Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Подать заявление на отпуск через электронный кабинет.

Відправлено користувачем irina1111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста, как подать заявление на отпуск через кабинет налогоплательщика? что это должно быть ЛИСТ или ЗАЯВА? Как правильно написать? ФОП 2 группа.
Как правильно написать не подскажу, но нужно подписать, отсканировать в формате pdf и отправить в кабинете через Листування з ДПС.
тематика письма
" Інші питання, що належать до компетенції ДФС"?


Вчера набрала заявление в WORD, не распечатывала, не сканировала,не подписывала, сразу - в pdf и отправила. Сегодня уже снято начисление
Скажіть будь-ласка, а що Ви писали в заяві? Як в стандартній на відпустку? Вказували з 01 числа по 31?
Прошу не нарах. мені аванс.внесок з єд.под. за квіт.2020 на підставі п.295,5 ст.295 ПКУ у зв язку з тим, що з 1 по 30 квітня знах.у відпустці. Повід.,що я є ФОП,платник ЄП 1(2) гр. та не використ. працю найм.прац.
Quote
Kisulya
Прошу не нарах. мені аванс.внесок з єд.под. за квіт.2020 на підставі п.295,5 ст.295 ПКУ у зв язку з тим, що з 1 по 30 квітня знах.у відпустці. Повід.,що я є ФОП,платник ЄП 1(2) гр. та не використ. працю найм.прац.
і від мене подяка, спробувала теж тільки що
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000338