Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Як довести, що я закрив ФОП

Відправлено користувачем maxust79 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня,

як можна довести, що я закрив ФОП ?
Історія така:

У 2008 році я відкрив ФОП . У 2010 році я закрив ФОП. Це точно. Але не можу знайти цього папірця.
Сьогодні я отримав повідомлення із ДПС щодо нарахування боргу по ЄСВ у розмірі 30 тис.

Це якийсь брєд. Як можна поступити у цьому випадку?
без документов мало вероятно.
Проверьте себя, закрывались ли вы вообще? Проверить можно на бесплатном ресурсе:
[usr.minjust.gov.ua]
А зараз за ті роки тільки у реєстраторів можна вияснить.
В них повинен бути запис в базі про закриття і здаєцця в 2010
році ще реєстратор не закривав без довідок про зняття
з реєстрації в фондах : пенсійному та зайнятості, соц.страху
і нещасті якшо ви там були зареєстровані... Думаю там
можна попросить дублікат опису про закриття...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


мдааа...
Виявляється, що я не закрився, а лише заморожував діяльність. І мені за 2017-2019 нарахували ЄСВ, напевно..
Як бути? Якщо я не буду платити нарахування, що буде? Можуть із зарплатні вираховувати? Якщо так, то скільки?
Quote
maxust79
мдааа...
Виявляється, що я не закрився, а лише заморожував діяльність. І мені за 2017-2019 нарахували ЄСВ, напевно..
Як бути? Якщо я не буду платити нарахування, що буде? Можуть із зарплатні вираховувати? Якщо так, то скільки?

Сей час закрывайтесь...
У моего племянника та же история, только его год назад "повідомили", поэтому долг 22тыс. Он тоже был уверен, что закрылся.
Из зарплаты могут высчитывать, но для этого должно быть решение суда и исполнительный лист. В таких случаях удерживают 20% от суммы зарплаты на руки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029099999999999