нужно начислить НДС, хоть его и нет в РРО. Принцип начисление такой:
При продаже подакцизного товара на сумму 126 грн
база для акциза 126/105*100=120
акциз 126/105*5=6
база для НДС (126 - 6) /1,2 = 100
НДС (126 - 6) /6 =20 или 100*0,2 = 20.
По-хорошему конечно нужно вносить в сводную НН всю номенклатуру товара, коды можно взять во входящих НН. Но по сути, если выписать НН на "товар в ассортименте", то НО ведь с Вас не снимут. Так что решайте сами, нужно ли Вам морочиться с номенклатурой или так сойдет.
Спасибо за помощь) Я так и думала, просто после такого количества нормативки запуталась)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000004