Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЕСВ за 2018 единщик 3 группа

Відправлено користувачем Nirtaku 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый вечер, подскажите пожалуйста, кто заполнял новый отчет по ЕСВ за 2018г, для единщика третья группа?
В Додатке 5 Таблиця 1. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування появилось поле Код категорії ЗО, мы ведь его заполняем верно(если нет наемных и сам за себя)? Вопрос какой ставим код?Я так поняла, что просто проставить 6, или как-то по -иному?
Также вопрос по Главному документу Додатка5 Пункт 6. Тип платника та період перебування (місяць):Если ты единщик с 2015 года, необходимо ли заполнять данные колонки и указывать даты регистрации, или это длятех кто изменил свой статус?
Заранее,всем огромное спасибо.
Проставляем 6, даты указываем с 01.01.2018 до 31.12.2018
А як заповнюєте звіт, якщо ФОП був зареєстрований не з початку року?

У мене наприклад ФОП зареєструвався у березні, на єдиному податку з квітня.
Я залишила пустими січень-лютий, коли ФОП ще не був зареєстрований, то прийшла квитанція 2 "Не прийнято, код ЗО має бути заповнений". Згодом заповнила ці рядки кодом "5" - загальна система" рядки з сумами ЄСВ були пусті, але у титульному листку вказала термін перебування на заг. системі з 01.03.18 - по 31.03.18. То теж прийшла квитанція 2 "Не прийнято, термін перебування на зг. системі не збігається..."


подскажите пож. гр. 3 Сума чистого доходу (прибутку), заявлена в податковій декларації /Самостійно визначена сума доходу / Частка розподіленого доходу - ставим 3723?
Так а пусті рядки бути не можуть - ви ж зобов'язані сплачувати
ЄСВ незалежно від доходу, просто за сам факт реєстрації ФОПом... eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, погоджуюсь, але якщо ФОП зареєстрований з 05 березня, то очевидно, що за березень-грудень він має заплатити ЄСВ, а от у січні та лютому він ще не був ФОПом - як відобразити ці місяці???
То есть в графе 3 - Сума чистого доходу (прибутку), заявлена в податковій декларації /Самостійно визначена сума доходу / Частка розподіленого доходу, мы проставляем минималку, в не зависимости от полученного дохода в каждом конкретном месяце, или пишем то что указывается в декларации???
Я теж маю ФОПа зареєстрованого не з початку року.
І теж місяць на загальній, а залишок на єдиному.
Перевірте дати в ярлику чи обидва показники ви запонили?!?!?!
Загальна 01.03 - 31.03, а єдиний 01.04 - 31.12?!?!?!
В березні код 5, а в квітні-грудні 6?!?!?!
Стовпчик 3 я особисто не заповнювала, бо на загальній
доходу не було, а на єдиному - виходячи з назви - вважаю,
шо непотрібно... Ну і загальні суми перевірте smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
на линиин консультаций говорят что если гр. 4 платили от мин. то и в гр. 3 будет такая же сумма
Quote
Шустрик
Я теж маю ФОПа зареєстрованого не з початку року.
І теж місяць на загальній, а залишок на єдиному.
Перевірте дати в ярлику чи обидва показники ви запонили?!?!?!
Загальна 01.03 - 31.03, а єдиний 01.04 - 31.12?!?!?!
В березні код 5, а в квітні-грудні 6?!?!?!
Стовпчик 3 я особисто не заповнювала, бо на загальній
доходу не було, а на єдиному - виходячи з назви - вважаю,
шо непотрібно... Ну і загальні суми перевірте smoking smiley
А я вот нарыла отакэ :
[www.buhoblik.org.ua]
Тобто, для єдиноподатників ЗАПОВНЮЄТЬСЯ стопчик 3 : там всюди(у всіх місяцях знаходження на ЄП) - мінімальна з/плата!!!eye rolling smiley
Подводя итоги - графу 3 мы заполняем с мин.зарплатой, что бы совпадали все строки и сама сумма уплаты.


Офигеть кричали гости. Вот как это называется
Quote
nikon

Я теж маю ФОПа зареєстрованого не з початку року.
І теж місяць на загальній, а залишок на єдиному.
Перевірте дати в ярлику чи обидва показники ви запонили?!?!?!
Загальна 01.03 - 31.03, а єдиний 01.04 - 31.12?!?!?!
В березні код 5, а в квітні-грудні 6?!?!?!
Стовпчик 3 я особисто не заповнювала, бо на загальній
доходу не було, а на єдиному - виходячи з назви - вважаю,
шо непотрібно... Ну і загальні суми перевірте smoking smiley
А я вот нарыла отакэ :
[www.buhoblik.org.ua]
Тобто, для єдиноподатників ЗАПОВНЮЄТЬСЯ стопчик 3 : там всюди(у всіх місяцях знаходження на ЄП) - мінімальна з/плата!!!eye rolling smiley

Наташ мене збентежила назва графи - чистий дохід...
У єдинників жиж загальний дохід - тому і не заповнювала
і всьо прийнято... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик


