Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заборгованість(пеня) 8000 грн

Відправлено користувачем od01v0999 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Закрили ФОП бо працювали в мінус, а в податковій ще й повідомили про заборгованість нараховану починаючи з 2014 року, не розумію чому вони раніше мене не повідомили? Що робити? Платити? Чи можно зробити розстрочку? Чи законні дії дфс?
І як можна відповісти на Ваше питання, якщо Ви навіть не написали, по якому податку заборгованість?
Заборгованість нарахована по єдиному податку.


Тут нужно разбираться вовремя ли Вы платили единый налог. Если хоть раз была просрочка, начисляется штраф 50% для 2 группы и 10% для 3 группы. Если задолженность по единому налогу остается длительное время (точно не помню, но кажется в течение двух кварталов), фискалы могут лишить ФОП единого налога. Фактически предупреждать они не обязаны, но пояснить откуда задолженность должны. Может там вообще что-то ошибочно начислено.
Доброго дня. Борг продовжує збільшуватись, а розмовляти інспектор навіть не спускається, слухавку не беруть. Що робити? Куди писати або звертатись? У нас в Комінтерново на Одещині ДФС - все для людей. За борг навмисно мовчать щоб людина більше сплатила. Це не Європа!
Європа давно б вже звернулась до спеціаліста....
Ось недавно звертались до адвоката, бо була завищена грошова оцінка землі і коеф. (Сама вирішити питання не змогла.) Тепер все ОК,
Они никого не предупреждают, чем позже налогоплательщик узнает, тем больше будет денежек в бюджет. Выше правильно написали, что 2 квартала подряд неуплата = перевод на общие. Идите в налоговую на сверку, посмотрите что и как. Я же правильно поняла, что 1 или 2 группа?
Да. Спасибо. Они не хотят с людьми общаться(
Ну я бы в такой ситуации для начала зашел бы кабинет плательщика и там попробовал бы свериться, потом конечно в ДФС и что значит не хотят общаться, на прием к начальнику идете.
Quote
Dimaxa
Ну я бы в такой ситуации для начала зашел бы кабинет плательщика и там попробовал бы свериться, потом конечно в ДФС и что значит не хотят общаться, на прием к начальнику идете.
100% !
А в мене ще та ситуація... Фоп , гр 5%. Податкова не врахувала декларацію за 2015 рік. і сплата єдиного податку що шла за 2015 рік пішла в переплату в наступні періоди. Не розбираючись чого у нас там переплата ми не доплачували ЄП. Станом на сьогодні ще досі не має недоїмки по ЄП в електронному кабінеті. Як тепер? Податкова повернеться до 2015 року? Чи врахує вона свою помилку? Чи як взагалі двяти в цій сиуації? Можливо хтось підскаже
Quote
Valy_kom
А в мене ще та ситуація... Фоп , гр 5%. Податкова не врахувала декларацію за 2015 рік. і сплата єдиного податку що шла за 2015 рік пішла в переплату в наступні періоди. Не розбираючись чого у нас там переплата ми не доплачували ЄП. Станом на сьогодні ще досі не має недоїмки по ЄП в електронному кабінеті. Як тепер? Податкова повернеться до 2015 року? Чи врахує вона свою помилку? Чи як взагалі двяти в цій сиуації? Можливо хтось підскаже

Не приняли по какой причине? Наверное же что то не так, раз не признали декларацию. А т.к. декларация считается не поданой то и срока исковой давности нет.
Я бы сидела тихо, время пройдет и все забудется. Кто там будет в 2015 году копаться, если им не напомнить...
Декларація була прийнята. Вони в нарахування не поставили
В електронному кабінеті стоїть йде колонка нарахувань, 20 лютого повинно було стояти нарахування в 1000 , а його не має. Стоїть лише оплата. От і виникла по даним кабінету переплата, а по факту її не було
Незрозуміла ситуація, якби була недоїмка йшло б червоним. І меня була б . А тут переплата. Технічна помилка.
Вопрос в том, что если они опомнятся и проведут начисления, возникнет недоимка в следующих периодах.
У меня такая же ситуация по турсбору, во 2 квартале 2015 декларация сдана, а начислений нет. Сижу тихо, но эту переплату не использую, оплачиваю все не зависимо от переплаты.
От я цього і не побачила. І в мене з 2016 року недоплата тих 1050 грн. Оскільки думали, що помилково зробили ще одну оплату і не доплачувалиeye popping smiley
Я подала уточнені за 2016-2017 роки по сумам саме які оплатила. Є але. Чи зможуть вони заднім числом зробити мені те нарахування, чи термін 1095 днів пройшов. Чи вони так само бачать переплату як і я і нічого виправити не зможуть вже. Подала запит на консультацію до декількох консультантів, Вони мовчать....
Да кто ж их знает, что они могут, а что нет...
Думаю, что если им не напомнить, они уже ничего не найдут и не проведут. Но как оно на самом деле будет, неизвестно.
Quote
Valy_kom
Декларація була прийнята. Вони в нарахування не поставили

Это и означает что Вашу деку не признали налоговой декларацией
Она не принята
Если посмотрите в ЕКП там будет стоять статус "История подання" Это не принята
Quote
Lin@
Декларація була прийнята. Вони в нарахування не поставили

Это и означает что Вашу деку не признали налоговой декларацией
Она не принята
Если посмотрите в ЕКП там будет стоять статус "История подання" Это не принята

справа в тому, що вона прийнята, я за цю неділю спілкувалась з 3 консультантами і з податкової теж (не за обліком звісно, там як завжди нічого не знають), декларацію бачать, оплату бачать, а от в нарахуванні не відображається і йде як переплата.
їхня помилка і моя неуважність може дуже дорого коштувати...
Бывает и такое, что дека принята, а начислений нет, это их ошибка. У меня так было, я вовремя заметила, позвонила им, т.к деку в последний день на бумаге сдавала, думала может что-то не так. Инспектор сказала, что все в порядке, начисления она исправит, в кабинете появятся завтра. Так и случилось. А по другому ФОПу та же история, но деку по электронке сдавала, заметила поздно, не звонила, так и висит переплата.
Всім привіт! Підкажіть будь ласка в мене в електроному кабінеті в бюджетних розрахунках по ЄСВ зявилася пеня з 31/03 все вчасно подано та оплачено чи може бути їхня технічна помилка можли я ще щось маю перевірити ...( і куди мені звертатись?
дякую!
Quote
vbhjcbxrf
Всім привіт! Підкажіть будь ласка в мене в електроному кабінеті в бюджетних розрахунках по ЄСВ зявилася пеня з 31/03 все вчасно подано та оплачено чи може бути їхня технічна помилка можли я ще щось маю перевірити ...( і куди мені звертатись?
дякую!
Там зараз повний бардак...почекаємо..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00069000000000001