Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з ЄСВ додаток 4 таблиця 6

Відправлено користувачем iryna150193 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь ласка. Перший раз буду подавати цей звіт. Зарплата за місяць нижче мінім. Прийнятий працівник. 12.07. кількість відпрацьованих днів 14. Зарплата за місяць 2540,10грн. (4173/23 роб.дні*14відпрац.).у звітності заокруглювати до 2540. Чи писати з копійками. Код типу нарах.13 (кол.10)., Кол.15. -14., Кол 17-2540, кол.18-2540грн., кол.19-1633 грн., Кол. 20-21,-359.26, чи кол.20 не дублюється з 21. Чи ЄСВ маєте бути в таблиці двама рядками. Геть заплуталася.
Чи не зарано Ви зібралися звіт подавати?
Зараз ми подаємо звіт за червень, а за липень звіт подається з 1 по 20 серпня.
В звіті нічого заокруглювати не можна. Оскільки працівник прийнятий у липні та відпрацював неповний місяць, донараховувати ЄСВ не потрібно і код типу нарахувань 13 Вам не потрібен. У Вас буде один рядок з зарплатою 2540,09 та ЄСВ 558,82.
Та я знаю що зарано. Просто не хочу відкладати все на останній момент.бо з тим не знайома. Тобто різниці між мін. з/п і фактично нарах. Вказувати не потрібно. Кол.19-1633 грн.не заповнюється??


Заздалегідь дуже Вам дякую
Не потрібно, тому що працівника прийнято на роботу не з початку місяця. Так само і зі звільненням. А от якби б трудові відносини були весь місяць, а робітник, наприклад, був у відпустці за свій рахунок, тоді треба донараховувати. Донарахування відображається окремим рядком з кодом типу нарахувань 13..
Чи потрібно нараховувати індексацію. Якщо новоприйнятий працівник. Її потрібно проводити кожного місяця чи при збільшенні мін. зарплати вже у січні 2019
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030299999999994