Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Управлінський облік ФОП

Відправлено користувачем інночка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, допоможіть будь-ласка! ФОП має бар і кухню, хоче звіт за місяць в одній табличці:
1. Назва товару
2. Одиниця виміру
3. Залишок на початок місяця (кількість і сума в цінах закупки)
4. Закупка (кількість + сума)
5. Продажа (кількість + сума (собівартість)
6. Ціна та виручка в цінах продажу
7.Списано (втрати) кількість + сума
8. Прибуток
9. Рентабельність
10. Залишок на кінець місяця (кількість + сума)
11. Залишок на кінець місяця (сума - в цінах закупки).
Приблизно так. Я йому пояснюю, що якби це був лише штучний товар, то не було б проблем. Але в мене немає на початок місяця салату "Цезар", чи картоплі Фрі, чи навіть кави "Американо з молоком", а є окремі інгридієнти, які ми потім списуємо по технологічних картах на певне блюдо. А одна позиція "кава" йде на приготування кави Еспресо, Американо, + те ж саме з молоком, а ще капучіно, лате і т.д. по різних цінах. Що в такому випадку писати в графі "Ціна"? при цьому цукор, мішалку, стаканчик, воду ми окремо не продаємо, а їх вартість входить до вартості різних блюд.
Але ФОП хоче все в одній табличці, щоб бачити дохід по кожному блюду і в той же час матеріальний звіт по інгридієнтах тут же.
Може, хтось із таким вже стикався і може підказати, як все згрупувати? Буду дуже вдячна за Вашу допомогу!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000306