Основные правила осеннего питания В Одесской области построят три ветроэлектростанции В Карпатах пошел мелкий снег В Запорожье пассажиры маршрутки задержали карманника Вятрович прокомментировал свою отставку и новый бюджет института В Украине подорожает дизтопливо - эксперт Обманутые инвесторы новостроек вышли на митинг: В центре Киева было перекрыто движение Как проверить продукты на содержание пальмового масла В Киев окончательно пришла осень Мост метро в Киеве закрыли: Мужчина вышел из авто и кричит, что все взорвет
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Единщик 2 гр. перешел на общий налог с 3 квартала.Сдавать деку единоналожника?

Відправлено користувачем Сюзанна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
При этом за полугодие отчет единщика 2 группы сдан. Потом сдавались декларации общеналожника, за 9 месяцев и годовой. Я думаю, что годовую декларацию по единому налогу 2 группы сдавать не нужно. Хочется убедиться smiling smiley
Мне сегодня в Шевченковской налоговой сказали, что нужно сдавать обе декларации за год.


Нашла такое:
ЗІР 107.08
...
Згідно із п.п. 296.5.1 п. 296.5 ст. 296 ПКУ платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у п. 291.4 ст. 291 ПКУ, або самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої (фізичні особи - підприємці) груп, або відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ.
При цьому у податковій декларації окремо відображаються обсяг доходу, оподаткований за ставками, визначеними для платників єдиного податку першої та другої груп, обсяг доходу, оподаткований за ставкою 15 відсотків, обсяг доходу, оподаткований за новою ставкою єдиного податку, обраною згідно з умовами, визначеними главою 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розд. XIV ПКУ, авансові внески, встановлені п.295.1 ст.295 ПКУ.
Подання податкової декларації у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, звільняє таких платників від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду.
Quote
Anna01
Мне сегодня в Шевченковской налоговой сказали, что нужно сдавать обе декларации за год.

Ну для 2-ої групи звітний річний період і подана дека за 2-й квартал в карточку не лягає - по ній
тільки якшо потрібна довідка про доходи ця сума берецця, тому річну подавать обов'язково eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У разі переходу або самостійної відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на загальну систему оподаткування (або якщо допустимий обсяг доходу перевищено, або платник перейшов на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої груп) платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.
Подання декларації за квартальний період звільняє таких платників від обов’язку подання декларації у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду.
Ну по законодатільству то так, а от тєхнічєські возможності
у них такоВо нєвоспрінімають, особінно єслі людина продолжає
працювать і не закриваєцця sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну по законодатільству то так, а от тєхнічєські возможності
у них такоВо нєвоспрінімають, особінно єслі людина продолжає
працювать і не закриваєцця sad smiley
ааааа.... ми должні і це вчитувать? абайдуцца
Ну єслі чілавєку нічо од них нінада, то мона і наплювать канєшно
на їхні хотєлки tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну єслі чілавєку нічо од них нінада, то мона і наплювать канєшно
на їхні хотєлки tongue sticking out smiley
Так что, нужно сдать и годовую деку единщика (перешедшего на общий с 3 квартала)?
Quote
Сюзанна

Ну єслі чілавєку нічо од них нінада, то мона і наплювать канєшно
на їхні хотєлки tongue sticking out smiley
Так что, нужно сдать и годовую деку единщика (перешедшего на общий с 3 квартала)?
Почему бы и нет, если переживаете. не сложно же...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051000000000001