Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розбіжності між 1ДФ та декларацією про майновий стан(запит)

Відправлено користувачем D_Oksa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, підкажіть,будь ласка, чи правильно я розумію, що декларація про майновий стан та доходи заповнюється без ПДВ (платник ПДВ), а в 1ДФ (ознака 157 відображається дохід з ПДВ). Прийшов запит із податковою про надання пояснень про розбіжності...
в 1 дф выплаты фопам я показываю без учета НДС

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
А я с НДС показываю. Оно мне надо их НДС еще считать? Но думаю, фискалы это учитывают, когда розбижности сверяют, так что скорее всего кто-то неправильно показал. А сумму розбижности они в запросе указывают?


Как я понимаю четких разъяснений на этот счет нет и каждый делает на свое усмотрение)

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
сумма розбіжности которую они вказують зовсім незрозуміла... в тексті листа взагалі прописано що розбіжності між декларацією платника єдиного податку та 1дф. ПРОШУ поради як підготувати відповідь-та чи давати весь перелік документів, який вони запросили. Алгоритм підрахунку одного та другого звіту відрізняється. Може у кого вже був досвід відповідей на такі запити?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029899999999994