Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Яку звітність подає ФОП (єдиний податок)

Відправлено користувачем at-1988 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть, яку звітність раз в рік має здавати ФОП (2 група, єдиний податок)?
Декларацію про майновий стан та доходи і Декларацію платника єдиного податку? Кожного року?
Чи Декларацію про майновий стан та доходи здається тільки в перший рік відкриття ФОП до прееходу на спрощену систему? В податкову не дозвонитсь, спитати немає кого..
ДЯКУЮ!
А у Гугла спитати? Декларація ЄП та дод.5 ЄСВ(якщо ФОП не пенсіонер або інвалід). Це якщо немає найманих
Вибачте, справді шукали і на одному сайті пишуть, що тільки Декларація з єдиного податку, а в інших джерелах пишуть і розписують, як кожний рік ФОПу подавати цю декларацію про майновий стан і доходи.
Я інвалід, ЄСВ не сплачую.. Вибачте, мої питання здаються дурними, але я хочу розібратись


Quote
at-1988
Вибачте, справді шукали і на одному сайті пишуть, що тільки Декларація з єдиного податку, а в інших джерелах пишуть і розписують, як кожний рік ФОПу подавати цю декларацію про майновий стан і доходи.
Я інвалід, ЄСВ не сплачую.. Вибачте, мої питання здаються дурними, але я хочу розібратись
Декларація про майновий подається за рік,коли відбулась реєстрація
Quote
Kisulya

Вибачте, справді шукали і на одному сайті пишуть, що тільки Декларація з єдиного податку, а в інших джерелах пишуть і розписують, як кожний рік ФОПу подавати цю декларацію про майновий стан і доходи.
Я інвалід, ЄСВ не сплачую.. Вибачте, мої питання здаються дурними, але я хочу розібратись Декларація про майновий подається за рік,коли відбулась реєстрація
і все, тільки один раз, а потім не треба, потім тільки Декларація з єдиного податку в моєму випаду?

Дякую Вам!!! Бажаю Вам міцного здоровя!
Декларацію про майновий стан подають ФОП на загальній системі. По закону новостворений ФОП може перейти на ЄП 2 групи лише з 1 числа наступного за реєстрацією місяця. Отже частину місяця, в якому відбулась реєстрація, він на загальній системі, тому й здає декларацію про майновий стран. Якщо ж ФОП знаходиться на ЄП весь рік, він здає тільки декларацію ЄП.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000319