Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

додаток 5 ЄСВ графа 3

Відправлено користувачем iryna150193 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Які суми мають стояти у графі 3 додатку 5 ЄСВ? Сума чистого доходу/ 12 міс. чи мінімальна 3723, якщо ми платили мінімальний внесок 819 грн. за всі 12 міс.і сума чистого доходу 5100 грн. за рік. Якщо поділю на 12 це вийде копійкових 425 грн. І якщо вказувати 3723 то тоді усього не буде сходитися з сумою у декларації. Як правильно?????
Я так понимаю, что в столбце 3 показываем свой чистый доход из Деки, разделённый на 12 месяцев. Ну, чтобы внизу в графе "Усього" получился чётко чистый доход из Деки.
А в столбце 4 показываем мин. зарплату помесячно.
В столбце 5 естественно 22,00%.
Тогда в столбце 6 получится помесячно 819,06.
Моё мнение.
перша сторінка звіту пункт 5 дата державної реєстрації припинення або дата подання до органу доходів і зборів заяви про зняття з обліку платника єдиного внеску. Це має стояти дата реєстрації як платника єсв чи це для тих хто переходив на іншу систему обліку чи знімався з обліку.????


Дякую за підтримку, бо я тоже до такого варіанту схиляюся, бо так пише і пенсійний і дфс але начитавшись різних коментарів і дискусій на сайті починаєш сумніватися. Так хоч знаєш що ти не один.
Quote
iryna150193
перша сторінка звіту пункт 5 дата державної реєстрації припинення або дата подання до органу доходів і зборів заяви про зняття з обліку платника єдиного внеску. Це має стояти дата реєстрації як платника єсв чи це для тих хто переходив на іншу систему обліку чи знімався з обліку.????
В пункте 5 идёт речь про припинення та про зняття з обліку платника єдиного внеску.
Ну даже если ФОП меняет систему налогообложения, он всё равно остаётся платником ЕСВа.
Для отображения смены системы там пониже есть табличка, пункт 6 кажется.
А Вы что, вручную формируете этот отчёт?
Если делать ну хоть в Фризвите, то прога сама подсказывает что куда.....
користуюсь єдиним вікном подання звітності з сайту дфс. Тобто цей пунк може бути пустим якщо ми не припиняли діяльності і не знімалися з обліку???
Так.
Я робила цей звіт у Фрізвіті (за своїх ФОПів), мої ФОПи працювали весь 2018 рік без змін, так цей пункт пустий.
Дякую таким сайтам і таким людям які готові поділитися своїми думками, вміннямиsmiling smiley і досвідом.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000414