Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

КВЕД

Відправлено користувачем svetunja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
КВЕД
основний вид діяльності 47.11. Влітку купують бутилку пива і випивають іі біля магазину. Чи можна добавити квед 56.30., щоб не було проблем з боку податкової.? хто може підказати ?
Re: КВЕД
Вы думаете, что кто-то наизусть КВЭДы помнит? Конечно, теоретически из вопроса можно понять, что 47.11 - это просто торговля, а 56.30 - это напитки на разлив. Но неужели трудно задать вопрос так, чтоб для ответа не нужно было напрягаться и искать расшифровку вопроса?
По сути, если я правильно угадала, Вы продаете бутылку пива запечатанной. Что сделает с ней покупатель - не Ваша проблема. Покупатель сам открыл и выпил пиво возле магазина, запретить это Вы ему не можете. Никаких проблем от налоговиков быть не может, т.к. Вы продаете пиво в бутылке запечатанным. Вот если бы из кег на разлив продавали, тогда был бы нужен соответствующий КВЭД.
Re: КВЕД
Доброго дня. ФОП на 3гр же, додав новий КВЕД в травні 2018 у держреєстратора, про реєстр єп забув. Надавав послуги по цьому кведу, але оплату не отримував. Перша оплата пройшла у січні 2019, тоді і було додано КВЕД в реєстр платників єдиного податку. Чи це є порушенням? Який шанс що податкова нариє цю помилку?


Re: КВЕД
Это нарушение, но обычно налоговики не придираются, если на момент проверки этот КВЭД в реестре ЕН есть. Так что добавляйте сейчас.
Re: КВЕД
Доброго дня! Сьогодні телефонувала на лінію консультації ДПС і мені повідомили, що до моменту, доки я не подам в податкову Заяву про внесення змін до реєстру платників єдиного податку із новими КВЕДами, мені не можна працювати за новими видами діяльності. А подати таку заяву я можу лише із декларацією в липні місяці. Скажіть будь-ласка, це дійсно так? Виходить, що я додала КВЕДи у реєстратора 08.04.20, але не можу працювати до липня? Дякую!
Re: КВЕД
Уточню, що це ФОП на єдиному податку 3 групи
Re: КВЕД
Заяву можно и сейчас подать, не обязательно ждать декларации, она замечательно самостоятельно сдается. Бланк тот же, что и заява на ЕН. Вот только, если по электронке подавать будете, там есть нюансы. Можно подать только через кабинет в пункте меню "Листування з ДПС". Если подать заяву как обычный отчет, они ее не видят почему-то.
Re: КВЕД
Дякую за відповідь) я теж вирішила, що спробую подати окремо. Бо чекати три місяці, щоб почати працювати, це якась нісенітниця
Re: КВЕД
Доброго дня!

Підскажіть, будь-ласку, в такому питанні ...ЮО, що займається оптовою торгівлею (основний вид діяльності), планує надати в оренду частину приміщення (будівлі) ФОПу. ФОП буде надавати послуги з постачання обідів, для працівників ЮО в тому числі.
Чи має право ЮО надавати в оренду приміщення, якщо такий вид діяльності не внесено в ЄДР?
Re: КВЕД
Юрлицо может заниматься любым видом деятельности, который есть в уставе.
Re: КВЕД
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, ФОП 3 група без ПДВ планує купувати і використовувати в своїй діяльності (в т.ч. здавати в оренду) навантажувач. Який подрібно відкрити КВЕД, крім 49.41 "Вантажний автомобільний транспорт"? Але навантажувач - це ж спецтехніка?
Re: КВЕД
Всем доброго времени суток. Подскажите: наше ТОВ предоставило другому ТОВ (резиденты оба) услугу по консультационным и юридическим услугам, по тактике и стратегии в правоотношениях между заказчиком и фирмой нерезидентом в продаже с/х продукции.
При заполнении НН поставила Код КВЭД (послуги згідно з ДКПП), 70.22.3 Послуги консультаційні щодо господарської діяльності, інші.
Ничего другого подходящего не нашла... Подскажите, правильный ли будет этот код в НН?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056199999999995