Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перевищення суми граничного доходу ФОП 3-тя група.

Відправлено користувачем Moraine 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вітаю, колеги. Прошу допомоги у проблемі, через яку не сплю другий день. Є два ФОПи 3 група, ІТ. Їм почали приходити значні суми у 3-4 кв 2019 поку.Не знаю, що мені заступило очі, я не врахувала по одній сумі у них для розрахунку у декларацію , і, щонайгірше, ці суми спричинили перевищення доходу у 5 млн.... Приходила валюта від нерезидента... Вони працюючі, у 1 кв отримували вже доходи. Благаю, допоможіть , що зробити, щоб виправити ситуацію? У м. Львів може хтось має юристів, хто з таким працює? Готова на платні консульиації .Думала допомога, але банки можуть не дати повернути кошти з таким призначенням. Мені підказували агентський договір. А може таки думати над витратами у 1 кварталі 2020? І оплата цих витрат має бути саме у 1 кварталі 2020 року?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028799999999998