Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларция по единому налогу за 1 кв. 2020 штрафы

Відправлено користувачем Serg Dergach 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, подскажите, а за несвоевременную подачу декларации ФЛП-единщика за 1 кв. 2020 года штрафы не отменяли же? Т.е. завтра (12 мая) последний день для подачи деки за 1 кв. 2020 года единщиком?
До 31 мая можно сдать без штрафов.
За несвоєчасне подання декларацій з 1 березня по 31 травня 2020 року штрафні санкції не застосовуватимуться, крім декларацій з ПДВ, акцизного податку, рентної плати

[news.dtkt.ua]


Quote
Dimaxa
До 31 мая можно сдать без штрафов.

Сасибо! thumbs up
Quote
Dimaxa
За несвоєчасне подання декларацій з 1 березня по 31 травня 2020 року штрафні санкції не застосовуватимуться, крім декларацій з ПДВ, акцизного податку, рентної плати

[news.dtkt.ua]

Спасибо! thumbs up
но технически подать деку после 12 мая Вы не сможете, пишет, что строк подачи скинчився. У меня, правда, немножко другая ситуация - я подала деку, но задекларировала не весь доход. Я планирую подать за 1 кв уточненку, но графы там где расчет штрафных, заполнять не буду. Потом промониторю в кабинете, зашла ли она и, наверное, созвонюсь с инспектором, чтобы она проверила, что штрафы не начислены.
Как это не сможете? После срока подачу деклараций не блокируют. Я подала деку про майновой стан 19 мая без проблем.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000364