Я теж маю ФОПа зареєстрованого не з початку року.
І теж місяць на загальній, а залишок на єдиному.
Перевірте дати в ярлику чи обидва показники ви запонили?!?!?!
Загальна 01.03 - 31.03, а єдиний 01.04 - 31.12?!?!?!
В березні код 5, а в квітні-грудні 6?!?!?!
Стовпчик 3 я особисто не заповнювала, бо на загальній
доходу не було, а на єдиному - виходячи з назви - вважаю,
шо непотрібно... Ну і загальні суми перевірте smoking smiley
А я вот нарыла отакэ :
[www.buhoblik.org.ua]
Тобто, для єдиноподатників ЗАПОВНЮЄТЬСЯ стопчик 3 : там всюди(у всіх місяцях знаходження на ЄП) - мінімальна з/плата!!!eye rolling smiley

Наташ мене збентежила назва графи - чистий дохід...
У єдинників жиж загальний дохід - тому і не заповнювала
і всьо прийнято... eye rolling smiley
Ну, я ще не подаю.....я тільки готуюся )))))
Так і мене бентежить ФОП на 3-й групі ЄП !
Якщо на 2-й групі ЄП ота мін.з/плата в кожному місяці хоч якось логічно притягається, то для 3-ої групи ЄП існують конкретні суми доходу......ми ж їх пишемо в Книгу....і від конкретних сум доходу залежить розмір ЄП !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ми ж Деку подаємо з цими конкретними сумами доходу.......
А так Додаток 5 (де типу вкажемо місячний дохід = мін. зарплаті) не состикується з Декою по ЄП (де ми 100% вказуємо реальний місячний дохід) !
Нічівоніпанімаю.............
Отож - я вважаю то виключно до загальної стосуєцця smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Отож - я вважаю то виключно до загальної стосуєцця smoking smiley
саме так
Такс, у мене дані неприйнято додаток 5 по ФОПу, який зареєстрований не з початку року.

Причина: Помилка Таблиця 1 у полі "Код категорії застрахованої особи"
застосовуються коди категорії застрахованої особи, відмінні від
значень "5", "6", "9", "4"


Це я так розумію пов"язано з тим, що код категорії ЗО незаповнений у січні-лютому... але ж як я їх маю заповнити, якщо ФОП ще тоді був незареєстрований... confused smiley
январь и февраль вы оставляете пустыми, а март вы ставите код 5, з/п 3723,00, с апреля по декабрь ставите код 6 и з/п 3723,00 и у вас примут отчёт.
Quote
Нечемнуся
Такс, у мене дані неприйнято додаток 5 по ФОПу, який зареєстрований не з початку року.

Причина: Помилка Таблиця 1 у полі "Код категорії застрахованої особи"
застосовуються коди категорії застрахованої особи, відмінні від
значень "5", "6", "9", "4"


Це я так розумію пов"язано з тим, що код категорії ЗО незаповнений у січні-лютому... але ж як я їх маю заповнити, якщо ФОП ще тоді був незареєстрований... confused smiley

У меня ФОП с августа 2018, с 01.09 на ЕН. Все норм приняло.
До августа везде пустые колонки, август тип ЗО 5, графа 3 пустая, графа 4-3723
с сентября до конца года тип ЗО 6, графа 3 пустая, графа 4-3723
lavskiy_zvitmetaua , arcess дякую!!! я все аналогічно заповнила, січень-лютий пусті рядки, березень 5 код, графа 4 3723,0 грн, далі код ЗО 6 по всіх місяцях... і не приймає звіт ... навіть не знаю, що думати... Це я відправляла через Медок, спробую відправити ще через ел. кабінет...
Нужно в марте с ЗО 5 в графе3 поставить 3723,00, а не в четвёртой графе.
Quote
lavskiy_zvitmetaua
Нужно в марте с ЗО 5 в графе3 поставить 3723,00, а не в четвёртой графе.

а если не было дохода на общей системе в марте?
мне в налоговой сказали делать так, как я написала, сдала через медок, все ок
Підкажіть, будь ласка, яку звітність повинен подавати ФОП 2 групи крім Додатку 5 (ЄСВ за себе) і декларації платника єдиного податку за рік? Додаток 4 і 1 ДФ за працівників здає. Що ще?
Quote
ilikemyjob
Підкажіть, будь ласка, яку звітність повинен подавати ФОП 2 групи крім Додатку 5 (ЄСВ за себе) і декларації платника єдиного податку за рік? Додаток 4 і 1 ДФ за працівників здає. Що ще?
Да вроде больше ничего, если нет специфических отчетов по виду деятельности.
Моя епопея зі здачею додатку 5 закінчилась smiling smiley Відправила звіт через ел. кабінет, бо до того робила це в Медку, заповнила все ідентично, як і до того, і о чудо! - звіт прийнято. В чому була проблема, я так і не зрозуміла... буває...
подскажите, чем грозит, фоп закрылся у гос регистратора 17.12.17, есв оплатил 10.01.18, везде пишут что оплатить нужно было до закрытия, не могу найти где это написано
нашла такое: [zakon3.rada.gov.ua]

Єдиний внесок сплачується протягом 10 календарних днів після граничного строку подання звіту із зазначенням типу форми «ліквідаційна»;

не понятно почему все пишут что платить нужно до ликвидации?
Мож потому что после ликвидации утрачен статус ФОП....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00067400000000001