Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Адмінка від податкової: декларація про МС і Д

Відправлено користувачем at-1988 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, хто знає. Ситуація така:

14.03.2019 року зареєструвався як фізична-особа підриємець.
Написав заяву на перехід на спрощену систему оподаткування з 01.04.2019 (початок спрощенки) - 2 група ФОП

21 лютого 2020 року подав Декларацію платника єдиного податку за 2019 рік

Тут приходить мені лист від податкової, в якому йдеться, що мене запрошують 23 березня в податкову для складання протоколу про адміністративне правопорушення, так як я не подав Податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік.

Я і справді не подавав такої декларації. По-перше, не знав, що треба, по-друге, читав раніше, що її подають лише ті, хто на загальній системі оподаткування.
То чому я мав подати за рік цю декларацію, якщо я на спрощеній системі?

Крім того, що я ФОП, я працюю в навчальному закладі. Отримую заробітну плату. Можливо, це її треба було вписувати в цю декларацію? Поясніть, будь ласка, хто розуміється на цьому.

Поки податкова на карантині, сказали прийти після карантину.
Вы с 14.03.2019 по 1.04.2019 были на общей системе, поэтому должны были подать декларацию.
Дякую за пояснення.
Добре, отже мені її треба буде подавати, а які дані мені туди треба буде вводити? За рік? чи за тих два тижні, що я був на загальній системі?


Декларація подається за рік. Також в неї треба вписати дохід, отриманий на єдиному податку, в рядок 11.1.
Quote
Blick
Декларація подається за рік. Також в неї треба вписати дохід, отриманий на єдиному податку, в рядок 11.1.

А заробітну плату, яку отримую в навчальному закладі, потрібно вписувати?
По идее нужно, раз уж строка для нее есть. Но я вот сдавала и зарплату не указала. Решила не пересдавать, на результат ведь не влияет.
Quote
Blick
По идее нужно, раз уж строка для нее есть. Но я вот сдавала и зарплату не указала. Решила не пересдавать, на результат ведь не влияет.
А я обычно заполняю эту строку у своих ФОПов : податковая любит сверять эту сумму зарплаты из Деки про майнстан с соответствующей суммой из 1-ДФ........И когда суммы совпадают - податковая получает истинное наслаждение )))))
А когда не совпадает они плачут? smiling smiley
Как-то я протупила, когда заполняла. Тем более сама же ей зарплату начисляю, она кроме ФОПа еще и директор предприятия, которое я веду. Но сдала как сдала, переделывать уже не буду. Подумалось, что есть много ФОПов, которые ни в заполнении, ни в учете ничего не понимают, и сдают шо попало. Вряд ли так уж придираться будут.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000357